Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvrga na gornjem djelu prsa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kvrga na gornjem djelu prsa

    Pozdrav svima! Inače nisam tip osobe koja traži liječničke savjete na netu no pošto sam već bio kod doktora i svaki put kaže drugačije i u biti je totalno nezainteresiran da otkrije što je točno i kako to riješiti odlučih ovdje pitati.

    Kao što rekoh kvrga na gornjem dijelu prsa. Na početku sam je osjetio malo, boljela na dodir no evo sad nakon 2 mj o više ne boli ali je još tu.

    Teško mi je na slici uhvatiti da točno vidite stoga sam jednostavno zaokružio mjesto gdje se kvrga nalazi. Samo da dodam da sam bio kod privatnika na ultrazvuku i ništa se nije pokazalo. Po njemu obična upala ... koja traje evo 2 mj!

    Na drugoj slici ako se malo pogleda bolje može se vidjeti mala nepravilnost, to je ta kvrga.

    Po mome mišljenu nastala je vjerojatno kada sam radio letenje s bučicama i u par navrata sam se precijenio i lijeva je ruka otišla prenisko. Točno na mjestu, teško opisati, kad se radi letenje pa se ruke rašire se osjeti kako kost dolazi do izražaja i iznad nje je ta kvrga. Naravno tu vježbu više ne radim očito nešto nisam dobro radio.

    Moje pitanje je dali je netko imao sličan problem, dali je kvrga s vremenom sama nestala i koje je vježbe radio ako je radio da ona nestane?
    Attached Files

  • #2
    Re: Kvrga na gornjem djelu prsa

    pa nije valjda ništ ozbiljno ako doktori tako kažu,obrij te dlake ispod pazuha

    Comment


    • #3
      Re: Kvrga na gornjem djelu prsa

      Originally posted by clockwork orange View Post
      pa nije valjda ništ ozbiljno ako doktori tako kažu,obrij te dlake ispod pazuha
      Doktor me je jedva pogledao, više je pričao o tome kako mu sin ne može naći posao

      Comment

      Working...
      X