Announcement

Collapse
No announcement yet.

Čučanj i "škljoc" u lijevom koljenu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čučanj i "škljoc" u lijevom koljenu

    Evo jedno pitanje, nisam znao di drugdje da stavim. Dakle lijevo koljeno mi škljoca svaki put kad idem niz stepenice. Kad čučnem prvih nekoliko puta škljocne pa dalje ne. Nakon leg daya škljocanje je mrvicu jače, kao da je istrošena ona podmaziva tekućina. To mi je samo na lijevom koljenu. Smijem raditi noge ili bolje da ih ne radim da ne bi oštetio hrskavicu. Da to riješim nekim suplementom za koljena? Inače imam 17 god. pa većinu toga ne bi baš smio. (tek nakon 18 god)

  • #2
    Re: Čučanj i "škljoc" u lijevom koljenu

    Skljoca i meni i vecini i to nije nikakav problem-cak stovise to je "normalna" stvar. Problem je jedino ako ti se uz skljocanje javlja i bol.
    Slobodno radi noge i nemas se potrebe s skljocanjem zamarat.
    Ukoliko se slucajno javi bilo kakva bol to je onda vec druga prica.
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: Čučanj i "škljoc" u lijevom koljenu

      Originally posted by Corry View Post
      Skljoca i meni i vecini i to nije nikakav problem-cak stovise to je "normalna" stvar. Problem je jedino ako ti se uz skljocanje javlja i bol.
      Slobodno radi noge i nemas se potrebe s skljocanjem zamarat.
      Ukoliko se slucajno javi bilo kakva bol to je onda vec druga prica.

      nije to bas onaj klasican skljoc kao u laktu ili bilo di drugdje, na sekundu. ovo je, ne znam kako bi opisao, kao da je istorseno koljeno na neki nacin, makar ne znam od cega bi to bilo. bas kao da fali tekucine za podmazivanje, i to samo u lijevom.

      Comment


      • #4
        Re: Čučanj i "škljoc" u lijevom koljenu

        probaj povećat unos omega 3 (imaš ih u kapsulama), dobre su za podmazivanje zglobova

        Comment

        Working...
        X