Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u ruci za vrijeme dizanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u ruci za vrijeme dizanja

    Pozdrav , prije nekoliko dana sam osjetio bol u obe ruke kad dizem uteg utege , znaci ne boli me kad radim sklekove i ostalo , samo kad dizem ravnu sipku ili iskrivljenu sa utezima ...

    1263d1187622116-first-person-arm-model-default.jpg znaci od zgloba povise sake do lakta , kao da projuri neka struja ..
    Inace pocetnik sam od 2-3 mjeseca
    IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

  • #2
    Re: Bol u ruci za vrijeme dizanja

    Ta "tupa" i "oštra" bol na podlaktici kada se radi biceps kosom ili ravnom šipkom te na scotovoj klupi je u jednu ruku normalna i dosta ljudi kaže da osjeti bol koja postepeno prolazi. Nemaš razloga za brigu.

    Imaš sličnih ako ne i istih tema pa malo istraži forum,koristi tražilicu i ostalo...

    Comment


    • #3
      Re: Bol u ruci za vrijeme dizanja

      I ja sam pocetnik, uzasno me bole ruke na podrucju koje opisujes, nekad podlaktice nisu dovoljno jake kada radis odredenu kilazu. Boli me cesto i lijevo rame koje je slabije, sve moguce tetive, itd itd.

      Moram priznat da volim kada boli jer onda znas da radis dobar trening, kao neka mi+otivacija, naravno ne mislim an bol koju ne mozes podnijet.

      Comment


      • #4
        Re: Bol u ruci za vrijeme dizanja

        Ista svar se javila meni dok sam tek pocinjao, a razlog je bila pretreniranost.
        Uzmi malo odmora i proci ce, uz to kada vjezbas, koristi one kilaze s kojima mozes pravilno izvoditi vjezbu.

        Comment


        • #5
          Re: Bol u ruci za vrijeme dizanja

          Evo vec odmaran 5dana i polako prolazi
          IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

          Comment


          • #6
            Re: Bol u ruci za vrijeme dizanja

            Evo primjetio sam koji je problem znaci kad dignem bench šipku s utezima naravno , zaboli me i kad spustim na pod jos jace .. u ovome dijelu http://i39.tinypic.com/bi3z0j.jpg ..
            IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

            Comment


            • #7
              Re: Bol u ruci za vrijeme dizanja

              Ne savijaj zglobove.
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment

              Working...
              X