Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u desnom laktu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u desnom laktu

    Pozdrav, danas sam imao prsa- triceps trening, i u pocetku nije bila nikakva bol ali zato pri kraju prve serije pri izvodenju sklekova s dodatnim teretom mi se pocela javljat bol u desnom laktu pa sam prestao s treningom .... Pa sada sumnjam na neke stvari da nije zbog njih , prvo sumnjam na dizanje bucica iza glave jer sam prije sklekova to radio, pa sumnjam na to da nisam previse tereta stavio na sebe pa se opteretio ili pak nekaj skroz trece...Naime dok je lakat zagrijan bol je prisutna ali ne puno ,ali cim opet krenem s sklekovima ili drugim vjezbama pocne jace bolit ,a sada nakon treninga trenutno nista ne boli .... A i citao sam o onim golferskim i teniskim laktovima, mene vise boli s unutarnje strane pa bi bio golferski al nezz kak da tocno utvrdim el je uopce to .... I nakon svega kaj da sada radim , da napravim pauzu i kolko otprilike , dok je pauza vjezbo bi noge ,trubusne i neke vjezbe di se lakat ne opterecuje .... Koja bi bila prevencija da to sto prije prestane ....Hvala unaprijed
    Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

  • #2
    Re: Bol u desnom laktu

    Ja bi na tvom mjestu napravio neku pauzu od 3-4 dana , i jel te boli na dodir?
    IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

    Comment


    • #3
      Re: Bol u desnom laktu

      Znaci neku malu pauzicu da napravim ... Evo sad kad stisnem nes malo boli,nis pretjerano
      Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

      Comment


      • #4
        Re: Bol u desnom laktu

        ma gle i meni se znala prije javljat bol u laktu...lijevom mislim...kada sam radio triceps...ono kao sipkom na celo-ne znam kako se zove vjezba. jer je bilo ocito pretesko,a triceps mi nije bio dovoljno jak. jednostavno nisam forsirao triceps sa velikim tezinama sve dok mi nije malo vise ojacao i mislim da bi trebao probat tako. izbjegavat vjezbe kod kojih te boli ili ih radit sa manjom tezinom i lagano ojacavat triceps. mislim da ce poslije biti bolje tj da neces imati takvih problema. i naravno uvijek dobro zagrijat se prije vjezbanja
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #5
          Re: Bol u desnom laktu

          Uf... Kakve sam ja sve bolove imao u tetivama, zglobovima, mišićima dok nisam malo ojačao.... Da poludiš....

          Ali vreme leči sve... Ili možda ne?

          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: Bol u desnom laktu

            dominik11: a onda cu pauzicu napravit pa nastavit lagano s tricom , dok se ne ojaca kao sto si reko,fala ti ....
            Dača: ma sve te kuzim, znas kak se kaze" no pain no gain :thumbup: ", ali jednostavno u ova 3 mjeseca sam jbno napredovao pa nebi volio da lakat s***** pa da moram radit pauze po nekoliko tjedna ili mjeseca
            Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

            Comment


            • #7
              Re: Bol u desnom laktu

              Originally posted by Grotty View Post
              dominik11: a onda cu pauzicu napravit pa nastavit lagano s tricom , dok se ne ojaca kao sto si reko,fala ti ....
              Dača: ma sve te kuzim, znas kak se kaze" no pain no gain :thumbup: ", ali jednostavno u ova 3 mjeseca sam jbno napredovao pa nebi volio da lakat s***** pa da moram radit pauze po nekoliko tjedna ili mjeseca
              ma mislim ne moras pauzu radit ako te ne boli Extra nego jednostavno ne forsirat i prilagodi tezine da ti bude tesko,ali ne i bolno radit....meni je tric bio na pocetku uvijek tezak.....tj bio mi je dosta slab i nisam ga volio radit,a sada mi je postao najdrazi
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • #8
                Re: Bol u desnom laktu

                Ja sam jedno 8-9 mjeseci vukao povrede lakata najcesce, leđa... sve to prođe.. Na neko vrijeme prestani raditi extanzije tj fokusiraj se na uski bench i razboj

                Comment


                • #9
                  Re: Bol u desnom laktu

                  dominik11: aha, kuzim,kuzim onda sljedeci trening cu tak i napravit pa vidit kak ce bit,fala na savjetu
                  Viper: auh ,dugo te mucilo to ,znaci nis cudno ak bu i mene .... Aha onda se posvetit razboju i uskom benchu,fala na savjetu ... I da decki Sretna Nova
                  Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bol u desnom laktu

                    Originally posted by Grotty View Post
                    dominik11: aha, kuzim,kuzim onda sljedeci trening cu tak i napravit pa vidit kak ce bit,fala na savjetu
                    Viper: auh ,dugo te mucilo to ,znaci nis cudno ak bu i mene .... Aha onda se posvetit razboju i uskom benchu,fala na savjetu ... I da decki Sretna Nova
                    takoder sve najbolje...puno uspjeha i misica
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment

                    Working...
                    X