Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jaka upala biceps brachiia i brachialisa :'(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaka upala biceps brachiia i brachialisa :'(

    Nisam vidio teretane vec godinu dana i jucer krenem opet trenirati. Odradim prsa i biseps toliko brutalno da doslovno od upale nemogu ispraviti ruku u laktu (bol je nepodnosljiva). Prsa se nisu toliko strasno u palila, ali me zato biceps i ostali fleksori nadlaktice ubijaju od boli... Mazao sam deep relief gelom i uzeo tabletu protiv bolova, ali tableta nista nije pomogla. Ako netko ima slicno iskustvo ili neki savjet nek se javi...

  • #2
    Re: Jaka upala biceps brachiia i brachialisa :'(

    Originally posted by Pipo View Post
    Nisam vidio teretane vec godinu dana i jucer krenem opet trenirati. Odradim prsa i biseps toliko brutalno da doslovno od upale nemogu ispraviti ruku u laktu (bol je nepodnosljiva). Prsa se nisu toliko strasno u palila, ali me zato biceps i ostali fleksori nadlaktice ubijaju od boli... Mazao sam deep relief gelom i uzeo tabletu protiv bolova, ali tableta nista nije pomogla. Ako netko ima slicno iskustvo ili neki savjet nek se javi...
    zagrijavanje prije a istezanje nakon treninga to nista? popij magnezij

    Comment


    • #3
      Re: Jaka upala biceps brachiia i brachialisa :'(

      Auu,dok sam citao i mene je zabolilo
      Samo ne razumijem ako god dana nisi vidio teretane,zasto si navalio odmah prvi trening ko sivonja?
      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

      Comment


      • #4
        Re: Jaka upala biceps brachiia i brachialisa :'(

        točno znam kako ti je,samo će ti vrijeme pomoći,nakon prvog treninga bicepsa u teretani ruku nisam mogao ispraviti jedno 4-5 dana lol, doslovno su mi nadlaktica i podlaktica zatvarali kut od 90 stupnjeva,tokom dana bi se to malo zagrijalo itd...pa bi mogao malo više ispružiti ali idući dan opet sve po starom,lakše malo idući trening dok se ponovo ne uhodaš.

        Comment


        • #5
          Re: Jaka upala biceps brachiia i brachialisa :'(

          pa brate zato sto sam se nalozio ko budala i dizo sve sto mi je doslo pod ruku

          Comment

          Working...
          X