Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dr Oetker Pizza - obrok za ektomorfa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dr Oetker Pizza - obrok za ektomorfa

    Jedna pizza (330g) sadrži 900 kcal, 36g P, 81g UH od čega su šećeri 6g i vlakna 6g, 45g M od čega zasićene 15g.

    Što mislite o ovom obroku za ektomorfa, u dane treniranja kao prvi obrok nakon PWM-a?


    Inače, moj plan se sastoji u tome da u dane treniranja unosim 3500 kcal, a u dane netreniranja 2600 kcal, pri čemu u dane netreniranja unosim 30g masti manje i 70g UH manje, a unos proteina držim jednakim.

    Ovo bi mi puno olakšalo ostvarenje tog plana, budući da sad kreće faks i neću imati puno slobodnog vremena kao što sam imao preko ljeta.


    I zanima me zašto se točno ovo kvalificira kao junk, ako se uopće kvalificira? Ručak mi se inače sastoji od 800-900 kalorija, 45g M je kao u 3 jajeta, a 35g P i 70 UH kao u jednom PWM-u.

  • #2
    Re: Dr Oetker Pizza

    Originally posted by budala View Post
    Jedna pizza (330g) sadrži 900 kcal, 36g P, 81g UH od čega su šećeri 6g i vlakna 6g, 45g M od čega zasićene 15g.

    Što mislite o ovom obroku za ektomorfa, u dane treniranja kao prvi obrok nakon PWM-a?


    Inače, moj plan se sastoji u tome da u dane treniranja unosim 3500 kcal, a u dane netreniranja 2600 kcal, pri čemu u dane netreniranja unosim 30g masti manje i 70g UH manje, a unos proteina držim jednakim.

    Ovo bi mi puno olakšalo ostvarenje tog plana, budući da sad kreće faks i neću imati puno slobodnog vremena kao što sam imao preko ljeta.


    I zanima me zašto se točno ovo kvalificira kao junk, ako se uopće kvalificira? Ručak mi se inače sastoji od 800-900 kalorija, 45g M je kao u 3 jajeta, a 35g P i 70 UH kao u jednom PWM-u.
    Prestao sam citati nakon prvog reda.
    Kakva pizza sine? Ostavi se pizze, ja sam isto ektomorf. Udaraj po ribi/mesu/rizi/tjestenini itd.
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • #3
      Re: Dr Oetker Pizza

      kolko kosta i kolko vremena se peče to sranje ?, pretpostavljam da se pece kolko...20-30 min, u tolko vremena se da napravit kudikamo, kvalitetenija i hranjivija jela... od toga gotovog sranja, ajd da je homemade pizza sa BB aproved namirnicama, integralno tjesto, dimcek, nemasni sir itd...

      Comment


      • #4
        Re: Dr Oetker Pizza

        Originally posted by Premium.Better View Post
        Prestao sam citati nakon prvog reda.
        Kakva pizza sine? Ostavi se pizze, ja sam isto ektomorf. Udaraj po ribi/mesu/rizi/tjestenini itd.
        volio bih čuti neki konstruktivniji komentar.

        ovdje gore ni ne vidim neke argumente.

        Comment


        • #5
          Re: Dr Oetker Pizza

          Originally posted by funkomatic View Post
          kolko kosta i kolko vremena se peče to sranje ?, pretpostavljam da se pece kolko...20-30 min, u tolko vremena se da napravit kudikamo, kvalitetenija i hranjivija jela... od toga gotovog sranja, ajd da je homemade pizza sa BB aproved namirnicama, integralno tjesto, dimcek, nemasni sir itd...
          košta 20 kn, ispeče se za 15 min

          Comment


          • #6
            Re: Dr Oetker Pizza

            Originally posted by budala View Post
            volio bih čuti neki konstruktivniji komentar.

            ovdje gore ni ne vidim neke argumente.
            Bolji komentar neces dobiti.
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #7
              Re: Dr Oetker Pizza

              ODLICNA zamjena za junk food (jendom u tjednu).
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #8
                Re: Dr Oetker Pizza

                Ako si na razini koncentracijskog logora onda slobodno i 3 komada u danu, samo da dobijes ista kilograma. No ukoliko mislis gurati lean gain i vec imas mase, onda ne....
                Makar osobno nebih imao nista protiv jednom-dvaput tjedno...
                Btw. jel' to ona mala pizza iz kartona sa onim kamenim tjestom?
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • #9
                  Re: Dr Oetker Pizza

                  rađe pojedi neku piletinu iz fast fooda

                  Comment


                  • #10
                    Re: Dr Oetker Pizza

                    Originally posted by Aronnax View Post
                    Ako si na razini koncentracijskog logora onda slobodno i 3 komada u danu, samo da dobijes ista kilograma. No ukoliko mislis gurati lean gain i vec imas mase, onda ne....
                    Makar osobno nebih imao nista protiv jednom-dvaput tjedno...
                    Btw. jel' to ona mala pizza iz kartona sa onim kamenim tjestom?
                    dr-oetker-speciale-pizza-71878.jpg

                    da, ima malo tvrđe tijesto.

                    planirao sam jesti 3 puta tjedno.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Dr Oetker Pizza

                      Ma kakva pica ostavi se toga, još toliko m i uh od jednom ne bi išlo pogotovo na dan treniranja. Radije za 20 kn pojedi paket jaja jeftinije bolje i potpuno zdravo. Tu ima minimum 60g proteina ima malo više.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Dr Oetker Pizza

                        Originally posted by arianko View Post
                        Ma kakva pica ostavi se toga, još toliko m i uh od jednom ne bi išlo pogotovo na dan treniranja. Radije za 20 kn pojedi paket jaja jeftinije bolje i potpuno zdravo. Tu ima minimum 60g proteina ima malo više.
                        OFFtopic: Ti ne jedes UH na dane kad imas treninge?
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #13
                          Re: Dr Oetker Pizza

                          Originally posted by Aronnax View Post
                          OFFtopic: Ti ne jedes UH na dane kad imas treninge?
                          Naravno da jedem ali ne s toliko velikom kolićinom masnoća u jednom obroku. Nije dobro uzimati napr 40 grama masti i uh u isto vrijeme. Ide P+M ili P+UH...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Dr Oetker Pizza

                            Originally posted by arianko View Post
                            Naravno da jedem ali ne s toliko velikom kolićinom masnoća u jednom obroku. Nije dobro uzimati napr 40 grama masti i uh u isto vrijeme. Ide P+M ili P+UH...

                            Mislin da si nešto falia.
                            "What the mind believes the body achieves."

                            Comment


                            • #15
                              Re: Dr Oetker Pizza

                              Zasto nebi bilo dobro da obrok sadrzi neke razumne omjere svih nutrijenata, npr. 30-40g P - 100g UH i 30g M, ja sam picajzla bio s P+UH i P+M obrocima, ali nisam primjetio nikakvu razliku kada znas koje kolicine hrane trebas dnevno unositi u organizam, ne zelim sad tu pisati sta se događa u tijelu kada istovremeno unosimo slican omjer UH i M jer mi praksa pokazuje sasvim drugacije, kad mi pocne skoditi, lako se prebacim na staru shemu, toliko o stalnom forsiranju nekakvih znanstvenih pravila, nije ni cudo da vecinu na kraju pojede kortizol od svega toga, samo opusteniji i fleksibilniji pristup svemu dosta pomogne, ako sam nesto krivo rekao neka me ispravi netko
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment

                              Working...
                              X