Announcement

Collapse
No announcement yet.

bol u desnom ramenu i razlika u osjećaju pumpa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bol u desnom ramenu i razlika u osjećaju pumpa

    bok,
    muči me desno rame kada ga dignem okomito u zrak zateže me u samom zglobu i osijećam bol(npr. radim potisak bučicama i kod spuštanje se javlja bol a kod dizanja osijećam kako mi rame radi umjesto prsnog mišića.) također na desnoj strani tijela puno bolje osijećam pump dok na lijevoj ne. pravilno izvodim vježbu jednom i drugom rukom. u desnoj ruci pump traje duže dok ga u lijevoj ne osjetim ali pump se na mišiću jasno vidi ( na obje strane je isti na lijevoj možda čak i veći). Prsa su mi asimetrična ne previše i pokušavam to ispravit. počeo sam radit vježbe gdje svaki mišić ima svoju kilažu ( potisak bučicama npr) i na desnom prsnom mišiću dobro osjetim pump dok na lijevom ne uopće. lijevi prsni mišić čak nemogu zategnut kao desni koliko god se trudio. asimetriju sam primjetio prije dvije god. u teretanu idem 4 god. neznam dal je to povezano s boli u ramenu.


  • #2
    Re: bol u desnom ramenu i razlika u osjećaju pumpa

    Druže otiđi doktoru što prije. Bol u ramenima i koljenima je najgora. To dvoje ako zezneš, gotova priča.

    Comment


    • #3
      Re: bol u desnom ramenu i razlika u osjećaju pumpa

      hvala na savjetu, svakako ću otić.

      još nešto kada radim potisak i spustim do razine ramena kada krenem dizat nešto mi škljocne u leđima :/

      Comment

      Working...
      X