Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj plan prehrane za definiciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj plan prehrane za definiciju

    Pozdrav, 178 visina, 83 kg, krenuo sam na definiciju pa sam si slozio nekakav program pa da cujem kakav savjet i slicno.



    1. obrok: 50 g zob, ( 100 g deluxe šunke ili mjerica whey-a )
    2. obrok: 250 g posni, ( konzerva tune ili 4-5 bjelanjaka )
    3. obrok: 250 g mesa, piletina, divljač ili govedina i 50 g rize
    4. obrok: 250 g mesa, i 2 mjerice whey-a
    5. obrok: 250 g posni, 6 badema, omega 3

    Zahvaljujem unaprijed

  • #2
    Re: Moj plan prehrane za definiciju

    dobro ovo izgleda, sve ovisi o boditajpu, pazi da si u deficitu, ako nakon nekog vremena ne primećuješ rezultate potpuno izbaci UH, i radi punjenja s UH svakih 5-7 dana

    Comment


    • #3
      Re: Moj plan prehrane za definiciju

      Osobni prijedlog, 250g mesa i 2 mjerice wheya su istovremeno nepotrebne... Stavi whey kao neki meduobrok rade...
      I ne znam koliko imas kilograma no za dosta ljudi je ovo nepotrebno puno proteina, mslm nije da ce ti ista biti od njih, vec jednostavno nije potrebno. A i osobni prijedlog za definiciju: Nemoj biti pre strog sto se obroka tice. Pritome ne mislim da junkas, vec ako krenes sve po spazi radit, a donedavno si bio na masi, puknut ces ko sibica nakon nekog vremena...
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #4
        Re: Moj plan prehrane za definiciju

        To je program za kaj? Pa reci malo o sebi. Bf, prehrana do sada, kakvi su makronutrijenti, kako tajmiras obroke, koliko si kalorija jeo do sada/koliko jedes sada, za koliko si smanjio dnevno kalorija, koji je cilj, koliko aktivnosti tjedno, kakve aktivnosti.......ijoooo, hrpu stvari treba znat da bi ti netko mogao reci je li to dobro ili ne.
        "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

        Youtube shit
        Web

        Comment


        • #5
          Re: Moj plan prehrane za definiciju

          Ispričavam se ovo sam na brzaka napisao jer sam se zurio na posao, naime... na ovoj prehrani sam nekih mjesec dana, uzeo sam si mjere struk, vrat i ruke, i kg, no nisam mjerio još ništa nakon toga, čekam još cca mjesec dana pa cu onda, na prsima i ramenima vidim znatan pomak, sklesao sam dosta to područje, po mojoj nekoj amaterskoj računici prek neta imam 18 % bf-a a cilj mi je doć na 10 %..

          @ Aronnax, tih 250 g mesa mi je obrok nakon treninga nekih sat vremena, a whey popijem cca 5 min nakon treninga, nisam baš prestrog zaleti se ponekad neka glupost al ništa od junka, mozda koji jogurt vocni, krosan onaj mali il slicno, al to mozda jednom tjedno. Ne, do sad uopce nisam racunao kalorije nit sam bio na masi, nisam se previše posvećivao prehrani, hranio sam se kak spada al količinski nisam bio ograničen, kad mi je došlo jeo sam..

          - jednom tjedno radim to punjenje, onda neke obroke poduplam, kao sto je dorucak, obrok prije trenigna ( uh ) i nakon dodam uh...

          @123.. neke stvari se mogu zakljucit i iz tog plana, naravno za definiciju je, u kalorijskom sam deficitu, teško je izračunat al po nekoj računici varira između 1800 - 2000 kalorija, radim 4-5 x tjedno trening s utezima, raspored mi je : prsa, leđa, rame/trapez, biceps/triceps i noge. radim li cardio danima kad ne idem u teretanu, bit cu iskren pa ću reć da čak nedovoljno radim cardio ako i 2 x tjedno, mislim da bi trebao ubacit češće, baš i ne stignem. od suplemenata whey, omega 3, ponekad napravim punjenje kreatinom mada na mene baš nema nekakav utjecaj, jednostavno ne osjetim ništ posebno... znam uzet pokoji mjesec bcaa, financijski je to malo zajebano sve al ajde nekak se progura. Pokušavam s tom low carb dijetom, znaci ujutro samo uh 50 zobenih i prije treninga uh, 150 g krumpira ili 50 g rize...
          Prije toga obroci su mi bili znatno podebljani, mislio sam da kad krenem s ovim da necu imat dovoljno energije za trenigne narocito kad ne uzimam uh nakon trenigna, al evo mjesec dana pičim i nemam nikakvih problema...
          Teško je reć koliko dugo treniram al ajmo reć da zadnjih godinu dana jedem kak spada i treniram kak spada... donekle

          Comment


          • #6
            Re: Moj plan prehrane za definiciju

            šta ništ a?

            Comment


            • #7
              Re: Moj plan prehrane za definiciju

              Sorry ja ovo ne kužim. Pa gdje su ti UH ?

              5 deka zobi i 5 deka riže = niti 50 grama UH !

              Comment


              • #8
                Re: Moj plan prehrane za definiciju

                Low-carb dijeta...

                http://www.building-body.com/Kratka-...rb-dijete.html
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #9
                  Re: Moj plan prehrane za definiciju

                  al obrok ne moze bi samo P. ostali obroci moraju biti P+M.
                  250g mesa? ako govorimo o mesu koje ima cca 20gP na 100g, kaj ce ti 50g protina u jednom obroku?
                  prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                  Comment

                  Working...
                  X