Announcement

Collapse
No announcement yet.

savjet oko prehrane.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • savjet oko prehrane.

    znam znam

    citaj citaj citaj,, no meni treba hitno,odgovor

    eo ovako prije 3-4 dana poceo sam jesti na dan ovako:

    09:00 -obicno konzerva jedna sa tunom u povrcu.
    11:00 -tjestenina sa fish, musaka,itd.
    e sad problem skola kad sam druga obicno to bude 14:00 ili 16:00 dva ili jedan zavisi mala sandvicha. :SSS
    20:00 nekad po 5 jaja ...
    22:00 ponovo ono sto od ručka ostane...

    mislim da je ova moja prehrana loša molio bih savjet ili konkretni plan od neke osobe koja se duže bavi bodybuildingom ..
    visok sam 188 a težim samo 60kg
    hvala..

  • #2
    Re: savjet oko prehrane.

    Tuna u povrcu ti obicno ima samo 50% ribe a i u tom obrok nemas nikako uh. Tvoja prehrana nije loša, nego je katastrofalna!

    Comment


    • #3
      Re: savjet oko prehrane.

      Čitaj. Na forumu si sveukupno 10 minuta i već si temu otvorio.
      Originally posted by Songoku
      najbolji pwm je burek

      Comment


      • #4
        Re: savjet oko prehrane.

        čitaj forum!

        Comment


        • #5
          Re: savjet oko prehrane.

          Pogledaj na forumu što od hrane smiješ jesti a što ne, pogledaj koliki unos P,UH,M itd. treba biti dnevno. Ne moraš svaki dan jesti iste namjernice jer to ti nikako nije dobro jer će ti se ta hrana zgaditi nakon max 1 mj.

          Comment


          • #6
            Re: savjet oko prehrane.

            dorucak,prelose,kao i sto se poslje treniga moras fino natrpati tako i kad ustanes moras fino jesti,ne jednu tunu,i to s povrcem

            Comment


            • #7
              Re: savjet oko prehrane.

              oke tnx, eo ovih dana odlucio sam uzeti ovaj gain:
              http://www.building-body.com/shop/pr...3100_-_1200_g/
              zanima me kaki bih bio ucinak kad bih to pio i normalo uz 5-6 obroka na dan jeo,
              dali bih onda dobio na kilazi?
              takodjer planiram uzeti gladijator spravu za vjezbanje, sto vi mislite na to?

              hvala

              Comment


              • #8
                Re: savjet oko prehrane.

                Originally posted by forbody View Post
                oke tnx, eo ovih dana odlucio sam uzeti ovaj gain:
                http://www.building-body.com/shop/pr...3100_-_1200_g/
                zanima me kaki bih bio ucinak kad bih to pio i normalo uz 5-6 obroka na dan jeo,
                dali bih onda dobio na kilazi?
                takodjer planiram uzeti gladijator spravu za vjezbanje, sto vi mislite na to?

                hvala
                Ako ćeš bit u suficitu dobivat ćeš na kilaži.Koliki će biti omjer mišića i sala ovisi o ostalim makronutrijenitima.

                Comment


                • #9
                  Re: savjet oko prehrane.

                  eoo vec otprilike 1mj jedem kao sto sam reko 5 puta na dan gledam da sve jedem a to je najcesce grah,tjestenina,piletina,itd,imao sam
                  oprilike prije 1mj 60kg kao sto sam reko a sada prije tjedan dana sam kupio gain fast 3100 i i pijem ga svaki dan oko 8sati navece, otprilike 4žličice uz 400dl mljeka, kad sam stao na vagu dns imao sam 64,5kg !
                  e sad zelio bih jos barem 10kg dobiti dali je to moguce do ljeta i kako?! :/

                  hvala!

                  Comment


                  • #10
                    Re: savjet oko prehrane.

                    taj gainer pij iskljucivo iza treninga. bitno ti je bit u kalorijskom suficitu, znaci povecavaj uh dok lagano ne pocinjes dobivat na vagi, ne bi triba dobivat vise od 1kg po tjednu

                    Comment


                    • #11
                      Re: savjet oko prehrane.

                      Originally posted by gigi01 View Post
                      taj gainer pij iskljucivo iza treninga. bitno ti je bit u kalorijskom suficitu, znaci povecavaj uh dok lagano ne pocinjes dobivat na vagi, ne bi triba dobivat vise od 1kg po tjednu
                      vjerujem da u početku može dobiti i više..pogotovo ako je prehranu okrenuo za 360

                      Comment

                      Working...
                      X