Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slabost dan poslje teretane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slabost dan poslje teretane

    Pozdrav svima,ovo je moja prva tema,pa se nadam da je u dobroj rubrici
    Imam problema dan poslje treninga. Ulovi me groznica(stalni osjecaj hladnoce,hladne ruke i noge)lagana temperatura ,suha usta. Simptomi traju 1 dan,i sutra dan kao da se nista nije dogodilo. Odem normalno u teretanu,misici me ne bole,nije mi slabo prije/tokom/poslje treninga,vec dan poslje.
    Nedavno sam krenuo,tako da se ne forsiram,vjezbam izmedu 45-60min,obavezno poslje treninga popijem Whey.
    Prehranu sam sredio,jedem 4-5puta dnevno,oko 2000kalorija.
    Izbacio masno,przeno i slatkise. Sokove vise ne pijem.
    U cemu mi mogao biti problem?

  • #2
    Re: Slabost dan poslje teretane

    Originally posted by ToZa View Post
    Pozdrav svima,ovo je moja prva tema,pa se nadam da je u dobroj rubrici
    Imam problema dan poslje treninga. Ulovi me groznica(stalni osjecaj hladnoce,hladne ruke i noge)lagana temperatura ,suha usta. Simptomi traju 1 dan,i sutra dan kao da se nista nije dogodilo. Odem normalno u teretanu,misici me ne bole,nije mi slabo prije/tokom/poslje treninga,vec dan poslje.
    Nedavno sam krenuo,tako da se ne forsiram,vjezbam izmedu 45-60min,obavezno poslje treninga popijem Whey.
    Prehranu sam sredio,jedem 4-5puta dnevno,oko 2000kalorija.
    Izbacio masno,przeno i slatkise. Sokove vise ne pijem.
    U cemu mi mogao biti problem?
    Može biti bilo šta.... Jel ideš na redovne-periodične lekarske kontrole? Kad si zadnji put davao krv? Kontrolisao nivo šećera, kardiovaskularni sistem i sl.? Uradi laboratorijske analize i znaćeš na čemu si....

    Ne znam koliko ti je pametno da rešenje problema tražiš na forumu? Simptomi koje si naveo su svakako atipični, tako da ti niko neće moći dati pravi odgovor.

    Tek ako je sve u redu sa laboratorijskim analizama, kreni da sređuješ prehranu....
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment

    Working...
    X