Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u glavi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u glavi

    Ljudi, je l' ima neko da bi znao od čega me boli glava.
    Ovako, radio sam sklekove sa nekim tegovima na vratu, onako obješene oko vrata i tad me počelo boliti.
    I opet prije par dana kad sam vježb'o, opet se pojavila ta ista bol, a nije me bolilo nekih 6 mjeseci, dok nisam vježb'o.
    Kad mi dođe do teškog napora, počinje da me boli na potiljku, vrhu vrata i onda me zaboli cijela glava i osjećam svaki otkucaj srca k'o da me neko udara u glavu.

    Eto valjda ćete me shvatiti šta sam napis'o
    I ako ima neko da mi pomogne.
    Jer sa glavom se nije igrati

    Unaprijed hvala.

  • #2
    Re: Bol u glavi

    Evo da ti odgovorim ovdje, a ne na PM-u.
    Ne stavljaj si teret na vrat dok radis sklekove. Vec na ledja.
    Sigurno si istegnuto vratni mišić dok si drzao taj teret, sada ti pulsira i boli. Odmori vrat par dana, namazi deep relief - om i bit ce dobro.
    Ovo na slijepo govorim, moguce da gresim i da nije problem u tome, ali sve vrste bolova u glavi i oko nje su prenosive. Tipa zubobolja, bol u vratu itd... Tako da postoji mogucnost da je uzrok upravo vrat a ne glava (obračajući pažnju da te krenulo boljeti bas kada si tu vjezbu izveo)

    Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #3
      Re: Bol u glavi

      Pozz!
      Moje mišljenje je da bolovi nemaju nikakve veze sa tegovima. Nez mozda i imaju. Koliko sam shvatio boli te poslje svakog napora neovisno kakav je bio i kakve su mišićne skupine bile aktivirane. Nemoguće je da si istegao vratni mišić jer je on u tom položaju zategnut. Najpametnije bi bilo da se obratiš doktoru.

      Comment


      • #4
        Re: Bol u glavi

        Bio sam kod doktorke i ona mi je rekla da sam istegnuo mišić taj na vratu.
        Ali odmar'o sam skoro 6 mjeseci, nije me bolilo.
        I opet sam počeo trenirati i nakon 4 treninga počelo da me boli, pa sad ne znam je l' to baš do mišića.

        Comment


        • #5
          Re: Bol u glavi

          A je li moguće da me bolilo prije 6 mjeseci i prestalo i da sad opet boli.
          Može li to opet biti do mišića ?

          Comment


          • #6
            Re: Bol u glavi

            Nikad nikakve utge ne stavljat na vrat ili glavu i sl. Jesi li mozda radio i neke vjezbe za vrat s operecenjem i sl.
            Misic si ocito istegao vjezbajuci, sad malo popusti nek se vrat vrati u normalu i onda iz pocetka ali NIKAD ne stavljat nikakvo opterecenje na vrat. Sve na leda, i to gornji dio leda u slucaju sklekova
            Imaj na umu da se vrat sam po sebi vec dovoljno napreze donekle kod slozenih teskih vjezbi i sve dok ozljeda ne prode moguce je da ces osjecat glavobolju i bol u vratu kod svake "teze" vjezbe-zato bi ti predlozio par dana odmora-kako ti je scudi vec napisao deep rel.i proci ce
            MYPROTEIN

            Comment


            • #7
              Re: Bol u glavi

              E hvala vam.
              Pokušaču da odmorim pa da vidimo šta će biti.
              Prošli puta sam tako i prošlo me, pa se opet vratilo
              Plašim se da će me uvijek boljeti kad radim teške vježbe

              Comment

              Working...
              X