Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ishrana za definiciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ishrana za definiciju

    Ovako ljudi trebam pomoc!Imam 16 god visok sam oko 182 cm imam 68 kila, poceo sam sa definicijom jer imam oko stomaka tj na bokovima ''viska'' nemam previse nego ga ima i strasno me nervira i donji stomak nikako da izdefinisem.Poceo sam raditi program Insanity tu je cisti cardio trening, svaki dan osim nedelje se radi, usao sam u treci tjedan ali imam osjecaj da mi prehrana ne valja, jer sve sto vise citam o hrani i tim kalorijama sve manje znam i gubim se nekako u tome, pa evo moga dana kako izgleda pa ko je strucan u tome nek mi pomogne i ispravi me ako grijesim jbg nov sam u ovome, ali prije nego sto napisem treniro sam muay thai godinu dana svaki dan treninzi, mogu i sklekova, zgibova,propadanja, trcati puno itd.. da ne mislite da se nisam aktivno bavio

    8h-9h INSANITY Trening
    9h dorucak-nekada ispecem jaja(3bjelanca 1zumanjce),2 snite dzema i margarina,mladog tj. posnog sira sa kruhom,prsuta domaceg- predlozite jos koji obrok nmg se sjetit
    izmedju 9h i 12h neko voce kao uzina
    12h riba u konzervi, sir slicno kao i dorucak
    16h rucak sto mi majka spremi obicno je to neko povrce ili meso(pokusavam rucati bez kruha kako bi smanjio UH)
    19:30h neke vjezbe lagane tipa trbusnjaci sklekovi ili se istezem
    20:00h vecera nekada uzmem badema saku ili sira ribu kako kada.

    Dnevno popijem preko 3l vode, junk food sam izbacio tipa slatkisi, pizze, sendvici, salame.. i sve sokove gazirane i negazirane..

    Aj sad procjene i misljenja sto mijenjati ili pak ne mijenjati?

  • #2
    Re: Ishrana za definiciju

    Kakva definicija na 68 kila, pa imaš 4 kile ispod svoje idealne, što znači da ti fali mišića, zajebi to salo, sala će uvijek biti ti trenutno nemaš šta definirati, ti se sad možeš samo osušiti i postati kost i koža.

    Comment


    • #3
      Re: Ishrana za definiciju

      ma znam, ali cilj mi je sada samo nabiti tzv plocice imam gornje kad nategnem ali dojnje nista jer moram skinuti salo glupo, pa ako neko moze pomoci sa ishranom i nekim vjezbama nek napise, evo slika rodjaka ovako bih nesto zelio imati do ljetaIMAG0041.jpg

      Comment


      • #4
        Re: Ishrana za definiciju

        Originally posted by j0de View Post
        8h-9h INSANITY Trening
        9h dorucak-nekada ispecem jaja(3bjelanca 1zumanjce),2 snite dzema i margarina,mladog tj. posnog sira sa kruhom,prsuta domaceg- predlozite jos koji obrok nmg se sjetit
        izmedju 9h i 12h neko voce kao uzina
        12h riba u konzervi, sir slicno kao i dorucak
        16h rucak sto mi majka spremi obicno je to neko povrce ili meso(pokusavam rucati bez kruha kako bi smanjio UH)
        19:30h neke vjezbe lagane tipa trbusnjaci sklekovi ili se istezem
        20:00h vecera nekada uzmem badema saku ili sira ribu kako kada.

        Dnevno popijem preko 3l vode, junk food sam izbacio tipa slatkisi, pizze, sendvici, salame.. i sve sokove gazirane i negazirane..
        Za pocetak toplo i iskreno preporcam da pocnes opako jesti jedno godinu dana a nakon toga da se defkas. Ukoliko pak neces, onda ces morati gladovat nebi li se pocistio...
        E sad, imas keto dijetu, nisam probao pa neznam i imas '' krepaj od gladi dijetu'' koju sam probao....

        Originally posted by j0de View Post
        8h-9h INSANITY Trening
        9h dorucak-nekada ispecem jaja(3bjelanca 1zumanjce),2 snite dzema i margarina,mladog tj. posnog sira sa kruhom,prsuta domaceg- predlozite jos koji obrok nmg se sjetit - zumanjak, dzem, margarin i kruh out... malo zobenih, bjelanjci ili whey moze
        izmedju 9h i 12h neko voce kao uzina - posni sir, voce out
        12h riba u konzervi, sir slicno kao i dorucak ok
        16h rucak sto mi majka spremi obicno je to neko povrce ili meso(pokusavam rucati bez kruha kako bi smanjio UH) - ok, ubaci malo uH
        19:30h neke vjezbe lagane tipa trbusnjaci sklekovi ili se istezem
        20:00h vecera nekada uzmem badema saku ili sira ribu kako kada. i povrce

        Dnevno popijem preko 3l vode, junk food sam izbacio tipa slatkisi, pizze, sendvici, salame.. i sve sokove gazirane i negazirane..
        Probaj ako te bas toliko krpa....

        Comment


        • #5
          Re: Ishrana za definiciju

          razmisljam da samo jednu snitu kruha uzmem dnevno, pa poslije ovoga kada smrsam krecem u teretanu i pumpam se ruke prsa ledja noge itd do tada stomak srediti i prehranu :/

          Comment


          • #6
            Re: Ishrana za definiciju

            Da bi došao u fazu svoga rođaka treba ti min nekih 10 kg čiste mišićne mase ako ne i više. Kao što wtf reče da bi na kraju izgledao lijepo jedno vrijeme moraš izgledati loše. A opsesija trbušnim, znam dosta momaka koji imaju trbušne a kada ih vidiš u majcu ko logoraši, trbušne imaju manje više svi koji imaju bf ispod 10%, ali trbušni nisu ništa ako iznad njih nisu velike i oblikovane grudi, široka ramena i sl.

            Comment


            • #7
              Re: Ishrana za definiciju

              dijetom trenutno neces previse postici, radije se baci na dobijanje misicne mase,ruke, ramena, prsa, leda itd, a ako bas zelis pločice preko ljeta onda tik pred ljeto-par tjedana na strogu dijetu. Pločice na mršavku i neizgledaju bas nesto posebo. Takve imaju i logoraši
              MYPROTEIN

              Comment


              • #8
                Re: Ishrana za definiciju

                radis tipicnu pocetnicku gresku. u samom startu bez nekok duljeg vremena bi imo 6pack. pretanak si i kreni sa masom i dizanjem kg. ako se bojis masti kreni sa lean masom ali nemas ti sta defkat i ti donji trbusni ti se nevide ne zato jer imas sala,to sto imas je koza,oni se nevide jer ih nemas.trbusni su kao i svaki drugi misic i treniraju se pod opterecenjem. jedi,treniraj,spavaj i tako ukrug
                abs-on-a-skinny-guy-is-like-tits-on-a-fat-girl.jpg
                Pocivao u miru Bozjem

                22.12.1984 - 20.12.2012

                __________________________________________________ ___________________________

                mentor: Sasa Draskovic

                Comment


                • #9
                  Re: Ishrana za definiciju

                  neko je bio spomenuo na ovom forumu u uvijek se toga sjetim evo citiram:trbusni na mrsavoj osobi su kao i cice na debeloj zenskoj haha

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ishrana za definiciju

                    Da je baciti oko na sliku iznad? e055.gif

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ishrana za definiciju

                      hahaha ajme nisam vidio,ali neko je to jos davno spomenuo na ovom forumu

                      Comment

                      Working...
                      X