Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana - Pitanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prehrana - Pitanje

    Pozdrav !

    Novi sam na forumu pa imam nekoliko pitanja za vas iskusne forumase.Imam 17 godina;sa 16 sam krenuo na dijetu,tada sam imao 115kg.Sada imam 61kg treniram 6 x tjedno pazim na prehranu citao sam po svim forumima i savjetovao se s puno ljudi ali imam jedan mali problemcic.Imao sam 115kg bio sam endomorf i imao sam puno sala na sebi "slaufova" kroz moje mrsavljenje to je proslo ali mi je ostalo jako malo koze i sala na trbuhu i to jako sporo ide dolje pa me zanimaju vasi komentari.Htio bih se izdefinirat i dobiti trbusnjake i da to sta je ostalo se "istopi".Prehrana mi je zdrava nema junka ni cheat meal-a,ma da mi neki ljudi kazu da si mogu dopusiti jednom tjedno "punjenje" ili neki junk.

    Ovo je moj plan prehrane naravno uzeo sam primjer jednog dana,kroz tjedan se razlikuje ali ne puno:

    7:00-50g zobenih + 3dcl 0.9 m.m mlijeka
    10:00-whey
    13:00-200g Pilecih + 200 zelene salate
    14:00-15:30 Trening
    15:30-whey + med
    19:30-100g posnog + bademi

    To je ukratko sve;saljite komentare i prjedloge

    Hvala unaprijed

  • #2
    Re: Prehrana - Pitanje

    61kg i 17g i još si u razvoju...jedi... Koliko si visok?
    Originally posted by Songoku
    najbolji pwm je burek

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana - Pitanje

      Visok sam oko 181-82 tako nesto neznam tocno nisam se vec duze vremena mjerio visinu,kako ti se cini prehrana ? neznam jesi li imao problema kao i ja ali mene je ajmo rec "strah" UH i hrane da se ne vratim na isto jer mi je cilj maknut jos ovo malo i izdefinirat se
      Last edited by Cart; 05-04-12, 13:21.

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana - Pitanje

        Upravo sam imaosličan slučaj ko ti samo što sam se ja izgladnjivao voćem bez da sam vježbao i došao sam do 62kg, a bio visok 178 tada i naravno sala ostalo ko u priči. Ovdije sam izračunao cca 1400 kalorija što je premalooooooooo. Jedi kvalitetno, kloni se junka, treniraj, odmaraj, druži se s prijateljima, nek ti ovo ne predstavlja opterečenje , nemooj da te opterete sitnice.

        Prehrana: pojačaj zobene ujutro na 100g, taj solo whey ubaci s njima i izbaci mlijeko, pojačaj pposni navečer na 500g, jedi puno povrča, ubaci masti (jaja bar 5 komada), uh jedi ujutro(zobene) i poslije aktivnosti(preporuka riža 100g)

        Nečeš se vratiti na staro, ne brini se.
        Originally posted by Songoku
        najbolji pwm je burek

        Comment


        • #5
          Re: Prehrana - Pitanje

          Ja nisam gladan za cudo niti se izgladnjujem,meni je jasno da se ja ne mogu vratiti na staro meni je jedini probleme ovo malo sta je ostalo i to me muci neznam kako je kod tebe ali mene je strah da kada unesem vise kalorija da mi tijelo nece potrosit jos ovo masti sta imam.Znaci mogli bi se rec da imamo isti problem

          Comment


          • #6
            Re: Prehrana - Pitanje

            Jel ubacis koji dan cheat meal procitao sam da si to mogu priustit i da je taj dan kao "punjenje" i da prodjem u suficit s kalorijama kako bi se metabolizam vratio na staro i ubrzao !?

            Comment


            • #7
              Re: Prehrana - Pitanje

              preslaba ti je ta prehrana,slobodno pojačaj,pogotovo doručak...i ako misliš imat pločice morat ćeš izbjegavat junk...

              Comment


              • #8
                Re: Prehrana - Pitanje

                ja ne jedem uopce junk,kolace,secer,grickalice,cokoladu.... da ne nabrajam dalje cak su mi jedini izvori UH najvise povrce pa onda zobene,kruh od cjelovitih zitarica,kuhani krumpir.Ispravi me ako ne radim dobro;strah me UH jel sam citao da su oni najveci uzrocnici nakupljanja sala

                Comment

                Working...
                X