Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

    Pozzz svima. Zamolio bih sve iskusne i ostele za pomoc. Radi se o tome da sam prije trenirao,tj. ovoga ljeta i sve je islo kao podmazano i trenirao sam i jeo, i nadem posao i sve pada u vodu. Prestao sam trenirati nazalost zbog posla. E sada je dosla zelja veca nego prije da se ponovno vratim treniranju. E tu je sada problem. Radim u smjenama pa tako 2 dana radim 1. smjenu (od 6 do 14) pa 2 dana 2. smjenu (od 14 do 22) i 2 dana 3. smjenu (od 22 do 6 ujutro) i poslije toga imam 2 dana slobodno. Razbijao sam glavu kao i sada kada jesti i sve sto uz to ide trening, odmor itd. Napomenuti cu da na poslu imamo pravi rucak tj bude uvijek neka salata i kvalitetan obrok. Kada jesti prijedlozi npr za 1.smj ustajem u 7 sati i sta do 1 sata kada polazima na posao? hvala svima !

  • #2
    Re: Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

    nisi jedini s tim problemom ali za to nemaš frke ako je posao takav da ti dozvoljava par minuta da strpaš nešto u sebe.ja kad npr radim 1.smj prvi obrok mi je prije posla,dakle u 6 h,zatim pakiram još dva obroka i nosim sa sobom na posao.drugi mi je u 9 kad je marenda,treći u 12 i nakon toga normalno kući na ručak oko 15h.

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

      Pocni citat forum ima dosta planova za prehranu i za trening samo citaj izdvoj malo vremena i nacitaj se

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

        Šjor Bepo je da je u mene takav posao kakav ti imas nosio bih i ja od dragosti od kuce al ne smijem i ne mogu nikako posto radim u tvornici znaci ne mogu izdvojiti vremena za pravi obrok jedino kada nam je svima rucak hmmm :/ A Didza ne vjerujem da ima netko ovakav problem kao ja

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

          čekaj malo,kako ne smiješ?zar je toliko strogo da nemožeš nestat na dvije minute kao kad recimo ideš na wc ili popušiš cigaru??

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

            Dobro to smijem al ne vjerujem da za to vrijeme ista stignem haha

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

              stigne se pojest neki manji sendvic, recimo integralni s posnim i dimcekom. ili jednostavno kupi u sportskoj prehrani zamjenske tekuce obroke, s dobrim omjerom uh i p i kad odes na wc popijes u dvi sekunde.. mozes napravit i sam takav miks, zdrobis zobene,kupis kazein sve to pomisas, ubacis u sejker malo vode popijes, uni si odlican obrok u rekordnom vrimenu

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

                nebi stigao popit shake?

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

                  eto gigi mi uzeo riječ iz ruku

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

                    Hahaha tako sam i mislio tako da radim zobene i proteine Nego da li po vasem misljenu kada dodem na posao i do rucka imam 4 sata da nesto pojedem izmedu toga kao i poslije rucka prije nego sto cu doci kuci proslo bi takoder 4 sata da i tu nesto pojedem?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

                      da.nebi smijelo proći više od 3 h između obroka.svaki kruti obrok možeš pretvorit u tekući.ja ubacim svježi sir,bananu i malo vode u blender i uzmem sa sobom.ukusno i praktično.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoc u sastavljanju plana prehrane?

                        Ok hvala svima

                        Comment

                        Working...
                        X