Announcement

Collapse
No announcement yet.

Subway, junk ili healthy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Subway, junk ili healthy?

    www.subway.com ko ne zna sta je moze provjerit. Ja cu u kratko. Kompanija koja prodaje sendvice gdje ih prikazuju "zdravim" u sloganu kao "6 grams of fat or less", ja ponekad ga pojedem, sa bijelim mesom ili pilecim low fat sunkama, sa puno povrca i salata i senfom. Prave svoja peciva i jedno od tih peciva je od zobi. Po meni nema nista lose u sendvicima ovim kao neki medjuobrok. Jede li ih neko od vas?

  • #2
    Re: Subway, junk ili healthy?

    Meni se ovi sendviči čine ok, ali ipak mislim da više naginje na junk, ali ponekad ga pojest zašto ne...
    Dali ti sendviči postoje uopće negdje u Hrvatskoj? Vidio sam ih prije par godina i od tada uopće nisam. :/

    Comment


    • #3
      Re: Subway, junk ili healthy?

      Originally posted by Ant0ni0 View Post
      Meni se ovi sendviči čine ok, ali ipak mislim da više naginje na junk, ali ponekad ga pojest zašto ne...
      Dali ti sendviči postoje uopće negdje u Hrvatskoj? Vidio sam ih prije par godina i od tada uopće nisam. :/
      Nemam pojma buraz ne zivim u Cro. Mislim ti mozes napravit od ovog junk sve zavisi koje namirnice ces izabrat u svoj sendvic...

      Comment


      • #4
        Re: Subway, junk ili healthy?

        Originally posted by Ant0ni0 View Post
        Meni se ovi sendviči čine ok, ali ipak mislim da više naginje na junk, ali ponekad ga pojest zašto ne...
        Dali ti sendviči postoje uopće negdje u Hrvatskoj? Vidio sam ih prije par godina i od tada uopće nisam. :/

        nisan uša na link, al pošto je dečko objasnia o čemu je riječ onda me ti prosvijetli i reci mi kako to može vuć na junk? pecivo od zobi i piletina s roštilja vjerojatno, staviš salatice itd
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #5
          Re: Subway, junk ili healthy?

          subway je najzdraviji lanac takve hrane. piletina,salame i sve vrste mesa su zdrave i svjeze.peciva sami peku i imas od zobenih,razenih,hamburger do bjelih i svih vrsta.salate su im sve zdrave i svjeze.na svakom sendvicu pise sastav i ima naziv od bussines,fitness itd....gdje god da zivis isti su i samo udri. ja kad naletim na sub uzmem prije nego ista drugo.
          Pocivao u miru Bozjem

          22.12.1984 - 20.12.2012

          __________________________________________________ ___________________________

          mentor: Sasa Draskovic

          Comment


          • #6
            Re: Subway, junk ili healthy?

            Originally posted by bot1950 View Post
            nisan uša na link, al pošto je dečko objasnia o čemu je riječ onda me ti prosvijetli i reci mi kako to može vuć na junk? pecivo od zobi i piletina s roštilja vjerojatno, staviš salatice itd
            Nisam vidio ovo za pecivo da je napisao jer inače su uvijek u takvim barovima loša peciva, ali ovo onda sigurno valja...
            Vrijedi probati ako se nađe negdje u Hrvatskoj.

            Comment


            • #7
              Re: Subway, junk ili healthy?

              Originally posted by bot1950 View Post
              nisan uša na link, al pošto je dečko objasnia o čemu je riječ onda me ti prosvijetli i reci mi kako to može vuć na junk? pecivo od zobi i piletina s roštilja vjerojatno, staviš salatice itd
              meni ne vuce na junk jer jednostavno nista nema peceno u ulju, i imas prevelik izbor salate, po meni super obrok

              Comment


              • #8
                Re: Subway, junk ili healthy?

                Originally posted by Ant0ni0 View Post
                Nisam vidio ovo za pecivo da je napisao jer inače su uvijek u takvim barovima loša peciva, ali ovo onda sigurno valja...
                Vrijedi probati ako se nađe negdje u Hrvatskoj.
                Super stvar bukvalno sam sebi sastavis sendvic od svega sto volis i to covjek pred tobom pravi i slaze sve sto ti hoces

                Comment


                • #9
                  Re: Subway, junk ili healthy?

                  Sendvič može biti od svega i svačega i vrlo je loše to uspoređivati sa neprerađenim namirnicama, kao komadi pilećih prsa, odrezak, riža, ječam, jaja itd.

                  Da li je i kebab zbog raznog povrća koje biraš isto ne junk?
                  Peciva su peciva i nemaju veze sa cjelovitim žitaricama ili tjesteninom.
                  Salata je svježa?
                  Salame su salame.

                  Ovo je lanac brze hrane jedanko junk. Mc donalds također ima salate. KFC ima čak prave koamde mesa koje su nažalost pržene.

                  I to što pišu nutritivne vrijednosti ne znači da imaju kvalitetne namirnice.

                  Pojesti tu i tamo sendvič nije neki problem, ali se izgovarat da ovo nije vrsta junka onda je uiptno šta je uopće junk.

                  A koliko znam u Hr nema više subway-a.
                  http://www.index.hr/vijesti/clanak/k...bu/445118.aspx
                  The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                  Comment


                  • #10
                    Re: Subway, junk ili healthy?

                    nemozes usporedivat pohanu piletinu i salamu od pilecih prsa.
                    nemozes usporedivat bjeli kruh sa razenim.
                    nemozes usporedivat salatu iz McDonaldsa koja je zasuta secerom radi dugotrajnosti i svjezu salatu.

                    ovo je junk kao sto je i mljeko junk,ali nije ni blizu fast food teskom junku kao KFC,mcdonalds itd itd
                    Pocivao u miru Bozjem

                    22.12.1984 - 20.12.2012

                    __________________________________________________ ___________________________

                    mentor: Sasa Draskovic

                    Comment


                    • #11
                      Re: Subway, junk ili healthy?

                      uspoređivati kruh sa žitaricama?
                      uspoređivati stvarno svježe sa dekalriranim svježim?
                      pohano ili prženo, što manje jednog i drugog

                      Što se mene tiče to spada pod junk, ako su sendviči u kategoriji sa normalnim obrokom (kuhanim ili pirjanim ili još bolje na pari, može i pečenje) onda je stvarno pitanje što je junk.

                      A mlijeko također može biti junk ako je mlijeko u prahu smiksano sa vodom, pa ispadne "mlijeko".

                      I slažem se da nije kao mcdonalds i KFC, ali spada pod lanac brze hrane.
                      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                      Comment


                      • #12
                        Re: Subway, junk ili healthy?

                        U Hrvatskoj nema vise Subwaya vec neke 2 godine... Da su fini jesu, a sada junk ili ne... isto kao i sendvic koji doma napravis, pa ti vidi.
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #13
                          Re: Subway, junk ili healthy?

                          Originally posted by Aronnax View Post
                          U Hrvatskoj nema vise Subwaya vec neke 2 godine... Da su fini jesu, a sada junk ili ne... isto kao i sendvic koji doma napravis, pa ti vidi.
                          jest samo sto ti treba vremena i namirnica da skockas ovakav sendvic kod kuce

                          Comment

                          Working...
                          X