Announcement

Collapse
No announcement yet.

bol u donjem desnom dijelu leđa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bol u donjem desnom dijelu leđa

    Znači dns sam radio noge i na preši kad sam bio kak sam radio mi je odjednom nesta puklo u leđima onak osjetio sam da je kvrcnilo kao kralježnjak ili nešti nemam pojma sa dole desne strane i sad me dosta boli nisam se mogao čak ni rastegnit, što je zanimljivo mogao sam se rastegnit sa lijevom stranom normalno desnu nema sanse onak boli. To mi se dogodilo vec jednom prije kojih 6-7 mjeseci isto tak kvrcnilo nesta u leđima kad sam radio mrtvo i za jedno tjedan dana mi je tek proslo. Ima neko nekakav savjet šta napraviti da brže prođe možda neke aspirine ili nešto ?

  • #2
    Re: bol u donjem desnom dijelu leđa

    odmor i lagano istezanje, ako ne prolazi u roku par dana kod doktora otici

    Comment


    • #3
      Re: bol u donjem desnom dijelu leđa

      Originally posted by Bronko View Post
      odmor i lagano istezanje, ako ne prolazi u roku par dana kod doktora otici
      Mislis da ne bi trebao ic u teretanu sad par dana ? To jest radit mrtvo/čučanj dok mi ne prođe ? Ne sjecam se kak je bilo to prije 7 mj xd mislim da sam čak išao i dalje...

      Comment


      • #4
        Re: bol u donjem desnom dijelu leđa

        mislim da bi trebao napraviti odmor na ledja, znaci radi ruke, prsa, ramena, ono sto ne opterecuje ledja mozes raditi , kad te prodje pa pocnes opet raditi vjezbe koje su uzrokovale bol i ostecenje, radi sa manjim kilazama, prvo zagrij taj dio...

        Comment


        • #5
          Re: bol u donjem desnom dijelu leđa

          Ma ništa neda mi se čekat jedva izdrzim da ne treniram preko vikenda al ajde hahahah dok ne puknem ne odustajem NO PAIN NO GAIN

          Comment


          • #6
            Re: bol u donjem desnom dijelu leđa

            tako sam i ja dok nije bilo krc, pa onda mjesec dana out, ako nemos cekati budi oprezan i koristi pojas za svaki slucaj

            Comment


            • #7
              Re: bol u donjem desnom dijelu leđa

              Originally posted by marko1003 View Post
              Ma ništa neda mi se čekat jedva izdrzim da ne treniram preko vikenda al ajde hahahah dok ne puknem ne odustajem NO PAIN NO GAIN
              ne misli se na taj PAIN

              Comment

              Working...
              X