Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u leđima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u leđima

    Pozdrav svima.

    Imam 16 god 70kg i 187 visok i danas kada sam radio leđa, radio sam Zgibove i odjednom počeo da osjećam bol u donjem dijelu leđa koji evo još osjetim pa. To me je spriječilo da odradim trening kako treba. Sada da li je to normalno i da li će to ostaviti Nekav utisak na mene i boljeti još duže ili je to normalna upala ili Šta već pa da prođe za koji dan. Bio bih zahvalan kad bi mi neko pomogao. Sve najbolje

  • #2
    ...........................
    Last edited by PatrickCro; 12-11-20, 00:11.
    pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

    Comment


    • #3
      Re: Bol u leđima

      Hoću pričekati ću koji dan, a nedavno sam bio kod doktora i rekla mi da mi je kičma malo kriva pa me preporučila specijalisti pa ću njega posjetiti pa ću vidjeti kako Šta. Ipak hvala za odgovor

      Comment


      • #4
        Re: Bol u leđima

        Odmori od vjezbi da donja ledja i zgibova i svake druge vjezbe u kojoj osjetis bol na barem 3-4tj i onda kreni lagano opet. Ako te opet boli odi kod doktora. U medjuvremenu ovih par tjedana pauze hladi i mazi nekim kremama.

        Moguce da si nesto istegnuo uslijed nepravilnog/nedovoljnog zagrijavanja i/ili istezanja. Moras voditi racuna o tome..
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #5
          Re: Bol u leđima

          Hoću poslušati ću te i hvala za odgovor

          Comment


          • #6
            Re: Bol u leđima

            Kupi kremu deep relief , isplati ti se mazat sa njom dosta ti ublaži bolove.

            Comment


            • #7
              Re: Bol u leđima

              Imas je u svim ljekarnama

              Comment

              Working...
              X