Announcement

Collapse
No announcement yet.

imam problema s lijevim koljenom pri izvođenju čučnja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imam problema s lijevim koljenom pri izvođenju čučnja

    vec neko vrijeme imam problema s lijevim koljenom pri izvođenju čučnja, bio sam kod doktora i reko je da ih prestanem radit. To je glavna vjezba za noge, pa je moje pitanj meoze li se doci do mase na nogama bez cucnja???

  • #2
    Re: **** me koljeno

    Originally posted by Pipo View Post
    vec neko vrijeme imam problema s lijevim koljenom pri izvođenju čučnja, bio sam kod doktora i reko je da ih prestanem radit. To je glavna vjezba za noge, pa je moje pitanj meoze li se doci do mase na nogama bez cucnja???
    cucanj je definitivno najbolja vjezba za noge ali isto tako mozes raditi press masinu ili varijacije cucnjeva koje su takodjer vrlo dobre za noge te sa njima mozes isto masu nabit, naravno ne kao sa cucnjem ali ide i tu masa probaj bugarski cucanj i noznu ekstenziju.
    koliko ja znam mene je isto boljelo koljeno kad sam cucanj izvodio, zagrij se dobro ali za sad pauziraj par dana.

    Comment


    • #3
      Re: **** me koljeno

      ocigledno imas ozbiljan problem a sve sto ti doktor kaze je da ignorises to...


      ....odlican savjet
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #4
        Re: imam problema s lijevim koljenom pri izvođenju čučnja

        ja sam isto imo problem sa koljenima,i jednom sam se zamjerio profesoru iz tjelesnog,i trebo sam napravit 150čučnjeva,kad sam to napravio 3 dana nisam mogo hodat kak se spada,i onda kad me pustilo napravio sam 100čučnjeva,i sljedeći dan 50,i od tad mi ne škljocaju

        Comment


        • #5
          Re: imam problema s lijevim koljenom pri izvođenju čučnja

          Opiši malo detaljnije taj problem s koljenom. Od potisnih vježbi, još bih čučanj uzeo kao onu koja najmanje opterećuje koljena. Na pressu mi se čini da više opterećenja padne na same ligamente koljena.

          A što se tiče nabijanja mase... uvijek ti možeš raditi samo ekstenzije da bi izbjegao bilo kakve potiske, ali ekstenzije, ovisno o vrsti problema koji imaš, mogu biti još gore od potisaka.

          Tak da ono, opiši malo koji točno imaš problem. I kod kojeg doktora si bio? Opće prakse ili baš ortopeda?
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment

          Working...
          X