Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prošle godine sam iščašio rame i od tada me stalno boli itd. Da li da idem kod doktora ili...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prošle godine sam iščašio rame i od tada me stalno boli itd. Da li da idem kod doktora ili...

    Poz,

    Prosle godine igrao sam sa frendovima ragbi. U jednom trenutku kad sam iso zamahnut rukom, iscasio sam rame, od tada me stalno zeza, boli, mrda se, krcka i evo jucer opet sparing sa frendom i opet iskocilo i danas boli. Da odem do doktora, il stavim u onaj elasticni zavoj, il namazem necime? Sta kazete

  • #2
    Re: Rame

    nista na svoju ruku...doktor..snimak..dijagnoza..terapija..ne igraj se ..

    Comment


    • #3
      Re: Prošle godine sam iščašio rame i od tada me stalno boli itd. Da li da idem kod doktora ili.

      pozz evo imao sam problema sa ramenom ozljedio sam supraspinatus tetivu i idem na fizikalne.tetiva je odlicno.ugl prekjucer zenska iz razreda me prokinila sakom u ozljedjeno rame i sad me boli vec 2 dana.boli me na mjestu gdje se spaja rame sa bicepsom (oznaceno na slici) pa me zanima ima li tu kakva tetiva i je li ostecena ili je samo misic ostecen?nemojte me proglasit paranoicnim idem na fizikalne vec 2mj pa ne zelim da mi se jos nesto desi sa ramenomshoulder.jpg

      Comment


      • #4
        Re: Prošle godine sam iščašio rame i od tada me stalno boli itd. Da li da idem kod doktora ili.

        Originally posted by filip112 View Post
        Poz,

        Prosle godine igrao sam sa frendovima ragbi. U jednom trenutku kad sam iso zamahnut rukom, iscasio sam rame, od tada me stalno zeza, boli, mrda se, krcka i evo jucer opet sparing sa frendom i opet iskocilo i danas boli. Da odem do doktora, il stavim u onaj elasticni zavoj, il namazem necime? Sta kazete
        Rame kad jednom načmeš stalno neki problemi to ću ti reći

        Comment


        • #5
          Re: Prošle godine sam iščašio rame i od tada me stalno boli itd. Da li da idem kod doktora ili.

          i sada kad me boli kad stavim neku vecu tezinu na benč, ili ramena kad radim, ili samo ako duze ruke drzim uspravno... A povreda je bila prije vise od 2 godine. definitivno zajebana stvar.

          Comment

          Working...
          X