Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jel postoji nešto što povećava apetit? Želim dobiti na masi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel postoji nešto što povećava apetit? Želim dobiti na masi

    Imam 61 kg i visok sam 172 cm
    Zelim nabit masu i dosta sam pobosljaso prehranu u zadnjih par mjeseci na bez velikog napretka
    pa sam htje pitat kako da se natjeram da jedem više , jel postoji nesto st povecava apetit?

  • #2
    Re: Apetit

    sjednes i jedes, nije toliko tesko


    mozes dodati 100g orasastih plodova, litar mlijeka i bananu dnevno i vec imas +1000 kcal...
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Apetit

      A znam al nor. kad nacever jedem posni sir s tunom mi se nakraju vec pocne povracat i nemogu vise

      Comment


      • #4
        Re: Apetit

        nemoj jesti posni i tunu onda, unesi iste makrose drugom hranom...
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #5
          Re: Apetit

          kak ti se posni može gaditi, imaš milijun opcija, u pola kile ubacis sladila malo vode,kakaa, a možeš naprimjer uzeti par jaja, 50g kokosovog brašna, sladilo u mikrovalnu na 2 minute i imaš mirisno kokosovo pecivo
          igraj se s namirnicama I JEDI RAZNOLIKO!!
          Originally posted by Songoku
          najbolji pwm je burek

          Comment


          • #6
            Re: Apetit

            Nebi ga ja jeo nema tih para... Jeo ga na 100 nacina i svih 100 mi se gadi...tako da ga razumijem...
            Zato postoji super ukusni casein

            Comment


            • #7
              Re: Apetit

              Originally posted by kico View Post
              A znam al nor. kad nacever jedem posni sir s tunom mi se nakraju vec pocne povracat i nemogu vise
              Haha, od ove kombinacije bi se i meni bljuvalo!
              Probaj posni pomješati u blenderu sa bananom, meni je to predobro!
              I kupi si posni od Milbone, jedan od najukusnijih posnih sireva, meni osobno najukusniji...

              Comment


              • #8
                Re: Apetit

                A aha vidisd mogao bi to probat
                a di ima taj milbona, svi pricaju o tom, i kolko kosta ako znas?

                Comment


                • #9
                  Re: Apetit

                  U Lidlu i 10 kn je 500 grama.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Apetit

                    a pa to je supoer cijena
                    hvala

                    Comment

                    Working...
                    X