Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brazilska piletina?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brazilska piletina?

    Pozz,

    Vidio sam da u Metrou ima za kupit Brazilska pileca prsa pa me zanima dali je po sastavu identicna nasoj?
    (kalorije, UH, P, M)?
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

  • #2
    Re: Brazilska piletina?



    Osim hormona, mislim da je piletina uvijek piletina!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Brazilska piletina?

      Haha znam da je bilo glupo pitanje, al bolje bit siguran
      Hvala
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #4
        Re: Brazilska piletina?

        Ja ne znam kakva je to kod vas u RH brazilska piletina, ja za to u BiH nikada nisam cuo.

        Comment


        • #5
          Re: Brazilska piletina?

          ima li vasa MI Ovako neku jeftinu piletinu?

          Comment


          • #6
            Re: Brazilska piletina?

            Jesi siguran da ta brazilska piletina nema nikakve zaćine? Tipa onih gotovih proizvoda samo baciš na tavu 10-15 min i gotovo?

            Comment


            • #7
              Re: Brazilska piletina?

              nema, to je zamrznuta piletina

              Comment


              • #8
                Re: Brazilska piletina?

                U "Stanića" 25 kn/kg, pakovanje od 2 kg, zamrznute. E sad, našao sam i ovaj članak koji govori o jeftinoj piletini:

                Loša strana: Klonite se intenzivno prerađenih i vodom napunjenih jeftinih pilećih prsa. Studija u magazinu Meat Science otkrila je da organska piletina sadrži 38% više omega-3 nego neorganska. Možda je skuplja, ali kada se radi o peradi, dobit ćete ono što ste platili.

                Mogu stavit link, ali ne znan dali se to krši s pravilima foruma.

                Comment


                • #9
                  Re: Brazilska piletina?

                  Stavi slobodno ..

                  Comment


                  • #10
                    Re: Brazilska piletina?

                    Jednostavno , onaj tko si moze priustiti uzet ce file od cekina po cijeni od 50kn/kg , a onaj tko nemoze uzet ce brazilsku po 25kn/kg , nema pretjerane razlike osim u tvrdoci ( posto je brazilska osjetno tvrđa ).I da , nakon odmrzavanja ostane otprilike 1,6-1,7kg od 2kg kupljene.

                    A ova glupost da organska piletina sadrzi 38% vise omege3 od neorganske je u potpunosti nebitna , onako se to radi o jako malim udjelima omega3 , a i vecina nas suplementira omega3.Sad sta se sve krije iza uzgoja brazilske piletine neznam , saznat cemo za 30-tak godina ako je stetna
                    There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                    - Aldous Huxley

                    Comment

                    Working...
                    X