Announcement

Collapse
No announcement yet.

Upala mišića nakon trbušnjaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upala mišića nakon trbušnjaka

    Radim puno trbusnjaka (pripremanje za ljeto:P) i mrzim kada nakon vjezbanja sljedeca 2-3 dana nemogu nista zbog grozne upale,moze il se to sprijeciti? Roditelji mi nedaju da koristim proteine i te stvari,pa dali ima neki drugi nacin ili nesto sto bi mi moglo pomoci da mogu cim cesce raditi i da imam cim bolje rezultate? I koje bi vjezbe bile s najboljim učinkom? Hvala

  • #2
    Re: Upala mišića

    Mozes radit koliko hoces trbusnjake ali opet ih neces vidit,prvo skini salo ako imas i trbusnjake nemoras stalno trenirat,tretiraj ih ko svaki drugi misic jer i oni trebaju odmora da rastu,a upala ce proc..

    Comment


    • #3
      Re: Upala mišića

      Prijatelju imas 70 kg. Cudi me da ti se sad ne vide...

      Comment


      • #4
        Re: Upala mišića

        Vide se Ali ocu jos usavrsit,kak bi se reklo

        Comment


        • #5
          Re: Upala mišića

          Originally posted by Icebreaker View Post
          Vide se Ali ocu jos usavrsit,kak bi se reklo
          Nisi shvatio poentnu mog odgovora.. Koga hoces da impresioniras? djevojcicu?

          Comment


          • #6
            Re: Upala mišića

            Tako nekako

            Comment


            • #7
              Re: Upala mišića

              Originally posted by Icebreaker View Post
              Tako nekako
              Djevojcicu mozes ali djevojku ako hoces onda moras imati jedno 80-80 kg da se vide plocice a ne 70 inace ako hoces da se vide i na 70 kg pazi sta jedes 3x sedmicno stomak radi po 10 mini to je to...

              Comment


              • #8
                Re: Upala mišića

                Haha,al nisam zgoljavi ako si to mislio na tezini radim lagano,hvala

                Comment


                • #9
                  Re: Upala mišića

                  Originally posted by Icebreaker View Post
                  Haha,al nisam zgoljavi ako si to mislio na tezini radim lagano,hvala
                  pocni raditi na masi( ne moras krkanski) mozes uz blagi suficit dobijati na tezini i da imas plocice sto da ne... ali bitno je da pocnes dobivati na tezini pa tek onda plocice--

                  Comment


                  • #10
                    Re: Upala mišića

                    Te grozne upale su karakteristične za prvi trening nakon duže pauze. Za tjedan dana više nećeš imati upale.
                    Originally posted by magarac
                    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                    dzaba mu sve

                    Comment


                    • #11
                      Re: Upala mišića nakon trbušnjaka

                      Mišici te bole zbog dugog odmora. Nemožeš radit pauze od mjesec dana. Mene su prestali boljet mišići kad sam počeo trenirat redovno.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Upala mišića nakon trbušnjaka

                        Originally posted by Icebreaker View Post
                        Radim puno trbusnjaka (pripremanje za ljeto:P) i mrzim kada nakon vjezbanja sljedeca 2-3 dana nemogu nista zbog grozne upale,moze il se to sprijeciti? Roditelji mi nedaju da koristim proteine i te stvari,pa dali ima neki drugi nacin ili nesto sto bi mi moglo pomoci da mogu cim cesce raditi i da imam cim bolje rezultate? I koje bi vjezbe bile s najboljim učinkom? Hvala
                        Treniraj redovno i ne ubijaj se svaki put kad treniraš i neče biti upale. Radi sve vrste vježbi za core mišiće ako očeš dobre trbušnjake, isto tako treniraj i ostatak tijela jer trbušni mišići rade gotovo u svim vježbama a i prije češ razviti trbušnjake ako treniraš i ostale mišiće.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Upala mišića nakon trbušnjaka

                          "No pain, no gain"

                          Comment


                          • #14
                            Re: Upala mišića nakon trbušnjaka

                            Samo stancaj i proci ce
                            "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
                            --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

                            Comment


                            • #15
                              Re: Upala mišića nakon trbušnjaka

                              Evo jedna stvar koja je bar meni pomagala kada sam počeo i imao upale.. Ključ je u rastezanju mišića, pokušaj se što više rastezati, imaš posebne tehnike istezanja trbušnih mišića, googlaj malo. Kada imaš upalu mišića dobro dođe topla kupka poslije koje uzmi obavezno malo vremena i istegni mišiće.
                              Negdje sam davno pročitao da pomaže i kombinacija tople-hladne vode tijekom tuširanja. Recimo upaljeni mišić prvo polijevaj hladnom vodom 10 sekundi, zatim toplom vodom i tako u nekoliko intervala. Mislim da sam to čak pročitao na ovome forumu, ali nisam siguran davno je bilo
                              O meniMoja kućna teretana
                              Da biste uspjeli, vaša želja za uspjehom mora biti veća od vašeg straha da ne uspijete!

                              Comment

                              Working...
                              X