Announcement

Collapse
No announcement yet.

Keto dijeta, prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Keto dijeta, prehrana

    Evo ovako, da li bi netko tko se dosta kuzi u hranu mogao sastaviti neki jelovnik prema ovome postu
    http://www.building-body.com/Regresi...ni-ciklus.html
    znaci tocnije kako pise u linku koliko masti i koliko proteina, koja bi to bila hrana

    procitao sam vec http://www.building-body.com/forum/t...odyOpus-dijete, posto se polako blizi ljeto, mislim da ce njih sad dosta laganica se spremiti na ovu dijetu, pa netko kome nije mrsko ako bi htio pomoci, ako mislite da nema potrebe ovo objasnjavati i da je sve objasnjeno, obriste temu

  • #2
    Re: Keto dijeta, prehrana

    Jelovnik za ketogenu dijetu je jednostavno za slozit.
    Ali ipak mislim da nema smisla ovakva tema jer ti nitko ozbiljan nece ici to slagat free i pogotovo ne neki univerzalan jer ne postoji unuverzalan jelovnik. Svaka osoba je drukcija i kako treninzi-tako se razlikuje i prehrana tj. dnevne potrebe, financijske mogucnosti, podnosenje odredene hrane itd.itd.
    U globalu-ako si procitao temu koju kazes da jesi... onda bi vec trebao znati osnove po kojim bi si mogao slozit neku prehranu i onda si taj jelovnik mozes stavit na forum pa cemo ga prokomentirat
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: Keto dijeta, prehrana

      3 jaja i salata 5 put dnevno, svaki 7 dan napravis cheat i evo ti keto dijete..

      Comment


      • #4
        Re: Keto dijeta, prehrana

        malo je 15 jaja dnevno- nek ubaci jos koji komad piletine il sl. uz to i onda je to to
        MYPROTEIN

        Comment


        • #5
          Re: Keto dijeta, prehrana

          ajd i 200 g piletine s majonezom

          Comment


          • #6
            Re: Keto dijeta, prehrana

            90 jaja tjedno, pa kako cu kokoski u oci pogledati ?
            ma dobro znam ja vecinom sta smijem jesti, jos cu gaude, proteine, naravno tu i tamo meso, ali tamo je malo drukcije, prvi dan ide vise masti, pa sam mislio ako netko ima ideje ili iskustva da to poslozi, nije da meni samo to treba, dosta ce njih ici na ovu dijetu
            ajmo reci tamo je dan 2 primjera obroka, sad bi ja samo primjer obroka po ovom gore linku, tip 1, 2 i 3, ali ok, ako ti kazes da nece nitko besplatno, onda nista, hvala na odg. pozz

            Comment


            • #7
              Re: Keto dijeta, prehrana

              Nebi ti preporucia gaudu, ja san je jea pa me izbacilo iz ketoze i tako cilo vrime dok je nisan presta jest...
              “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

              Comment


              • #8
                Re: Keto dijeta, prehrana

                Kako znas da te izbacila iz ketoze? Stapici? To su samo ketoni u mokraci, tj. visak ketona-da bi bio siguran mislim da bi trebao dati krv na analizu da vidis dali si u ketozi ili ne 100%.
                Gauda kao i drugi sirevi se dosta razlikuju od proizvodada do proizvodača i neki nemaju uh ili su priblizno=0, a neki imaju i 5-6 i vise grama UH. Ja sam uglavnom koristio edamer neki iz plodina, ali ima 0 UH-problem je sto ga cesce nemaju nego imaju.
                Sto se tice jelovnika, gle, zna se sto se smije jesti a sto ne... izaberes si namirnice koje ces konzumirati i poslozis ih kroz dan da bi si zadovoljio dnevne potrebe za P, M, i vlakna.
                Da netko ide tebi osobno slagat jelovnik i prilagodavat ga tebi a da ti ne moras niti malo razmisljat nego samo jedes i treniras kako ti se kaze... to je druga stvar.
                MYPROTEIN

                Comment


                • #9
                  Re: Keto dijeta, prehrana

                  proteiniiletina,riba,jaja,whey protein
                  mastimega3,badem,ljesnjak,orah,maslinovo ulje
                  vlakna:brokule,kupus,i sve svjeze salate
                  c vit,multivit,magnezij,calcij itd...
                  UH:integralna riza

                  Comment


                  • #10
                    Re: Keto dijeta, prehrana

                    Originally posted by Corry View Post
                    Kako znas da te izbacila iz ketoze? Stapici? To su samo ketoni u mokraci, tj. visak ketona-da bi bio siguran mislim da bi trebao dati krv na analizu da vidis dali si u ketozi ili ne 100%.
                    Gauda kao i drugi sirevi se dosta razlikuju od proizvodada do proizvodača i neki nemaju uh ili su priblizno=0, a neki imaju i 5-6 i vise grama UH. Ja sam uglavnom koristio edamer neki iz plodina, ali ima 0 UH-problem je sto ga cesce nemaju nego imaju.
                    Sto se tice jelovnika, gle, zna se sto se smije jesti a sto ne... izaberes si namirnice koje ces konzumirati i poslozis ih kroz dan da bi si zadovoljio dnevne potrebe za P, M, i vlakna.
                    Da netko ide tebi osobno slagat jelovnik i prilagodavat ga tebi a da ti ne moras niti malo razmisljat nego samo jedes i treniras kako ti se kaze... to je druga stvar.
                    ne treba ga meni prilagođavati, nego po ovome linku http://www.building-body.com/Regresi...ni-ciklus.html
                    zato sam i pitao ako ima netko volje, ali uglavnom nema veze sad, hvala

                    Comment


                    • #11
                      Re: Keto dijeta, prehrana

                      Originally posted by Corry View Post
                      Kako znas da te izbacila iz ketoze? Stapici? To su samo ketoni u mokraci, tj. visak ketona-da bi bio siguran mislim da bi trebao dati krv na analizu da vidis dali si u ketozi ili ne 100%.
                      Gauda kao i drugi sirevi se dosta razlikuju od proizvodada do proizvodača i neki nemaju uh ili su priblizno=0, a neki imaju i 5-6 i vise grama UH. Ja sam uglavnom koristio edamer neki iz plodina, ali ima 0 UH-problem je sto ga cesce nemaju nego imaju.
                      Sto se tice jelovnika, gle, zna se sto se smije jesti a sto ne... izaberes si namirnice koje ces konzumirati i poslozis ih kroz dan da bi si zadovoljio dnevne potrebe za P, M, i vlakna.
                      Da netko ide tebi osobno slagat jelovnik i prilagodavat ga tebi a da ti ne moras niti malo razmisljat nego samo jedes i treniras kako ti se kaze... to je druga stvar.
                      Pa da, zakljucio sam to po štapicima + kile nisu isle dole. Onda sam tako cijeli isfrustriran se mako sa ketoze... Dok nisam jeo tvrdi sir sve je islo odlicno... Jbg mozda je to samo moje tijelo, ali eto prenosim svoja iskustva....
                      “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                      Comment


                      • #12
                        Re: Keto dijeta, prehrana

                        Originally posted by IvorIvor View Post
                        Pa da, zakljucio sam to po štapicima + kile nisu isle dole. Onda sam tako cijeli isfrustriran se mako sa ketoze... Dok nisam jeo tvrdi sir sve je islo odlicno... Jbg mozda je to samo moje tijelo, ali eto prenosim svoja iskustva....
                        ajd ivore opisi jedan svoj dan na keto dijeti, prehrana

                        Comment


                        • #13
                          Re: Keto dijeta, prehrana

                          A neznam ti sad tocno, ja sam to radio odokativno. Takoder tvojih 83kg nije isto kao mojih tadasnjih 125+. Prehrana mi se bazirala na jajima, wheyu + omegi i mesu sa zelenom salatom i puno ulja. Takoder ja sam pokusavao drzati sta čišću prehranu sa puno piletine, cijelih jaja i posto je piletina nemasna puno omege 3. Tuna je takoder bila neizostavna sa uljem i svim. Nekad bi upalo i malo govedine itd... Najbolje od svega za keto je po meni cijela jaja i tuna u konzervi sa maslinovim uljem... UH mi je bio ispod 10g dnevno, a tih 10g bi bilo iz zelene salate nešto šta bi upalo...
                          “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                          Comment


                          • #14
                            Re: Keto dijeta, prehrana

                            Originally posted by IvorIvor View Post
                            A neznam ti sad tocno, ja sam to radio odokativno. Takoder tvojih 83kg nije isto kao mojih tadasnjih 125+. Prehrana mi se bazirala na jajima, wheyu + omegi i mesu sa zelenom salatom i puno ulja. Takoder ja sam pokusavao drzati sta čišću prehranu sa puno piletine, cijelih jaja i posto je piletina nemasna puno omege 3. Tuna je takoder bila neizostavna sa uljem i svim. Nekad bi upalo i malo govedine itd... Najbolje od svega za keto je po meni cijela jaja i tuna u konzervi sa maslinovim uljem... UH mi je bio ispod 10g dnevno, a tih 10g bi bilo iz zelene salate nešto šta bi upalo...
                            ok hvala
                            ja od ponedjeljka krecem na keto, i sad kupio sam si neke multivitamine i vitamin c od Dietpharm-a, Centravit energy q10 i Bio c 500, da li su to dovoljno dobro vitamini i da li ce biti dovoljno po jednu dnevno i da li se uopce smiju te tablete piti na ketozi? Zna netko?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Keto dijeta, prehrana

                              Originally posted by armbar View Post
                              ok hvala
                              ja od ponedjeljka krecem na keto, i sad kupio sam si neke multivitamine i vitamin c od Dietpharm-a, Centravit energy q10 i Bio c 500, da li su to dovoljno dobro vitamini i da li ce biti dovoljno po jednu dnevno i da li se uopce smiju te tablete piti na ketozi? Zna netko?
                              nebi tribalo, al pogledaj sadržaj, to bi moglo imat šećera.

                              Comment

                              Working...
                              X