Announcement

Collapse
No announcement yet.

bol na zadnjem dijelu glave:pulsiranje,stezanje,prejaka bol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bol na zadnjem dijelu glave:pulsiranje,stezanje,prejaka bol

    imam 18 g i pripremam se za natjecanje u bb... nikad me prije u teretani glava nije boljela ni slicno..i ovako prvi put se bol pojavila kada sam radio presu za noge..radio sam zadnju seriju max kilaza i kod zadnjeg i predzadnjeg ponavljanja sam jako stiso vrat..kada sam se ustao pocela mi je pulsirat glava kod zatiljka sve jace i jace glavobolja je bila užasna ali je malo prestala i sutra dan dodem u teretanu i radim siroke zgibove i napravim 12 komada spustim se i opet pulsiranje strasna bol moram prekinit trening i otic kuci.. jednostavno sada svaki put kad dodem u teretanu i na bilo kojoj vjezbi dam svoj maksimum opet isto stezanje u zatiljku pulsiranje strasna glavobolja moram kuci..bio sam kod doktora isao na slikanje zatiljka i sve je uredu svaki kraljeznik pravilno rasporeden...doktori ne vide problem jel zna teko u cemu je stvar?

  • #2
    Re: bol na zadnjem dijelu glaveulsiranje,stezanje,prejaka bol

    Nepravilno dišeš.
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: bol na zadnjem dijelu glaveulsiranje,stezanje,prejaka bol

      Originally posted by bot1950 View Post
      Nepravilno dišeš.
      +1 i meni se ovo dogada

      Comment


      • #4
        Re: bol na zadnjem dijelu glaveulsiranje,stezanje,prejaka bol

        Meni isto jako slično, 4. trening za redom je bio danas. Stisnuo zube i odradio, ali neznam kako ću u buduće jer je bol ubitačna.
        Pauziram jedan tjedan pa možda prestane. Možeš pojasniti di bi bilo nepravilno disanje, npr na benchu: kada dizem ispuhnem, kada spustam udahnem. Sto tu ne valja?

        Comment


        • #5
          Re: bol na zadnjem dijelu glaveulsiranje,stezanje,prejaka bol

          Originally posted by arny45 View Post
          Meni isto jako slično, 4. trening za redom je bio danas. Stisnuo zube i odradio, ali neznam kako ću u buduće jer je bol ubitačna.
          Pauziram jedan tjedan pa možda prestane. Možeš pojasniti di bi bilo nepravilno disanje, npr na benchu: kada dizem ispuhnem, kada spustam udahnem. Sto tu ne valja?
          Nisam stručnjak ali mislim da disanje treba biti prilagođeno radu tvoga srca. A ovo što si ti naveo jest pravilan način disanja pri izvođenju vježbe ali je moguće da postoje iznimke

          Comment


          • #6
            Re: bol na zadnjem dijelu glaveulsiranje,stezanje,prejaka bol

            jel tako da je bol ubitacna..to je nesto strasno do sada sto mi se dogodilo..

            Comment


            • #7
              Re: bol na zadnjem dijelu glaveulsiranje,stezanje,prejaka bol

              Ako ti srce radi brže,probaj uskladiti disanje....meni se hvala Bogu nikad nije desilo...ali recimo kad veće kilaže na benču izbacim ne naprežem se ono da se zacrvenim...nego lepo udahnem izdahnem...prebacim sve na ruke nema naprezanja...i ako mogu,mogu,ako ne jbg..mocu drugi put...probaj da nestišćeš vrat i nepraviš toliki napor gore..hah

              Comment


              • #8
                Re: bol na zadnjem dijelu glaveulsiranje,stezanje,prejaka bol

                Meni se to povremeno događa i dok ne treniram. Navečer počne lagano pulsirati, a ujutro dok se probudim hoće glava eksplodirati. Točno osjećam kako žila kuca, strašno. Ponekad ni tableta ne pomaže. Ulovilo me jednom dok sam u 30sekundi, 90 puta preskočio vijaču. Pao sam na pod i nisam mogao k sebi doći, u teretani me par puta ulovilo, ali ne tak jako pa sam isto stisnuo zube i odradio trening. Dakle ima nas više s tim problemom i nije istina da je to zbog nepravilnog disanja. Mučim se s tim otkako znam za sebe.

                Comment


                • #9
                  Re: bol na zadnjem dijelu glaveulsiranje,stezanje,prejaka bol

                  Na koji način da uskladim disanje sa srcem? Inače u mirovanju mi srce ne prelazi 60-ak otkucaja, dakle srce mi je što se toga tiče jako. U kakvoj takvoj kondiciji jesam, pa ne znam di bi više mogao biti problem. Ako to nastavi ne znam kako ću s treniranjem Nemoguće je trenirati ozbiljno s tim.

                  Comment


                  • #10
                    Re: bol na zadnjem dijelu glaveulsiranje,stezanje,prejaka bol

                    sta ce to biti..vec me 2 treninga ne boli glava bas sam probao obratit paznju na disanje.. i uspijeva

                    Comment

                    Working...
                    X