Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trenutno sam na masi ali mi se dosta toga nakupilo na trbuhu. Je li to normalno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trenutno sam na masi ali mi se dosta toga nakupilo na trbuhu. Je li to normalno?

    Pozdrav svima...novi sam pa neznam jel sam smijo otvorit novu temu ali nisam zano gdje pitat za pomoc,nadam se da se necete ljutit.....dosta sam citao po forumu i trazio sam dosta da nadem sto mene zanima ali nisam bas nasao u potpunosti,pa me zanima ako bi mi neko mogao pomoci,bio bi jakoooo zahvalan

    7H DORUCAK:4 JAJA+150G zobenih+mjerica wheya+1 banana

    10 H MEDUOBROK:2 MJERICE Power mass xetreme(sa vodom) +50g badem

    12 H RUCAK:200g piletine+100g rize+zelena salata

    4H PRIJE TRENINGA: 1 mjerica power mass xetreme(sa mlijekom) +100g zobenih+bcaa 5g+glutamin 10g+kreatin 5g(sa vodom)

    6H POSLIJE TRENINGA(odmah nakon treninga):2 mjerice power masss xtreme +2mjerice wheya +deskroze 30 g+bcaa 5g+kreatin 5g+glutamin 10g

    8 H VECERA:200g piletine+100g rize+zelena salata

    10H PRIJE SPAVANJA:1 mjerica kazeina

    eto to je to,inace imam 65 kg na 174 cm tako da mrsav sam pa bi htjeo masu...i radimsa ovom prehranom vec mjesec dana i zabrinjava me sto mi se dosta te mase nakupilo na stomaku....znam da nema mase bez stomaka ali zar bas toliko?ili je to mozda od tog powerr masa?..inace taj powerr mas koristim cisto radi posla jer nestignem jesti tako cesto pa mi je najlaski izbor tekucina

  • #2
    Re: Prehrana pomoc

    Ako na ovo ne budes dobijao masu pojac Uh tj zobene, rizu i pred spavanje onda uz kazein ubaci malo sira. pozz

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana pomoc

      OK,probat cu hvala ti ...a sto se tice tog powerr mas xetreme dali mislis da bi ga trebao koristit ili?znam da svi kazu da nevalja i te šeme al sta ja znam meni je dobar okus i sve to stima al koda mi se stomak pravi od toga :P..nadam se da nije odtog :P

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana pomoc

        Originally posted by Drale View Post
        OK,probat cu hvala ti ...a sto se tice tog powerr mas xetreme dali mislis da bi ga trebao koristit ili?znam da svi kazu da nevalja i te šeme al sta ja znam meni je dobar okus i sve to stima al koda mi se stomak pravi od toga :P..nadam se da nije odtog :P
        Vidim po kilazi da ti treba mase samo deri...

        Comment


        • #5
          Re: Prehrana pomoc

          Originally posted by Drale View Post
          OK,probat cu hvala ti ...a sto se tice tog powerr mas xetreme dali mislis da bi ga trebao koristit ili?znam da svi kazu da nevalja i te šeme al sta ja znam meni je dobar okus i sve to stima al koda mi se stomak pravi od toga :P..nadam se da nije odtog :P
          gaineri koji imaju dosta secera mogu dovesti do toga tvoje tjelo ti odlucujes sta ces ubacit u sebe

          Comment


          • #6
            Re: Prehrana pomoc

            Originally posted by zvizz View Post
            gaineri koji imaju dosta secera mogu dovesti do toga tvoje tjelo ti odlucujes sta ces ubacit u sebe
            znam al ovaj gainer je omjer proteina i ugljikohidrata isti....barem tako pise :P

            Comment


            • #7
              Re: Prehrana pomoc

              Originally posted by Drale View Post
              znam al ovaj gainer je omjer proteina i ugljikohidrata isti....barem tako pise :P
              Kaze ti da su puni secera, tj ogromna cijena za malen udio P i jednostavnih UH i to mozes dobiti za manju cijenu tako da uzmes whey i glukozu
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #8
                Re: Prehrana pomoc

                Originally posted by DARICA View Post
                Kaze ti da su puni secera, tj ogromna cijena za malen udio P i jednostavnih UH i to mozes dobiti za manju cijenu tako da uzmes whey i glukozu
                ma znam ali novac nije problem.....gledao sam po forumu svi preporucuju whey i glukozu...naravno koristim i whey ali me zanima dali je uopce koristio ko taj powerr mass xtreme i dali se dobiju isti rezultati od wheya i glukoze i power mass xetreme,to jest od kojeg se bolje dobiju rezultati?...kazem ja koristim taj gainer samo radi posla jer nzm kako bi uspio s hranom nabit toliko kalorija

                Comment


                • #9
                  Re: Prehrana pomoc

                  Originally posted by Drale View Post
                  ma znam ali novac nije problem.....gledao sam po forumu svi preporucuju whey i glukozu...naravno koristim i whey ali me zanima dali je uopce koristio ko taj powerr mass xtreme i dali se dobiju isti rezultati od wheya i glukoze i power mass xetreme,to jest od kojeg se bolje dobiju rezultati?...kazem ja koristim taj gainer samo radi posla jer nzm kako bi uspio s hranom nabit toliko kalorija
                  Pa previse uzimas tog praška i dizes inzulin vecinu dana a trebo bi ga dizat ujutro i poslje treninga
                  https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                  https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                  Instagram: @shredded_dario

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prehrana pomoc

                    Originally posted by DARICA View Post
                    Pa previse uzimas tog praška i dizes inzulin vecinu dana a trebo bi ga dizat ujutro i poslje treninga
                    ma kako god bilo popit cu sad ovo sto mi je ostalo od tog gainera pa cu prec samo na whey i glukozu

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prehrana pomoc

                      e jos samo jedno pitanje dali mogu uzimat whey i glukozu odmah nakon treninga,pa nakon nekih sat vremena popit taj gainer?ili je to previse ?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prehrana pomoc

                        Originally posted by Drale View Post
                        e jos samo jedno pitanje dali mogu uzimat whey i glukozu odmah nakon treninga,pa nakon nekih sat vremena popit taj gainer?ili je to previse ?
                        taj whey i dex i idu odma posle treninga i da ti kazem ne raste se od praskova ishrana je glavna u ovom sportu,whey posle treninga posle toga kruti obrok pun P nema ti tu logike neke,smeta ti salo na stomaku a rek'o sam ti da je od gainera a ti si odlucio da ces nastavit da ga pijes iz prostog razloga jer ''nzm kako bi uspio s hranom nabit toliko kalorija ;;'' ako ti je cilj pretvoriti svoje tjelo u vrecu g****a onda samo napred

                        Comment


                        • #13
                          Re: Prehrana pomoc

                          popi taj gainer do kraja i nemoj ga vise kupovat, puno jeftinija (a meni draza) varijanta ti je da sameljes zobene i ubacis unutra whey i onda sa vodom/mlijekom kako ti vec pase...
                          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Prehrana pomoc

                            Originally posted by zvizz View Post
                            taj whey i dex i idu odma posle treninga i da ti kazem ne raste se od praskova ishrana je glavna u ovom sportu,whey posle treninga posle toga kruti obrok pun P nema ti tu logike neke,smeta ti salo na stomaku a rek'o sam ti da je od gainera a ti si odlucio da ces nastavit da ga pijes iz prostog razloga jer ''nzm kako bi uspio s hranom nabit toliko kalorija ;;'' ako ti je cilj pretvoriti svoje tjelo u vrecu g****a onda samo napred
                            znam da nejde masa samo od wheya,a sto se tice prehrane pogledaj pa ces vidit da je uskladena to jest imam tocno kako si napiso poslije treninga kruti obrok .....ako nisi probo taj gainer nemoj tako pricat onjemu jer ima ljudi koji su koristili pa im je pomoglo ...ja sam npr. dobio na masi stim ali sam isto dobio i u stomaku dok moj bratic nije nista dobio u stomaku a gore i previse ,tako da nije toliko smece ko sto se prica .....

                            Comment


                            • #15
                              Re: Prehrana pomoc

                              Originally posted by Rijeka87 View Post
                              popi taj gainer do kraja i nemoj ga vise kupovat, puno jeftinija (a meni draza) varijanta ti je da sameljes zobene i ubacis unutra whey i onda sa vodom/mlijekom kako ti vec pase...
                              hvala ti,probat cu tako onda napravit...al me jedino zanima omjer wheya i dextroze poslije treninga...kazu da treba ic jedna mjerica wheya i 60 g dex ?

                              Comment

                              Working...
                              X