Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u prsnoj kralježnici , ramenu i ruci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u prsnoj kralježnici , ramenu i ruci

    Bok ljudi.

    Ima li netko sličnih problema sa prsnom kralježnicom i ramenom ?

    Nakon treninga me boli u prsnoj kralježnici posebno jedan kralježak , boli i na dodir , desno rame mi škljoca i zapinje a nakon treninga me boli zajedno sa rukom i desnom lopaticom , ( teretana , fitnes , boks ) bio kod fizijatra , veli sve je to normalno , mr ramena je normalan , rtg kralježnice je blaga dekonveksna skolioza , bio sam na par fizikalnih i nije ništa pomoglo.

    Uglavnom ne treniram normalno već skoro dve godine a doktori me gledaju ko da sam mutav hehe pa ak ima netko neki savjet ili je prošao tak nešt da se pohvali

    Hvala

    P1010016.jpg

  • #2
    Re: Bol u prsnoj kralježnici , ramenu i ruci

    Evo da se nadovežem na svoj post , saznao sam u čemu je problem , nakon tri godine , radi se o upali burze ramena (burzitis) to sam saznao nedavno pregledom kod doktora na šalati. Na žalost fizikalna više nije opcija nego samo operacija lopatice ( čišćenje burse ). Bio sam kod deset raznih doktora i nitko mi nije mogao dati dobru dijagnozu pa su me uništili kreteni zato što su svi pre pametni i prepotentni u našem zdravstvu . Naravno na operaciju se čeka sto godina a privatno košta da moram dić kredit. Ne vjerujem da nitko nije imao takvih problema pa mi nije ništa odgovorio na moj post al nema veze svejedno ću upozoriti sve koji imaju škljocanje u lopatici i ramenu i bolove da upozore svog doktora na upalu burze , jer da su meni to otkrili na vrijeme fizikalna bi mi pomogla i nebi morao pod nož. Ako je netko prošao to sranje molio bi da podijeli to iskustvo sa svima pa možda i pomogne nekome u životu. Pozdrav bilderi

    Comment


    • #3
      Re: Bol u prsnoj kralježnici , ramenu i ruci

      ja sam imao problema sa kičmom i koljenom ,ali otkad ne jedem meso i animalnu hranu više me ne boli te dvije slabe točke tijela .
      sretno brate,baš mi je žao što ne treniraš nema veće patnje nego ne trenirati ,javi kako je prošlo vjerujem da će sve biti dobro!

      Comment


      • #4
        Re: Bol u prsnoj kralježnici , ramenu i ruci

        Originally posted by Carl Wind View Post
        ja sam imao problema sa kičmom i koljenom ,ali otkad ne jedem meso i animalnu hranu više me ne boli te dvije slabe točke tijela .
        sretno brate,baš mi je žao što ne treniraš nema veće patnje nego ne trenirati ,javi kako je prošlo vjerujem da će sve biti dobro!




        Ako si ti normalan...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Bol u prsnoj kralježnici , ramenu i ruci

          Originally posted by Carl Wind View Post
          ja sam imao problema sa kičmom i koljenom ,ali otkad ne jedem meso i animalnu hranu više me ne boli te dvije slabe točke tijela .
          sretno brate,baš mi je žao što ne treniraš nema veće patnje nego ne trenirati ,javi kako je prošlo vjerujem da će sve biti dobro!
          Sto po tebi uzrokuje takve probleme,koje tvari u sastavu mesa i animalnih produkata uzrokuje ?
          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
          BB AND THIS !

          Comment


          • #6
            Re: Bol u prsnoj kralježnici , ramenu i ruci

            ne kažem ti da jedan toksin uzrokuje,nego da je kompletno meso sastavljeno od toksičnih elemenata ,sve skupa djeluje sinergijski ,poštujem kad netko reče da je meso velik izvor proteina,iako su biljke još zdraviji i bolji izvor koji moze nahrantii i slona ali za zdravlje čovjeka nikad nije bilo dobra hrana ,mislim na sve mišiće životinja,bili oni riba,žaba,svinja ili pile ,to nije nimalo zdravo jesti i zbog toga mi je zdravlje procvalo kad sam to prestao jesti !!!!!!!

            Comment


            • #7
              Re: Bol u prsnoj kralježnici , ramenu i ruci

              To sam i ja hteo da pitam. Treniram aktivno 3 godine i pre 3 meseca sam morao bataliti treninge zbog hronicne upale tetiva oba ramena..ili ti tenditis. Pa me interesuje da li je neko to preboleo i a li je mogao posle da se vrati normalnom treniranju?

              Comment

              Working...
              X