Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li je moguće držati dijetu/prehranu i smršaviti bez konzumacije voća i povrća?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je moguće držati dijetu/prehranu i smršaviti bez konzumacije voća i povrća?

    Prije 2 tjedna krenuo sam redovito u teretanu sa ciljem mršavljenja i čitao sve forume i sve te tako uz pomoć trenera svoga u teretani složio prehranu,moj je problem to što cijeli život (18god) ne jedem voće i povrće,nikad nisam imao problema nikakvih,apsolutno nikakvih zbog toga. Prehranu koju mi je trener sastavio u većini obroka povrće kao prilog jelima te voće za pokoji međuobrok,mene zanima jeli moguće normalno nastaviti sa vježbanjem i mršavjeti bez jedenja toga? I ako postoji kakva alternativa? Hvala unaprijed

  • #2
    Re: Da li je moguće držati dijetu/prehranu i smršaviti bez konzumacije voća i povrća?

    mozes uvijek kupit vlakna u bodybuilding shopovima... ako vec nevolis povrce to ti je jedina alternativa. I ne, to je jako nezdravo,pogotovo na dijeti kada ti vlakna trebaju da ti se UH ne primaju brzo...
    “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

    Comment


    • #3
      Re: Da li je moguće držati dijetu/prehranu i smršaviti bez konzumacije voća i povrća?

      Bodybuilding nije gurmanizam, sto prije to shvatis to bolje za tebe...
      Nakon nekog vremena ces se naviknut na okus. Potrudi se
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #4
        Re: Da li je moguće držati dijetu/prehranu i smršaviti bez konzumacije voća i povrća?

        Voće i povrće je zakon, a i zdravo je!
        Natjeraj se da jedeš jer sve se može kad se hoće.

        Comment


        • #5
          Re: Da li je moguće držati dijetu/prehranu i smršaviti bez konzumacije voća i povrća?

          Malo mi cudno da neko ne jede nikako,apsolutno povrce i voce.Ok,shvatam da se neko odredjeno povrce ili voce ne voli pa izbjegava ali bas nikako...kako ti uopste funkcionises,meni to bas cudno hahah... Pozdrav i sretno u svakom slucaju,potrudi se da ga jedis,prvo zbog zdravlja pa sve ostalo....

          Comment


          • #6
            Re: Da li je moguće držati dijetu/prehranu i smršaviti bez konzumacije voća i povrća?

            Kako mislis unjeti uh??

            Comment


            • #7
              Re: Da li je moguće držati dijetu/prehranu i smršaviti bez konzumacije voća i povrća?

              povrce je jedan od osnovnih elemenata zdrave ishrane....voce ok da se izbaci na dijeti...ali povrce...e to vec neide...vlakna koja su u povrcu regulisu dosta stvari u organizmu..plus sto su bogata vitaminima i mineralim itd itd....nije bas pametno ne uzimati povrce duze vremena...alternativa postoji u obliku suplemenata koji u sebi sadrzavaju iskljucivo vlakna...ali to ni je to ako me razumijes..mozda na kratke staze da ti i pomogne ali na duze neide....moras da jedes povrce ako mislis da budes zdrav...

              Comment

              Working...
              X