Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ozljeda zgloba ruke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozljeda zgloba ruke

    Pozdrav svima, nije da sma baš početnik (3 godine treninga) ali evo da vas pitam, neki dan prilikom power clean vjezbe zadnje ponavljanje nisam uspio izvest i tu mi je nesto se isteglo na lijevoj ruci kod zgloba (onaj dio iznad one "kugle" a ispod malog prsta) neznam kako da drugačije objasnim, zanima me kako mislite da je najbolje zacjelit to i dali bih trebao ići na magnetsku rezonancu slikat, btw ista stvar mi se skoro dogodila sa desnom rukom prosle godine, nekako je zacjelilo ali nije ruka više tako mobilnai jaka.

  • #2
    Re: Ozljeda zgloba ruke

    Originally posted by devas031 View Post
    Pozdrav svima, nije da sma baš početnik (3 godine treninga) ali evo da vas pitam, neki dan prilikom power clean vjezbe zadnje ponavljanje nisam uspio izvest i tu mi je nesto se isteglo na lijevoj ruci kod zgloba (onaj dio iznad one "kugle" a ispod malog prsta) neznam kako da drugačije objasnim, zanima me kako mislite da je najbolje zacjelit to i dali bih trebao ići na magnetsku rezonancu slikat, btw ista stvar mi se skoro dogodila sa desnom rukom prosle godine, nekako je zacjelilo ali nije ruka više tako mobilnai jaka.

    Istega s' tetivu fleksora prstiju. Isto je i meni bilo. NIš, maži tigrovom masti i odmaraj tu ruku dokle god boli...

    Comment


    • #3
      Re: Ozljeda zgloba ruke

      Originally posted by Kahn View Post
      Istega s' tetivu fleksora prstiju. Isto je i meni bilo. NIš, maži tigrovom masti i odmaraj tu ruku dokle god boli...
      Tigrova mast je najbolja stvar na svitu, meni sve probleme rijesava, od upale pojedinih misica do prehlade


      @Maximus1950
      10169220_552879774821364_3931059277931645181_n.jpg
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #4
        Re: Ozljeda zgloba ruke

        Originally posted by Premium.Better View Post
        Tigrova mast je najbolja stvar na svitu, meni sve probleme rijesava, od upale pojedinih misica do prehlade


        @Maximus1950
        [ATTACH=CONFIG]19159[/ATTACH]
        Ja sa njome ispirem oči, kažu da je mnogo dobra protiv onih drlji ili kako se to već zove...

        A dobra je i protiv šuljeva....
        Last edited by Dača; 14-01-15, 23:16.
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Ozljeda zgloba ruke

          Dobra je i umjesto vazelina. Malo pecka u pocetku, ali brzo se naviknes..
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • #6
            Re: Ozljeda zgloba ruke

            Originally posted by neuk View Post
            Dobra je i umjesto vazelina. Malo pecka u pocetku, ali brzo se naviknes..
            Preko glansa i prepucijuma...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #7
              Re: Ozljeda zgloba ruke

              Originally posted by Premium.Better View Post
              Tigrova mast je najbolja stvar na svitu, meni sve probleme rijesava, od upale pojedinih misica do prehlade


              @Maximus1950
              Zaboravia si spomenit da je odlicna za snifanje prije serije.

              Comment


              • #8
                Re: Ozljeda zgloba ruke

                Hvala na odgovorima

                http://i.imgur.com/99FIp.png

                Inače evo na ovoj slici tocno otprilike dio koji me boli mozda mrvicu više i u desno samo na lijevoj ruci.

                Tigrove masti imam od prije još pa cu stavljat toga onda ako vjerujete da bi moglo pomoć

                Comment

                Working...
                X