Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ozljeda ramena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozljeda ramena

    Pozdrav,neki dan na treningu krav mage sam prejako uradio krose,sa malo vise snage i izaslo mi je lijevo rame iz lezista i tako ostalo jedno 3-4 sekunde ako ne i 5 i onda se vratilo poslije toga sam izgubio osjecaj u ruci i naravno bolilo me ,evo ima 4 dana al ruka me ne prestaje boliti,rame ,pa bol iz ramena udara u lakat u prste ponekad,koristim deep relief pa cemo vdijeti ,sta vi preporucujete ? i naravno treniram bb utorkom i cet , biceps,veslanje,ramena,ledja i eto pozz , hitno je

  • #2
    Re: Ozljeda ramena

    Originally posted by king44 View Post
    Pozdrav,neki dan na treningu krav mage sam prejako uradio krose,sa malo vise snage i izaslo mi je lijevo rame iz lezista i tako ostalo jedno 3-4 sekunde ako ne i 5 i onda se vratilo poslije toga sam izgubio osjecaj u ruci i naravno bolilo me ,evo ima 4 dana al ruka me ne prestaje boliti,rame ,pa bol iz ramena udara u lakat u prste ponekad,koristim deep relief pa cemo vdijeti ,sta vi preporucujete ? i naravno treniram bb utorkom i cet , biceps,veslanje,ramena,ledja i eto pozz , hitno je

    Eto, ti si na forumu naša tražit rješenje.
    A da je bilo otić na hitnu? Kod doktora? Očito je živac pritisnut. Samo se ti zajebaji...

    Comment


    • #3
      Re: Ozljeda ramena

      sta je najgori scenario ovako ovoga ? tj ovakve ozljede? i sta je tacno u pitanju koja povreda ramena ?

      Comment


      • #4
        Re: Ozljeda ramena

        Ja iskreno nikad ne forsiram ramena kao druge dijelove tijela. Pogotovo ako si početnik, ne forsiraj kile uopšte. Usput, otiđi doktoru ne igraj se.

        Comment


        • #5
          Re: Ozljeda ramena

          Originally posted by king44 View Post
          sta je najgori scenario ovako ovoga ? tj ovakve ozljede? i sta je tacno u pitanju koja povreda ramena ?
          Dislokacija humerusa iz časice, pokidani ligamenti, pritisnuti živac??' Štatijaznam. Najgori scenario - propadanje živca i trajna slabost i atrofija mišića ruke, gubitak mobilnosti ramena...etc.

          Comment


          • #6
            Re: Ozljeda ramena

            i dođe crnkinja da je gu.ziš i kaže ti cupaj mi kosu lijevom rukom, a ti ne mozes haaaaa .. pa ti forsiraj ruku kad si ozlijeđen
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #7
              Re: Ozljeda ramena

              Jooj neuk kraljuu ,hvala vam ,znaci najbolje da idem doktoru !? Ili da nastavim sa deep shit?


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • #8
                Re: Ozljeda ramena

                Originally posted by king44 View Post
                Jooj neuk kraljuu ,hvala vam ,znaci najbolje da idem doktoru !? Ili da nastavim sa deep shit?


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Ajde doktoru bogati!

                Comment


                • #9
                  Re: Ozljeda ramena

                  Hahahaa ma ici cu,lakse mi bude od deepa par sati ali poslije toga opet isto.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ozljeda ramena

                    Bio sam u hitnoj i napisali sljedece pa ako ko razumije :
                    Dijagnoza: morbi articulorum alii
                    Dijagnoza napomena: ARTRALGIA HUMEROSCAPULARIS LAT. Sin. Th. analgetik

                    To je to poz


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ozljeda ramena

                      Oba ramena sam iscasio, i to vise puta kad sam bio mladji, vise puta jer kad jednom iscasis, nikad to vise nije isto rame, isto tako je i sa koljenima, to su najgore povrede, svi zglobovi i kljucna kost, ne daj boze nikom to.. kako sam cuo, moze se postici skoro potpun oporavak samo hirurskim operacijama i stavljanjem nekih novih dijelova, da li vjestackih ili sta ja znam, ne razumijem se previse, ugl hrskavice i neki tako dijelovi.. sta se meni desilo prilikom iscasenja je da sam nagnjecio misic, i samljeo neke ili ligamente i hrskavice, i nisam mogao bukvalno 10ak dana dizati ruku ni do nivoa glave a kamoli iznad, osjecao bol i slabost, tako da ne brini se za to previse proci ce, bitno je da stoji rame na prirodnom mjestu, da nema podliva krvi i da nije nateklo i da se voda ne nakuplja.. ti si mozda i neke zivce uklijestio cim toliko boli, i to cak do prstiju, uglavnom kada prodje ta bol i kad se oporavis jos, mozes skoro normalno koristiti ruku ali u granicama, kazem skoro jer u nekim pozicijama rame opet iskoci, iako boli manje nego prvi put, rekao bih svaki put sto vise iskace ili preskace, manje boli nego prethodni, vec se naviknes.. jednostavno trudi se da izbjegavas te nepovoljne pozicije (previse sirok hvat na sirokim zgibovima, pazi kod vjezbi za ramena, i npr meni je u to doba posto sam dosta igrao odbojku bio problem sa smečom, skoro svaki smeč mi je ispadalo rame, i nisam mogao vise nastaviti uopste igrati odbojku).. kad te prodju bolovi radi polako na jacanju ramena, i pokusavaj da izbjegavas te pozicije kao sto sam spomenuo, ima njih jos, ja sam samo napisao primjere, i vremenom se naviknes na taj recimo defekt.. meni npr vec bar 2 godine nije nikako iskakalo nijedno rame, em sam ih ojacao polako em navikao sebe da neke stvari ne radim.. a nekad mi je znalo bar jednom mjesecno ili cak i cesce iskakati.. ja nisam isao kod doktora jer sam tad bio na ekskurziji i sve sto bi doktor uradio je dao mi lijekova protiv bolova, a svi znamo da na se na eksurzijama puno pije i to, pa nisam htio nikakve lijekove ni nista, sta ces, mlad pa budala sve je samo proslo, ali da je bol bila duza i jaca i da mi je nateklo rame, isao bih, tebi ipak savjetujem da posjetis doktora, nikad se ne zna koliko je ozbiljno..

                      sve najbolje zelim i brz oporavak, zivio

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ozljeda ramena

                        tocno to sto je Šile napiso, meni je jednom iskocilo rame, iso sam odmah doktoru i na hitnu.. dobio sam tablete protiv bolova, neku kremu ili sta je vec bilo i to je to.. par dana sam jedva ruku mogo dic do razine glave (uz strasno velike bolove)
                        Evo sad je hvala Bogu normalno ali uvjek posvetis malo vise paznje tom ozljeđenom ramenu

                        Comment

                        Working...
                        X