Announcement

Collapse
No announcement yet.

Čučanj - blago me bole koljena i to sa unutrasnje strane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čučanj - blago me bole koljena i to sa unutrasnje strane

    Pozz ljudovi . Evo prije 3-4 dana sam radio cucnjeve bez ikakvih tezina onako puno ponavljanja kao neke super serije sa iskorakom . I evo blago me bole koljena vec 4 dana i to sa unutrasnje strane . Neka pomoc ???

  • #2
    Re: Čučanj

    bole te koljena od cucnja, a nisi koristio nista osim tezine tijela ?
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Čučanj

      Da upravo to !

      Comment


      • #4
        Re: Čučanj

        Jesi siguran da ti je tehnika izvođenja kako treba?!
        I know i can be what i wanna be,
        if i work hard at it,
        i'll be where i wanna be
        i know i can, i know i can <3

        Comment


        • #5
          Re: Čučanj

          Da siguran sam . A nisam isao ni preduboko !

          Comment


          • #6
            Re: Čučanj

            Prosao sam nest slicno, bolovi u koljenima na treninzima, dok sjedis, lezis, setas-kako mu kad dode- i nezz kod tebe ali meni je iskorak stvarao probleme, iako sam ga radio s relativnom malim tezinama i radio sam s poprilicno dobrom tehnikom iako ne savrsenom (od kad sam ga izbacio- nemam bolove,iako su se bolovi prije javljali i u cucnju).
            Cucnjeve- sto ih vise radim i sa sto vecom kilazom-manje imam i problema s koljenima, tako da... vrijedi pokusat.
            MYPROTEIN

            Comment


            • #7
              Re: Čučanj

              Ma jeste i kod mene isti problem iskorak cu izbacit a malo povecat cucanj ali opet to su jedine dvije vjezbe koje mogu radit kuci

              Comment


              • #8
                Re: Čučanj

                Originally posted by Mikyy View Post
                Da siguran sam . A nisam isao ni preduboko !
                od sada na dalje probaj ici preduboko, pa javi dali te boli..
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: Čučanj

                  Originally posted by staragarda View Post
                  od sada na dalje probaj ici preduboko, pa javi dali te boli..
                  Evo pokusao sam duboki cucanj gu*ica mi dodze skoro do poda . Prije toga se zagrijem dobro i koljena i sve ali kad se spustim kao da mi nesto skljoca u koljenu i prija je ??

                  Comment


                  • #10
                    Re: Čučanj

                    Originally posted by Mikyy View Post
                    Evo pokusao sam duboki cucanj gu*ica mi dodze skoro do poda . Prije toga se zagrijem dobro i koljena i sve ali kad se spustim kao da mi nesto skljoca u koljenu i prija je ??
                    normalno je to, pucketa i mene dok se dobro dobro ne zagrijem i odradim par serija
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #11
                      Re: Čučanj

                      Originally posted by TripleZ View Post
                      normalno je to, pucketa i mene dok se dobro dobro ne zagrijem i odradim par serija
                      hhahah pucketa dok ne odradim 4-5 serija, kad prestane pucketat ja sa čučnjem završio.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Čučanj

                        Originally posted by diinnoo View Post
                        hhahah pucketa dok ne odradim 4-5 serija, kad prestane pucketat ja sa čučnjem završio.
                        ahhaha sta je sad to prirodno da pucketa . Jbt meni skljoca i u 6 seriji

                        Comment


                        • #13
                          Re: Čučanj

                          Originally posted by Mikyy View Post
                          ahhaha sta je sad to prirodno da pucketa . Jbt meni skljoca i u 6 seriji
                          Pa kolko to onda radiš serija?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Čučanj

                            Ako si poceo radit s guzicom do poda, snimi se i provjeri tehniku ali to inace i nije bas najbolja stvar ako imas problema s koljenima al ok.
                            To nisu jedine vjezbe koje mozes radit za noge (inace ima i vise vrsta cucnjeva) i nema ti smisla pumpat p 30-40 cucnjeva i sl-nadi s bar neko opterecenje-napravi bugarsku torbu (bar je to besplatno a i vrlo prakticno u cijelom treningu), uzmi kamen,napunu rusak do vrha i radi sporo-pusti masti na volju , evo ti i par primjera za vjezbe iako ima vjezbi kojima nezz ime pa ti nemogu ni naci sad, ali kad naletim ana njih postavim ti link:
                            http://www.youtube.com/watch?v=Wfu_cqHZBGs
                            http://www.youtube.com/watch?v=pO0ZfRAtmNk
                            http://www.youtube.com/watch?v=PX6omDnJXhA
                            Pokusaj skokove iz polozaja cucnja na neku klupu, zid ili sl
                            Duck walk
                            Čučnjevi ali da se naslonis na vrata ili sl-noge dosta ispred tjela
                            E i mozes si probat gurat auto ako imas mogucnost na kraju treninga-par serija po 20-30-40 sek-nakon toga se nadaj da ces bit u stanju hodat
                            Krckanje u koljenima je "normalno" i nemoj se zato zamarat. Ako osjetis bolove-mozes si pokusat isprvit nogu-neka ti netko jako drzi patelu koljena a ti napni misice noge kako bi je podigao-ALI JAKO OPREZNO JER ZNA BIT JAKO BOLNO-ukoliko boli, zaboravi na trening nogu par dana. Ukoliko imas samo blage i povremene bolove-treniraj ali oprezno i biraj si pametno vjezbe.
                            MYPROTEIN

                            Comment


                            • #15
                              Re: Čučanj

                              Originally posted by nikola86 View Post
                              Pa kolko to onda radiš serija?
                              Pa radim 6-7 serija

                              Comment

                              Working...
                              X