Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koljena me bole kada radim čučanj bez ili sa opterečenjem - Normalno mogu da hodam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koljena me bole kada radim čučanj bez ili sa opterečenjem - Normalno mogu da hodam

    Pozdrav drugovi.
    Evo imam jedan jako čudan problem.
    Koljena me bole kada radim čučanj bez ili sa opterečenjem nema veze isto je.

    Normalno mogu da se hodam i da radim sve, ali kad radim čučanj nekako me koljena počnu boliti
    Radim pravilno odnosno, spuštam guzicu ne idem koljenima naprijed?

    Hvala svima

  • #2
    Re: Bol u koljenima

    isti problem imam i ja... i nemam pojma što da radim..

    mogu normalno hodati i sve.. ali kad treba saviti nogu osjetim bol u samoj čašici...
    I know i can be what i wanna be,
    if i work hard at it,
    i'll be where i wanna be
    i know i can, i know i can <3

    Comment


    • #3
      Re: Bol u koljenima

      Jedino može biti što ja puno sjedim za računarom pa da nisu koljena malo otišla na spavanje

      Comment


      • #4
        Re: Bol u koljenima

        Dali ti je koljeno nateceno poslije
        treninga?
        -dali osjecas bol samo prilikom punog
        cucnja, tj. prilikom potpunog pokreta, ili
        bol osjecas npr. i na polucucnju? -dali imas kakvih ortopedskih
        problema, kao sto su ravna stopala, ili
        "neravne noge" tj. "O" ili "X" oblik? moj savjet ti je da kad radis cucanj da
        teziste prebacis na pete i vanjski dio
        stopala na taj nacin ces uvelike smanjiti
        stres na koljena...malo je teze tako
        raditi al je puno bolje zbog koljena...a ako bol ne prolazi najbolje otic doktoru
        Goal: to become a legit reason to widen doorways.

        Comment


        • #5
          Re: Bol u koljenima

          Originally posted by Mario. View Post
          Dali ti je koljeno nateceno poslije
          treninga?
          -dali osjecas bol samo prilikom punog
          cucnja, tj. prilikom potpunog pokreta, ili
          bol osjecas npr. i na polucucnju? -dali imas kakvih ortopedskih
          problema, kao sto su ravna stopala, ili
          "neravne noge" tj. "O" ili "X" oblik? moj savjet ti je da kad radis cucanj da
          teziste prebacis na pete i vanjski dio
          stopala na taj nacin ces uvelike smanjiti
          stres na koljena...malo je teze tako
          raditi al je puno bolje zbog koljena...a ako bol ne prolazi najbolje otic doktoru
          Prijatelju nije ništa natečeno, jednostavno možda nisam navikao raditi, jer ne treniram sad ti kažem.
          Nemam problema sa ravnim stopalima i to, a objasnio sam kako sam pokusao raditi cucanj, znaci spustam guzicu kao da hocu da sjednem, ledja prava, oslon na citavu nogu, nikako ne izbacujem koljena naprijed jer me onda vise boli a i nepravilno je

          Comment


          • #6
            Re: Bol u koljenima

            Oke,kuzim..to je u redu da ne ides koljenima naprijed..a ako te bas boli najbolje otic doktoru..on ce najbolje znat sto je,u svakom slucaju ti odluci
            Goal: to become a legit reason to widen doorways.

            Comment


            • #7
              Re: Koljena me bole kada radim čučanj bez ili sa opterečenjem - Normalno mogu da hodam

              jel se zagrijes kako treba il to napravis onako, za k

              mene je desno koljeno malo znalo zajebavat, al to je od nogometa jos od prije...
              al prije treninga, noge dobro zagrijem i nemam nikakvih problema

              Comment


              • #8
                Re: Koljena me bole kada radim čučanj bez ili sa opterečenjem - Normalno mogu da hodam

                Ovako na prvu mi se ucinilo da je doslo do poremecaja rada hondrocita sto rezultira manjim lučenjem sinovijalne tekućine.Ta tekućina ti smanjuje trenje u zglobu za 14 puta.Međutim kako ti kažeš da te ne boli dok šetaš i da ti ne natiče,pretpostavljam da mozes iskljucit mogucnost postojanja artritisa ili artroze.Moze bit da je neke manja upala, bolje odi to vidit dok doktora !!!!
                Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                Comment


                • #9
                  Re: Koljena me bole kada radim čučanj bez ili sa opterečenjem - Normalno mogu da hodam

                  Samo da te pitam jel boli samo kad je čučanj u pitanju ili i kad sjediš skupiš noge i sl, ??
                  Masa je MaMa

                  Comment


                  • #10
                    Re: Koljena me bole kada radim čučanj bez ili sa opterečenjem - Normalno mogu da hodam

                    Originally posted by djomla View Post
                    Samo da te pitam jel boli samo kad je čučanj u pitanju ili i kad sjediš skupiš noge i sl, ??
                    Ma samo kad je čučanj, nekad se zna desit da me zaboli ovako, ali to je jednom u danu možda

                    Comment


                    • #11
                      Re: Koljena me bole kada radim čučanj bez ili sa opterečenjem - Normalno mogu da hodam

                      Originally posted by Aldiin View Post
                      Ma samo kad je čučanj, nekad se zna desit da me zaboli ovako, ali to je jednom u danu možda
                      Da da i boli sve češće i više, skupis nogu ono zaboli kad je ispravis nije vise, dakle samo u određenom polozaju, pitam to zato sto imam istu stvar, doduse men boli cese i skoro uvijek kad skupim koljeno, ići ću ovih dan aortopedu, ali sam se prije malo obrazovo o tome. U koljenu ima ta tetiva sto ide ravno preko koljena i zove se patela, to se strucno zove upala patelarne tetive i jos trkačko ili skakačko koljeno, koliko sam pročitao ne postoji neki brz način da se otkolini većinom savjetuju odmor tog dijela tijela, ne dizanje tereta (što je nama nezamislivo ), određena istezanja ali ponajviše mirovanje. Meni to nije pomoglo iako se nisam ni pridrzavao bas, ali evo idem za koji dan specijalcu za to pa ti javim šta mi je rečeno, u najgorem slučaju moguća je operacija što se meni nimalo ne sviđa :/
                      Masa je MaMa

                      Comment

                      Working...
                      X