Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u laktovima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u laktovima

    Dok radim triceps , ležeči dvoručni potisak dok idem utegom prema čelu bole me laktovi
    čuo sam da je to navodno zbog premalo minerala u zglobu lakta.
    Bole me i koljena kad radim ležecu nožnu ekstenziju.
    Kaj je to prehrana s premalo vitamina/minerala?

  • #2
    Re: Bol u laktovima

    Nemam pojma koja je ova prva vjezba, za ekstenziju koristi manje kilaze i vise ponavaljanja.
    Ako te bas jako bole koljena onda slobodno izbaci tu vjezbu. Ja ju koristim samo kako bi zagrijao koljena (5-10kg 15x2)

    Comment


    • #3
      Re: Bol u laktovima

      Sličnu bol i sam osjećam prilikom ekstenzije , pa čak i benca u zadnjim serijama

      Comment


      • #4
        Re: Bol u laktovima

        Preskakanje tetive u laktu. Kako si pomoci?

        Comment


        • #5
          Re: Bol u laktovima

          Da ne otvaram novu temu...

          Dakle također imam bol u lijevom laktu (tetiva?), najviše osjećam kod pull-up-ova (gotovo ih ne mogu izvoditi) i biceps pregiba te u mirovanju kad duže držim podlakticu u okomitom položaju pa pokušam ispružiti ruku... Bol se javlja već 2 mjeseca, ne traje stalno i nije toliko intenzivna, no ne mogu raditi s punim kapacitetom, a i bojim se da ne s***** lakat... Mažem s Deep Reliefom, ne radim navedene vježbe, a i ostale radim s 'rezervom'.

          U teretanu idem 3 puta tjedno, godinu i po u kontinuitetu, a i prije toga rekreativno; radim split sistem, vjerujem da pravilno izvodim vježbe.

          Molim pomoć ako tko zna što mi je činiti s tim laktom...
          ...Oh, sell me the infection, it is only for the weak...

          Comment


          • #6
            Re: Bol u laktovima

            Jasno ti je valjda da ovde neces dobit dijagnozu? Za to moras ic u doktora i narucit se za ultrazvuk, MR, CT ili sta vec i iskesat *****e novce da bi dobia odgovor koji vec znas.

            Odmori 7-10 dana, i opcenito izbjegavaj pokrete koji stvaraju bol, stavljaj leda, eventualno popij neke protuupalne lijekove i to je to. Ako ni tad ne prodje i jos se pogorsa, aj u doktora.

            Comment


            • #7
              Re: Bol u laktovima

              Originally posted by marko5 View Post
              Da ne otvaram novu temu...

              Dakle također imam bol u lijevom laktu (tetiva?), najviše osjećam kod pull-up-ova (gotovo ih ne mogu izvoditi) i biceps pregiba te u mirovanju kad duže držim podlakticu u okomitom položaju pa pokušam ispružiti ruku... Bol se javlja već 2 mjeseca, ne traje stalno i nije toliko intenzivna, no ne mogu raditi s punim kapacitetom, a i bojim se da ne s***** lakat... Mažem s Deep Reliefom, ne radim navedene vježbe, a i ostale radim s 'rezervom'.

              U teretanu idem 3 puta tjedno, godinu i po u kontinuitetu, a i prije toga rekreativno; radim split sistem, vjerujem da pravilno izvodim vježbe.

              Molim pomoć ako tko zna što mi je činiti s tim laktom...
              Biceps tendinitis.
              U doktora nek ti propiše indometacin. Uz to kupi u veterinarskoj apoteci resorbens masti maži. Te šokiraj tetivu sa oblozima ledom 5 min i onda 5 min pod vrućom vodom pod tušem. TIjekom dana je masiraj šta više i drži na toplo, tj bandažiraj je, al nemoj stiskat.

              Comment


              • #8
                Re: Bol u laktovima

                Hvala na pomoći, primijeniti ću savjete i otići ću k doktoru te objasnit stanje, nek mi da taj indometacin ili sl., ako me i pošalje na snimanje, ok.
                Ako me u veter. apoteci pita šta će mi mast reći ću da imam konjinu koje je s****** nogu.

                Btw, po vašem mišljenju, koliko vrijedi uzimati kapsule s kondroitinom, glukozaminom... za zglobove?
                ...Oh, sell me the infection, it is only for the weak...

                Comment

                Working...
                X