Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mogući problem sa testisom zbog vjezbanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogući problem sa testisom zbog vjezbanja

    Pozdrav. Prije nekih tjedan dana sam zbog bolova u desnom testisu zavrsio kod doktora, rekao mi je da je to zbog nezasticenog spolnog odnosa. Desni testis je natekao posteno i dao mi je antibiotike i za 6 dana je proslo. U ponedjeljak sam poceo ponovno vjezbat po 1.5 programu, u utorak sam radio prsa, ramena i triceps, a u srijedu ledja i biceps i problem se opet pojavio. Testis je natekao i sad je velicine pola sake i ne znam je li to stvarno od vjezbanja. Doktor mi je rekao da od vjezbanja moze doci do sirenja zila oko testisa pa on moze nateknut, ali da to kod mene nije slucaj.
    Zanima me je li netko imao ovakav problem, i ako je neka mi kaze jesam li toliki baksuz koji ima volju za treningom i pravilnom prehranom, ali to ne moze napraviti zbog navedenog problema?

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

  • #2
    Re: Mogući problem sa testisom zbog vjezbanja

    Da nije neki bruh u pitanju?
    IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

    Comment


    • #3
      Re: Mogući problem sa testisom zbog vjezbanja

      Rekao je da nije nista takvo. A evo danas nisam vjezbo i vidim da se oteklina smanjuje.

      Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

      Comment


      • #4
        Re: Mogući problem sa testisom zbog vjezbanja

        Originally posted by DaxHr View Post
        Pozdrav. Prije nekih tjedan dana sam zbog bolova u desnom testisu zavrsio kod doktora, rekao mi je da je to zbog nezasticenog spolnog odnosa. Desni testis je natekao posteno i dao mi je antibiotike i za 6 dana je proslo. U ponedjeljak sam poceo ponovno vjezbat po 1.5 programu, u utorak sam radio prsa, ramena i triceps, a u srijedu ledja i biceps i problem se opet pojavio. Testis je natekao i sad je velicine pola sake i ne znam je li to stvarno od vjezbanja. Doktor mi je rekao da od vjezbanja moze doci do sirenja zila oko testisa pa on moze nateknut, ali da to kod mene nije slucaj.
        Zanima me je li netko imao ovakav problem, i ako je neka mi kaze jesam li toliki baksuz koji ima volju za treningom i pravilnom prehranom, ali to ne moze napraviti zbog navedenog problema?

        Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
        ahahah
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #5
          Re: Mogući problem sa testisom zbog vjezbanja

          pa taj doktor je *****..ti je diagnosticirao tocno nesto ili samo rekao bog nezasticenog seksualnog odnosa...WTF...

          idi kod specijaliste...mozda ti se voda nakuplja, mozda je 100 drugih stvari..
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #6
            Re: Mogući problem sa testisom zbog vjezbanja

            Originally posted by staragarda View Post
            pa taj doktor je *****..ti je diagnosticirao tocno nesto ili samo rekao bog nezasticenog seksualnog odnosa...WTF...

            idi kod specijaliste...mozda ti se voda nakuplja, mozda je 100 drugih stvari..
            Rekao je da je to zbog candida gljivice.

            Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

            Comment


            • #7
              Re: Mogući problem sa testisom zbog vjezbanja

              jeb*n je nas zdravstveni sustav gdje lijecnik opce prakse bez nalaza postavlja dijagnozu
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • #8
                Re: Mogući problem sa testisom zbog vjezbanja

                Originally posted by Coffey View Post
                jeb*n je nas zdravstveni sustav gdje lijecnik opce prakse bez nalaza postavlja dijagnozu
                Od nalaza je jedino bio krv i urin, ali nista vise, nikakav ultrazvuk.

                Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

                Comment

                Working...
                X