Announcement

Collapse
No announcement yet.

bol u desnoj podlaktici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bol u desnoj podlaktici

    dakle poslije hamerr pregiba ili rijetko neke druge vjezbe kost ili nesto tako me zaboli i boli par dana blago i kao dami utrnu i prsti. Recimo kad naglo trznem ruku zna da pocne malo daboli znali ko sta je to i kako se sprijeciti. Imam 15 godina. Znaci kada jako pritisnem rukom na taj dio kosti ioi tetive jako zaboli.
    PS:doktor nedolazi u obzir

  • #2
    Re: bol u desnoj podlaktici

    Daj odi kod doktora i ne zaajebavaj se ozljedama

    Comment


    • #3
      Re: bol u desnoj podlaktici

      ma nezajebavam se ja, nego stari negira doktora, a ovo mi je treca ozlijeda u u ove 2 godine otkako vjezbam. Prva je bila negdje triceps povrijeđen pa nisam desnom rukom mogao sklekove i to a druga je bila laktove povrijedio na francuskim i triceps potiscima.

      Comment


      • #4
        Re: bol u desnoj podlaktici

        meni to nije jasno! trenirao sam sportove od malena i sad preko 2 godine teretane i nikad ozljeda nisam imao, osim ako me netko nije skršio na utakmici... al di ga brate nakupi ovolko ozlijeda?
        isto ko kad je bila neka diskusija pa admin kaže: da je ko mali ozlijedio tetivu radeći sklekove na 1 ruci... ispitivo sam ga kako je to uspio, al nesječam se da sam dobio odgovor, il sam jednostavno zaboravio pogledati temu opet...
        nećeš kod doktora, jedini savijet koj ti ja mogu dati je odleži to... i daj provijeri jel radiš sve pravilno i ne pretjeruj s težinama i ne forsiraj i NEMOGUĆE DA ĆEŠ SE OZLIJEDITI, osim ako ti uteg ne sklizne iz ruke i ne padne na stopalo, hehe.

        Comment


        • #5
          Re: bol u desnoj podlaktici

          pava hvala puno na ovome. Moze biti da je zbog pretjerivanaj tegova jer sam jos mlad. Prelezati mi je mrsko. Nije sad nesto ozbiljno desna prestala pocela lijeva i lijeva ce prestati . Ali vjerovatno je zbog toga sto nemam trenera za vjezbe nego ukapiram vjezbu sa interneta, pa moze biti da i dobro neukapiram. No sve sa iskustvom
          Nadam se da ce prestati. Bila prestala na 20 dana i opet pocela

          Comment


          • #6
            Re: bol u desnoj podlaktici

            al nisu to ozlijede sad da sam pauzirao po mjesec dana nego mozda maximalno 3-4 dana , a za onu u triceosu sam pauzirao 10dana

            Comment


            • #7
              Re: bol u desnoj podlaktici

              kod doktora
              nema druge
              Originally posted by servantess
              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

              Comment


              • #8
                Re: bol u desnoj podlaktici

                evo je prestajeee haha, Ja msm da mi je to zato sto mi je u kuci dosta hladno pa je se tesko i zagrijati. Imam posebnu prostoriju za vjezbanje

                Comment


                • #9
                  Re: bol u desnoj podlaktici

                  Meni je problem, da kao djete sam bio strgao ruke, lijevu 2 putu na mjestu podlaktice i desnu jednom. I poslje treninga za biceps tj. i tijekom treninga podlaktice tj. bas kost me ubija.

                  Comment


                  • #10
                    Bol 5 cm ispod lakta

                    pozdrav ljdui bio bi zahvalan ako biste pomogli. dakle povrijedio sam ruku 5 cm ispod lakta i malo manje mozda i kad radim triceps sa cela boli kada ispruzam ruku ili triceps potisak sajlom kada vudem dole boli ...

                    Comment


                    • #11
                      Re: bol u desnoj podlaktici

                      http://www.building-body.com/forum/t...=lijevom+laktu
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • #12
                        Re: bol u desnoj podlaktici

                        hvala

                        Comment

                        Working...
                        X