Announcement

Collapse
No announcement yet.

Neobjasnjiv bol odmah ispod bicepsa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neobjasnjiv bol odmah ispod bicepsa

    Pozdrav raja.
    Znaci prije mi se to desavalo ali sad odma nakon par dizanja bucica.
    Znaci kada dizem bucicu, imam osjecaj kao da ce mi ruka puci. Nekakav cudan bol odma ispod bicepsa, znaci gdje su kosti lakta, eto ne znam da objasnim, nije lakat nego nesto iznad. Ovako me nista ne boli ali bas ono gore gdje je vena hahah tu ima neka kost i tu me boli. Ne znam da li je to neka tetiva, stvarno se slabo razumijem

    Sta da radim

  • #2
    Re: Neobjasnjiv bol

    Drug ako te boli probaj odmoriti malo dok ne prestane. ako ne prestane za 4-5 dana idi doktoru. Na kojoj vjezbi te boli?

    Comment


    • #3
      Re: Neobjasnjiv bol

      Kao sto kazem kada dizem utege, odnosno radim biceps.
      Uzmem ono teg stavim ruku na koljeno i kad dizem malo me boli ta kost ili tetiva sta je vec, ne boli me biceps nista..

      Normalno me nista ne boli

      Comment


      • #4
        Re: Neobjasnjiv bol

        Originally posted by Aldiin View Post
        Kao sto kazem kada dizem utege, odnosno radim biceps.
        Uzmem ono teg stavim ruku na koljeno i kad dizem malo me boli ta kost ili tetiva sta je vec, ne boli me biceps nista..

        Normalno me nista ne boli
        Mozda dizes previse kila, smanji tezinu pa vidi jel te boli
        IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

        Comment


        • #5
          Re: Neobjasnjiv bol odmah ispod bicepsa

          NO PAIN, NO GAIN....xD..ista stvar se meni par puta desila,probaj se zagrijati bolje,recimo ja kad ne zagrijem se dobro kad sam radio sklekove,ostra bol u tricepsu isto uz lakat i boli me celo vreme dok vezbam,ali trpim.Eto bas danas opet nisam taj deo dobro zagrijao i malo me zabolilo, zagrijao sam i istegao malo triceps bolje i posle nista nije bolilo...probaj tako..A sto se bicepsa tice meni kada radim sa dvorucnim tegom biceps ez sipka,isto na tom mestu gde tebe boli mene zateze i onako tupa bol.Desava se da nekad ne mogu ispruziti ruku.Lakat mi isto puca stalno skoro kad ispruzim ruku,bio sam na snimanjima i nije nista,tako da nekad moras trpiti i raditi.

          Comment


          • #6
            Re: Neobjasnjiv bol odmah ispod bicepsa

            Meni su se cak smijali kad sam zagrijavao lakat na potisku sa sela sa 7-8kg. ali kad zagrijem onda lakat ne boli ili malo boli. Probaj i ti takko sa bicom

            Comment


            • #7
              Re: Neobjasnjiv bol odmah ispod bicepsa

              Haha evo i mene opet na temi , znaci i ja imam slicno nesto, ovako mi je bilo prije 2 mjeseca , bol u lijevoj ruci na laktu ( tetiva ) znaci pored žila , kad nategnem biceps , malo jaca bol , mogu radit prstima i sve , valjda je to jer se nisam bas zagrijao prosli put kad sam trenirao?
              IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

              Comment


              • #8
                Re: Neobjasnjiv bol odmah ispod bicepsa

                može biti obična upala tetive.napravi pauzu par dana pa vidi jel ti bolje.i zagrijavaj se obavezno prije svakog treninga.

                Comment

                Working...
                X