Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u ruci..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u ruci..

    U petak sam prvi put stupio u teretanu(iako sam ranije vjezbao npr.calisthenics,challenge).S frendom sam radio biceps/triceps i slijedece jutro sam se probudio s neobicnim bolovima u ruci..znam kako je inace dan nakon vjezbanja nakon duge stanke ali ovo nije tako. boli me na podrucju od bicepsa prema laktu, ne mogu skroz ispraviti ruku ili je podignuti. Da idem u doktora, imate li misljenja???

    Sent from my GT-I5800 using Tapatalk 2

  • #2
    Re: Bol u ruci..

    Originally posted by HeXzo View Post
    U petak sam prvi put stupio u teretanu
    Za 4-5 dana bol bi tribala splasnit bar za 70%, ne bude li tako, odi doktoru. Ako odes u gym radi noge, pusti da taj maskulfiber, vjerojatno i bolne tetive, vene, produ.

    Comment


    • #3
      Re: Bol u ruci..

      Sasvim normalna bol. Dobio si upalu mišića, nemoj gnjaviti doktore odmah.
      Tako će te boliti još 3-4 dana.

      Sjećam se kako je meni bilo, a nakon 3 dana sam ponovno radio ruke iako je upala bila prisutna. Malo zagriješ mišić i više ne osjetiš.

      Samo nemoj pretjerivati sa težinama.
      Radi samo s težinama s kojima možeš odraditi pravilnu formu.

      Comment


      • #4
        Re: Bol u ruci..

        Da radim s manjim utezima dom ne steknem neku formu pa da onda prelazim na vece tezine?

        Sent from my GT-I5800 using Tapatalk 2

        Comment


        • #5
          Re: Bol u ruci..

          Inače odrađuješ trening s težinama s kojima imaš pravilnu formu. Ego ostavi izvan teretane.
          Ako ne možeš podići 10 kila biceps pregiba bučicom bez zamahivanja rukom, onda dižeš 8 kila.

          Svi smo krenuli s manjim težinama i polako ćeš doći do snage i dizati ćeš više.
          Bolje je tehnički ispravnije izvesti vježbu s manjom kilažom nego dizati veće kilaže s promašenom formom.

          Comment


          • #6
            Re: Bol u ruci..

            Originally posted by HeXzo View Post
            U petak sam prvi put stupio u teretanu(iako sam ranije vjezbao npr.calisthenics,challenge).S frendom sam radio biceps/triceps i slijedece jutro sam se probudio s neobicnim bolovima u ruci..znam kako je inace dan nakon vjezbanja nakon duge stanke ali ovo nije tako. boli me na podrucju od bicepsa prema laktu, ne mogu skroz ispraviti ruku ili je podignuti. Da idem u doktora, imate li misljenja???

            Sent from my GT-I5800 using Tapatalk 2
            prvi put u teretani i odmah trening ruku?

            haha kakav je to program? StrongArms3x10 ??
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • #7
              Re: Bol u ruci..

              sta bi trebao

              Comment

              Working...
              X