Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plan prehrane (treniram košarku) + suplemente - Tio bi pretvoriti salo u mišićnu masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plan prehrane (treniram košarku) + suplemente - Tio bi pretvoriti salo u mišićnu masu

    Pozdrav svima !

    Evo ovako . Visok sam 200 cm i imam 100 kg . Prehrana mi je dosta loša . Profesionalno treniram košarku .

    Za sada treniram 2 x dnevno ali od 10.9 se prebacujem 1 x dnevno po 1:30-2:00 h i + 2-3 x u tjednu teretana .

    Tio bi pretvoriti ovo salo (kojeg imam viška . Definicije ništa skoro. Slabo . ) u mišićnu masu . Da se ipak na meni nešto ocrta *****u mater xd

    Ako imate kakav plan prehrane za sportaše i + suplemente koje preporucujete recite bit cu vam zahvalan .

    Za koliko se mogu viditi vec prvi rezultati ?

    Hvala puno svima unaprijed !

    P.S. Hrvacki jedva 2 a vidi kako sve lipo sročim Ipak nije do mene do profe je

  • #2
    Re: Savjet

    Upišeš u tražilicu npr. "prehrana za masu" i tražiš, čitaš, učiš.. kad već nisi u školi možeš sada :P
    samo čitaj i naći ćeš nešto za sebe, bar je meni tako uspjelo!

    Comment


    • #3
      Re: Savjet

      A slusaj xd trazio san ... Al nigdi konkretno za mene xd isto tako il ja neznam ipak citat il nema stvarno za mene xd nemogu se nac xd

      Comment


      • #4
        Re: Savjet

        ovdje imaš nešto - http://www.building-body.com/forum/t...prehrana+defku
        i tu imaš nešto - http://www.building-body.com/forum/t...prehrana+defku
        samo polako, nemaš žurbe, čitaj lagano, ja već 3 mjeseca čitam, eto, samo polako nemaš žurbe, pomoći ćemo ti tj. ljudi koji se razumiji više od mene će više naravno xD

        Comment


        • #5
          Re: plan prehrane za sportaše i + suplemente

          Kralju fala ti puno al jos cekam nekog skonkretnijim odgovorom ...

          Comment


          • #6
            Re: plan prehrane za sportaše i + suplemente

            Originally posted by jelava View Post
            Kralju fala ti puno al jos cekam nekog skonkretnijim odgovorom ...
            Niko ti neće džabe dati složen plant prehrane koji samo tebe čeka, ili otiđi kod nutricijeniste ili sam vidi (što ti predlažem) koje količine nutrijenaa trebaš.
            A što se tiče toga da pretvoriš salo u mišić... pa to možeš slobodno zaboraviti.
            azurco ti je dao 2 korisna linka, a na početku foruma imaš podforume uđi gdje piše definicija i čitaj
            Last edited by m0nstrum; 28-08-12, 00:40.

            Comment


            • #7
              Re: Plan prehrane (treniram košarku) + suplemente - Tio bi pretvoriti salo u mišićnu

              Pomoć Ako treba platim plan prehrane samo da mi se sastavi 7 dana u tajednu kada šta kako ... tj šta za doručak , međuobrok , ručak itd itd ... + koje suplemente ! Hvala puno !

              Comment


              • #8
                Re: Plan prehrane (treniram košarku) + suplemente - Tio bi pretvoriti salo u mišićnu

                Ali zašto plaćati? Zar ti je lakše dati 200 kn ili više nekome da ti to složi ili da potrošiš 2 sata vremena pročitaš i složiš sam za sebe? Bolje ti znaš svoje tjelo nego netko drugi, i koliko čega možeš jest i kako! A i veći je gušt vidit rezultate kada si si sam nešto zadao napravio itd.
                uzmi si otp. ovako : doručak - zobene - voda(ako si na definiciji)/ mlijeko(masa) + whey
                izemđu doručka i ručka - uzmeš si integralni i dimcek, staviš još nečega unutra
                ručak - piletina, riža, krompir, povrče neko, salatica
                tu negdje ubaciš trening
                pwm - whey i glukoza
                opet neki kruti obrok
                i prije spavanja šta ja znam uzmeš posni i bademe ili tako nešto..
                samo trebaš malo čitat i sve nađeš

                Comment


                • #9
                  Re: Plan prehrane (treniram košarku) + suplemente - Tio bi pretvoriti salo u mišićnu

                  Imas ovdje bas sve,po tom sam si ja slozio,samo treba sjest uzet olovku u ruke i napravis si tablicu..
                  http://www.building-body.com/forum/t...-foruma%C5%A1a

                  Comment


                  • #10
                    Re: Plan prehrane (treniram košarku) + suplemente - Tio bi pretvoriti salo u mišićnu

                    nixa ? s yt ? nixazizu ? Ako jesi gledao sam sva tvoja videa

                    Comment


                    • #11
                      Re: Plan prehrane (treniram košarku) + suplemente - Tio bi pretvoriti salo u mišićnu

                      da... preselio se u zg hahaha
                      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                      Instagram: @shredded_dario

                      Comment


                      • #12
                        Re: Plan prehrane (treniram košarku) + suplemente - Tio bi pretvoriti salo u mišićnu

                        A da onaj je iz SRB počem

                        Mislim da je ovo dobro ?

                        Što kažete ?

                        PRIJE DORUČKA
                        -30 min prije wheya napravim dotoks tijela, popijem iscjedjeni limun
                        -mjerica Whey-a sa vodom. Minimalno 15 min poslije limuna
                        DORUČAK
                        -Zobene pahuljice (80-ak gr.) s nemasnim mlijekom,ili
                        -3 ili 4 jaja (jedan žutanjak) +casa nemasnog mlijeka
                        MEDJUOBROK
                        -posni sir 250g
                        -Omega 3 tableta
                        -Tuna u vodi
                        RUČAK
                        -Meso 250gr (teletina,junetina,piletina,puretina) +zelena salata s maslinovim uljem.
                        -Zelenjava-Nekakav kelj,spinat,blitva
                        -Riba
                        PWM
                        -Obrok poslije treninga,cca 15-25 min nakon zavrsteka treninga
                        -Whey protein + glukoza 30gr,glutamin,kreatin
                        VEČERA – Jedan sat vremena nakon treninga, proteini
                        -Meso 250gr (piletina, teletina, govedina, riba, kuhani bjelanjci od jaja...) tuna u konzervi s kuhanim povrcem (kelj, mrkva, blitva, spinat...) i maslinovim uljem, uglavnom proteini.
                        D.OBROK
                        –Jedan sat prije spavanja
                        -Posni sir (250g)+ 2 jušne žlice lanenog ulja

                        Comment


                        • #13
                          Re: Plan prehrane (treniram košarku) + suplemente - Tio bi pretvoriti salo u mišićnu

                          To bi bio odlican jelovnik,drzi se toga,i mozda ubaci malo vece kolicine hrane u ove meduobroke.
                          (Malo pureće sunke,dimceka,koji komad integralnog kruha sa zitaricama)
                          Prije spavanja posni+kikiriki ili orasi 50 grama
                          MASTI+PROTEINI=OBSKRBA TIJELA PREKO NOĆI

                          Comment


                          • #14
                            Re: Plan prehrane (treniram košarku) + suplemente - Tio bi pretvoriti salo u mišićnu

                            Fala puno ... Nego sad ... Ovaj whry i glukoza i to gore sta pise i krwatin moze mi neko preporucit neke proizvode vamo s shopa ? Da mi postate linkove ? Da li je dovoljan samo whey il moram i glukozu i kreatin i glutamin ? Nerazumim ovo : -Obrok poslije treninga,cca 15-25 min nakon zavrsteka treninga -Whey protein + glukoza 30gr,glutamin,kreatin eh sad yu taj whey,glutamin,glukoza i kreatin . To sve da kupim il je dovoljsn samo whey ? Ako sve moze linkovi ? Thx

                            Jer kupujem prvi outa pa ipak vi imate iskustva koji je najbolji i tako to . Thx unaprid

                            Comment


                            • #15
                              Re: Plan prehrane (treniram košarku) + suplemente - Tio bi pretvoriti salo u mišićnu

                              ON Whey gold standard double chocolate(najaci okus)imas ga tu u webshopu malo se potrudi stisnut 2-3 puta i nac ces ga..+dextroza(grozdani secer iz DM-a,konzuma itd..)

                              Comment

                              Working...
                              X