Announcement

Collapse
No announcement yet.

Učestala konstantna upala grla o.O

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Učestala konstantna upala grla o.O

    Znači malo malo me je** grlo , pocne kao grebanje i smeta mi i onda nakon par dana se pretvori u upalu ždrijela i tako cijelo vrijeme vec nekih 2 mjeseca, ometa me u treninzima i ciljevima i više neznam šta da pijem, jedem, uzimam da zaustavim te upale ždrijela, od propolisa,čajeva,strepsila, antibiotika, svejedno se vrati u brzom vremenu
    iako ovo vam se vjerovatno čini vrlo mal problem , meni je to konstantni problem s grlom, nikako se toga riješiti, tek me u proljeće otpusti ....

  • #2
    Re: Učestala konstantna upala grla o.O

    Moj prijatelj je imao slican problem 2-3 godine ,kad je otisao doktoru ono treci krajnik,operisao i sad sve ok,mozda je i kod tebe slucaj. Zasto ne odes doktoru?

    Comment


    • #3
      Re: Učestala konstantna upala grla o.O

      Nemoj piti hladnu vodu na treningu,
      to se i meni cesto dogadja, vjerovatno je neki virus u organizmu...
      svejedno otdji dokotoru neka pregleda, uvjek moze biti nesto i ozbiljnije...

      Comment


      • #4
        Re: Učestala konstantna upala grla o.O

        Originally posted by Ozonzyeah View Post
        Znači malo malo me je** grlo , pocne kao grebanje i smeta mi i onda nakon par dana se pretvori u upalu ždrijela i tako cijelo vrijeme vec nekih 2 mjeseca, ometa me u treninzima i ciljevima i više neznam šta da pijem, jedem, uzimam da zaustavim te upale ždrijela, od propolisa,čajeva,strepsila, antibiotika, svejedno se vrati u brzom vremenu
        iako ovo vam se vjerovatno čini vrlo mal problem , meni je to konstantni problem s grlom, nikako se toga riješiti, tek me u proljeće otpusti ....
        Izvini, ali mislim da ti je tema na pogrešnom forumu... Ti treba da se obratiš nekom medicinskom forumu.. Ovde je ono triceps, biceps, kvadriceps i sl.
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment

        Working...
        X