Announcement

Collapse
No announcement yet.

Preskakanje lakta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preskakanje lakta

    Znači preskače mi lakat na desnoj ruci dosta jako kada presavinem ruku recimo ispod 90 stupnjeva i to dosta preskače čak i kad nije pod opterečenjima, lijeva ruka mi je isto tako ali to je gotovo neznatno kao na desnoj i u većini vježbi ni ne dolazi do preskakanja. Bio sam kada sam kretao kod doktorice da pitam šta je i jel nešta puklo ali nije imala pojma kao na slikama je sve uredu vjerojatno se još jezgra nije oblikovala i nisam išao u teretanu poslije toga još negdje 3 mj i sad već godinu dana idem ali i dalje dosta preskače možda još i više. Izbacio sam dosta vježbi u kojima mi jako preskače tipa skulcrusher i to. Mene to uglavnom ne boli ali iritira i jako se čuje kad preskoči...

  • #2
    Re: Preskakanje lakta

    probaj imobilizirati kod izvodenja vjezbi(steznici ili elasticni zavoj), pazi na pravilno izvodjenje, smanji kilaze. Ako ne ide onda potrazi pomoc nekog fizioterapeuta ili nekog tko ima iskustva sa sportskim ozljedama...cim se nesto cuje kod izvodjenja negdje nesto preskace a to rijetko kada moze biti dobro

    Comment


    • #3
      Re: Preskakanje lakta

      Originally posted by Bronko View Post
      probaj imobilizirati kod izvodenja vjezbi(steznici ili elasticni zavoj), pazi na pravilno izvodjenje, smanji kilaze. Ako ne ide onda potrazi pomoc nekog fizioterapeuta ili nekog tko ima iskustva sa sportskim ozljedama...cim se nesto cuje kod izvodjenja negdje nesto preskace a to rijetko kada moze biti dobro
      E da stavljam steznik ali bas i ne pomaze mora se jace stisnuti da ne preskače to jedino mogu sa zavojem al onda gotovo da zaustavim krvotok a i da sad obično npr na benchu ne radim full range movement nego idem onak sam malo ispod 90 stupnjeva jer ak idem do kraja preskoci i tak sad vecinu vjezbi...

      Comment

      Working...
      X