Announcement

Collapse
No announcement yet.

moja skromna prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • moja skromna prehrana

    Pozdrav. Zelio bih da iskomentarisete da li valja ovaj nacin prehrane.

    8:00- 2 banane, 2 jaja cijela, i u jogurt zobene pahuljice + bademi, kikiriki ili nesto slicno.

    11:30- Za ovaj obrok nijesam kuci da da sam primoran da kupim nesto. Trudim se da to bude sendvic sa piletinom i nekom salatom.

    13:30- nesto kuvano, grasak, kupus, krompir ili cesto piletina i riza zavisi od majke kad spremi , plus pojedem neku vocku i badema 50 grama.

    15:30- Trening

    17:00- Posle treninga whey(1.5 mjerice), tunjevina, parce razanog hleba i neki sir +2 jaja cijela.

    20:00-Pola litra jogurta, 2 jaja i opet tunjevina pa kasnije sat vremena pojedem ejdno 80 grama kikirikija, oraha i badema, i neka vocka(jabuka ili pomorandza)

    Inace nijesam trenirao jedno godinu dana a prije toga redovno pa sam se malo zapustio pogotovo sa ishranom. Prvi put sam prije mjesec dana poceo da pijem whey i vidio sam napredak kao nikad! Nikad nijesam imao strije ali su pocele da mi iskacu posle svakog treninga. Evo recimo sad sam radio trbusne misice samo 4 serije i odma mi je crvena resa izasla kao da je neko nozem presao blago preko stomaka Ali mi nije jasno jer meni te crvene strije koje se pojave posle 2 dana se vise ne vide, rijetko koja ostane na vidiku dok imam i bijelih koje se ne micu. Koliko sam cuo kad pocrveni onda joj treba dosta vremana da pobijeli dok je kod mene suprotno Malo se raspisah ovo je ujedno pitanje i za strije, tj sto da cinim protiv ove napasti? Poceo sam da mazem Pavlovicevom mascu. Sto se tice ishrane sastavio bih ja to mnogo bolje da se ima novca

  • #2
    Re: moja skromna prehrana

    Dorucak ti je posve slab, neznam kako izdrzis do 11:30 :S Pojacaj ta jaja, pojedi jos barem 2 pa ako treba i nazor (btw. ja ti jedem 8-10 jaja, zavisi koliko ima). Poslje treninga popij samo whey i glukozu, nakon 45min pojedes kombinaciju UH+P, jedi nazor koliko god mozes, nemoj samo povratit. Prije spavanja posni sir + orasasti plodovi. Cuj "nijesam" :S

    Jesil siguran da su strije, a ne crte uzrokovane od nadrazivanja koze ?

    Comment


    • #3
      Re: moja skromna prehrana

      Prvi put sam prije mjesec dana poceo da pijem whey i vidio sam napredak kao nikad!

      Comment


      • #4
        Re: moja skromna prehrana

        Tako je kako je Nije do wheya vjerovatno vec psihicki i treniram kao lud upravo zato jer pijem whey
        @HADEN siguran sam da su strije

        Comment


        • #5
          Re: moja skromna prehrana

          kako god bilo pojačaj prehranu...za drugi obrok nije isprika da nisi kući..u tim situacijama obroci se nose od kući..

          Comment


          • #6
            Re: moja skromna prehrana

            ja samo od wheya dobijem po 3 kg mjesecno,a ovako pojedem jedan prutic dnevno

            Comment


            • #7
              Re: moja skromna prehrana

              blago se tebi..hahaha

              Comment


              • #8
                Re: moja skromna prehrana

                Smiješna prehrana,a ne skromna.

                Trebaš više piletine,riže,tjestenine i ostalog unositi.

                Ja sam se baš upravo najeo ogromnog tanjura punog riže i piletine + još pun k***c salate,samo da ne puknem,a još 2 obroka me čekaju.
                Originally posted by Mir7a
                koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

                Comment


                • #9
                  Re: moja skromna prehrana

                  Zaboravih da kazem da jedem razne salete uz skoro svaki obrok. Meni je i ovo hrane izgledalo previse nego ajde...
                  Trudit cu se da dodajem koliko mogu pirinac i piletinu. Inace imam 2 metra i 92 KG. Imao sam 90 nego par mjerica wheya mi dodase ova 2 kg :P :P
                  Imam malo viska sala na stomaku i grudima. Mada grudi sam vazda dobro radio ali nikako da ih izdefinisem samo i dalje rastu Hvala svima!

                  Comment


                  • #10
                    Re: moja skromna prehrana

                    Ovo je smješno uopce komentirati

                    Comment


                    • #11
                      Re: moja skromna prehrana

                      Udebljao sam se tacno 5KG za jedno mjesec ipo ili 2 mjeseca nzn tacno. Treniram 4 puta nedeljno stim sto igram i 3-4 puta nedeljno kosarku otprilike po 2 sata.Whey i no explode pijem mjesec dana. Dakle dobio sam 5 KG ali primijetio sam i da sam malko sala dobio
                      Na ovu ishranu sam jos vise jaja dodao jedem po 7 jaja cijelih. Ne znam vi kazete da je malo ovo. Da li da povecam? bojim se da se ne umastim

                      Comment


                      • #12
                        Re: moja skromna prehrana

                        Ako mozes vise samo trpaj!
                        Naravno da ces se malo umastit, ne puno, ali malo mora. Kad budes radio definiciju imat ces vise misica sto god vise sada jedes i pravilno treniras Mislim, nemam tog iskustva jos, ali iz foruma se da izvadit pouka

                        Comment


                        • #13
                          Re: moja skromna prehrana

                          Ja sam skromog misljenja da ljudi tu masu olako shvacaju, tipa da se trebaju prezderavati i nabijati kile, sto naravno nije poanta...
                          Prava masa ide jako sporo, redovitim vjezbanjem i pravilnom prehranom kilogrami idu prilicno sporo ali kvalitetno, svaka budala moze nabiti 15 kila u 3 mjeseca, ne kuzim bit te mase...

                          Comment


                          • #14
                            Re: moja skromna prehrana

                            Originally posted by WTF View Post
                            Ja sam skromog misljenja da ljudi tu masu olako shvacaju, tipa da se trebaju prezderavati i nabijati kile, sto naravno nije poanta...
                            Prava masa ide jako sporo, redovitim vjezbanjem i pravilnom prehranom kilogrami idu prilicno sporo ali kvalitetno, svaka budala moze nabiti 15 kila u 3 mjeseca, ne kuzim bit te mase...
                            Istina . Ja sam mišljenja da se nije bitno samo prežderavati. I da ćeš ponekad iako si u deficitu s unesenim kcal rasti. Neznam bar je meni tako.

                            Probajte mjesec dana raditi masu s junkom,i mjesec dana čista hrana. Razlike su velike bar kod mene!

                            Comment


                            • #15
                              Re: moja skromna prehrana

                              Jbg, nekim ljudima poput mene treba jedna škembica do poda da bi skuzili da nije sve u kcal...
                              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                              Instagram: @shredded_dario

                              Comment

                              Working...
                              X