Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u ledjima!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u ledjima!!

    Odlucio sam ovdje podijeliti svoj problem jer me vec godinu dana muci bol u odredjenom dijelu ledja,,obisao sam 2-3 doktora,snimao su ultrazvukom,cak i snimku pluca pravio,,sve ok,medjutim bol ne nestaje,cak sam isao i kod foizioterapeuta pio nekakve muscoflexe i *****rije no opet ista stvar.

    Uglavnom rijec je koliko sam ja gledao po googlu rijec je o ovom misicu :

    1.2.Znaci boli me samo taj dio u ledjima i to samo u gornjem desnom srednjem dijelu izmedju kraljeznice i rebara ,širine koliko je šaka,,najgore je kada spavam,dok duboko disem i naravno dok vjezbam,ta bol traje konstantno godinu dana i ne prestaje,,nije toliko neizdrzljiva koliko je iritirajuca,zbog nje slabije radim vjezbe za ledja jer me strah da se gore ne povrijedim. Znam da me je to pocelo boliti tijekom vjezbe: "stojeci pregib s sipkom"u jednom trenutku sam ruzno cimnuo teg i osjetio u tom djelu kao da me netko nozem probo.

    Eto ne znam vise gdje bih otisao da to rijesim pa reko ne bi bilo zgorega da upitam ovdje,mozda je netko imao slican slucaj pa ako bi netko zelio podijeliti svoje misljenje bio bih zahvalan,,hvala lijepo.
Working...
X