Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam bijele fleke na noktima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam bijele fleke na noktima

    Nisam znao gde da stavim temu pa sam stavio ovde.
    Imam bijele fleke na noktima, sta bi to moglo biti?
    Prije nekoliko dana sam udarao u vrecu i napravio mali oziljak, koji mi ne prolazi, jos malo krvari kad ga diram i nikako da se situacija popravi, pojavjivao se i prije ali su nestajali nakon dan,dva ali ovaj vec posle 4,5 dana i dalje potpuno isti kao prvi dan, sta da radim?
    Dva, tri dana me uhvati veoma slaba bol blizu srca, kada sam i danas trcao ta bol me uhvatila, sta bi to moglo biti?
    Dali ako mi je cilj gubljenje sala i ocuvanje misica trebam da posle treninga pojijem sejk i zasto?

  • #2
    Re: Par pitanja

    Originally posted by stefkoss View Post
    Nisam znao gde da stavim temu pa sam stavio ovde.
    Imam bijele fleke na noktima, sta bi to moglo biti?
    Prije nekoliko dana sam udarao u vrecu i napravio mali oziljak, koji mi ne prolazi, jos malo krvari kad ga diram i nikako da se situacija popravi, pojavjivao se i prije ali su nestajali nakon dan,dva ali ovaj vec posle 4,5 dana i dalje potpuno isti kao prvi dan, sta da radim?
    Dva, tri dana me uhvati veoma slaba bol blizu srca, kada sam i danas trcao ta bol me uhvatila, sta bi to moglo biti?
    Dali ako mi je cilj gubljenje sala i ocuvanje misica trebam da posle treninga pojijem sejk i zasto?
    ti zahebavas ?

    Comment


    • #3
      Re: Par pitanja

      no ajde da odgovorim iako mislim da je zahebancija neka... Bijele fleke po noktima najcesce znace nepravilna prehrana, drugo to nije oziljak (oziljak je rana koja je zarasla a tebi nije) nego rana, vrlo vjerovatno inficirana, previjaj i cisti sa hidrogen (3 % mislim), , a za bol srca odi do doktora i neka ti napravi EKG. Cijeli forum prica o prehrani i hranjenju misica pogotovo nakon treninga a ti pitas jel treba ??? Da trebas popiti shejk zato sto si trenirao, naprezao tijelo i misicne skupine i kao i auto i njima treba gorivo. Zato popijes shejk da ajmo reci zakrpas misic nakon treninga

      Comment


      • #4
        Re: Par pitanja

        Originally posted by Bronko View Post
        ti zahebavas ?
        Nije sramota past vec ostat lezat!

        Comment


        • #5
          Re: Par pitanja

          Imam i ja žute... Na zubima...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: Imam bijele fleke na noktima

            Najbolje da pocmes citat od:
            http://www.building-body.com/
            pa onda
            http://www.building-body.com/forum/forum.php
            i ovo isto dva puta
            http://www.building-body.com/forum/f...žno-i-osnovno
            ... pokusaj sastavit program prehrane ili treninga nek decki prokomentiraju
            ako se bojis kritike i neugodno ti je ( kao sto je i meni bilo) onda zamoli nekog da ti pomogne privatnom porukom
            (iako se nekad cine zlocasti, dobri su to momci samo im je vise dosadilo slusat nebuloze i ista pitanja koja
            nemaju veze sa zdravim razumom tipa mijeri li se banana sa korom ili bez nje i sl)
            kad procitas ovo gore vidjet ces vjerovatno odprilike koga bi mogao zmplit da ti bude trener ili da ti preporuci
            trenera za pocetak...
            tako sam i ja i jos uvijek citam
            Nije sramota past vec ostat lezat!

            Comment


            • #7
              Re: Imam bijele fleke na noktima

              Originally posted by stefkoss View Post
              Nisam znao gde da stavim temu pa sam stavio ovde.
              Imam bijele fleke na noktima, sta bi to moglo biti?
              Prije nekoliko dana sam udarao u vrecu i napravio mali oziljak, koji mi ne prolazi, jos malo krvari kad ga diram i nikako da se situacija popravi, pojavjivao se i prije ali su nestajali nakon dan,dva ali ovaj vec posle 4,5 dana i dalje potpuno isti kao prvi dan, sta da radim?
              Dva, tri dana me uhvati veoma slaba bol blizu srca, kada sam i danas trcao ta bol me uhvatila, sta bi to moglo biti?
              Dali ako mi je cilj gubljenje sala i ocuvanje misica trebam da posle treninga pojijem sejk i zasto?
              http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/4406041
              Možda ti fali cinka.

              Comment

              Working...
              X