Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plan dijete, rotacije UH-a - navuklo se sala pa je vrijeme za jos jedno rezanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plan dijete, rotacije UH-a - navuklo se sala pa je vrijeme za jos jedno rezanje

    pozdrav ekipa,moze komentar i pomoc ako nesto ne valja u mom planu ishrane da ispravite i da mi pomognete

    tjelesna težina -90 kg trenutno na prazan stomak

    rotacije bi isle ovako 75 - 150 - 0 - 200 - 125 - 75 - 100

    plan je ovako raditi točno 6 tjedana

    cilj-82-83 kg

    rekreativac sam,treniram za svoj gust,navuklo se sala pa je vrijeme za jos jedno rezanje

    napomena ovo bi mi bila druga dijeta,prva je bila bez ikakvih suplemenata,od 600-650 gr piletine dnevno,greska je bila sto rizu nisam mjerio sirovu nego kuvanu,trenirao sam losije,bez previse motivacije ...to je bilo prije 6 mjeseci,spao na 84 kg...nakon toga opet ide masa,prvo sam se hranio dobro,pa onda sam jeo sve zivo..dogurao na 90 kg,navukao dosta vode,a u toku te nepotpune nazivmo je mase sam pio od supsa samo whey+dex.

    evo plana,primjer jednog dana

    8.30 sati buđenje,pa krece 1. obrok : ovsene + mjerica whey ( 23 gr proteina ) + 20 grama Bcaa ( 2:1:1 ratio)


    10.00 trening sa tegovima od 45 minuta + kardio na biciklu 25-30 minuta, ukupno trajanje treninga 1 h 15 / 1h 20 minuta
    -pwm mjerica whey (23 gr proteina), 20 grama bcaa (2:1:1), pola mjerice dextrose (ovdje koristim mjericu od whey-a)


    11.30 krece obrok 2. 200 gr piletina i riža (odmah pojedem komplet svu rizu,odnosno zadani dnevni unos rize)


    14.00 obrok 3. 150 gr piletina + salata


    17.00 obrok 4. 150 gr piletina + salata


    20.00 obrok 5. 150 gr piletina + salata


    23.30 obrok 6. 200 grama posnog sira meggle + 3 tablete omega 3 (1000 mg omege po tableti) + salata zacinjena sa 2-3 kasike maslinovog ulja

    trening rutina : PON prsa + kardio
    UTO ledja + kardio
    SRI odmor
    CET noge
    PET ramena + trapez
    SUB biceps i triceps

    eto ja imam jos par pitanja ,ali prvo vi ovo prokomentarisite pa cu ja onda priupitati jos nesto...

  • #2
    Re: Plan dijete,rotacije UH-a

    Ides 6 dana zaredom u teretanu?

    Comment


    • #3
      Re: Plan dijete,rotacije UH-a

      5 zapravo,srijeda i nedjelja odmor.

      Comment


      • #4
        Re: Plan dijete,rotacije UH-a

        dajte ljudi pomagajte,valja li ovo ista ?

        Comment


        • #5
          Re: Plan dijete,rotacije UH-a

          Originally posted by roll.over View Post
          dajte ljudi pomagajte,valja li ovo ista ?
          pa nije loše, osim što 4 puta na dan jedeš jedno te isto...
          Znoj štedi krv

          Comment

          Working...
          X