Announcement

Collapse
No announcement yet.

Low-carb diet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Low-carb diet

    vidim da nema u pocetnickoj temi ovo pa sam otvorio... ako sam pogrijesio molim da premjestite.
    htio bi sto vise nakupiti informacija o low carb diet , idem na cut 1.11
    evo sta zasad znam pa ako ovo nije tocno voliko bi kad bi mi neko rekao ko je dosad bio na toj dijeti itd...
    dnevni unos:
    180-200g protina na dan
    50g UH na dan
    oko 150 masti na dan
    svaki jedan ili 2 tjedna kad se osjecam skroz slabije i bez energije jako da jedan dan kad vjezba udrem 200g UH taj dan a da smanjim mastina 50-60g
    kazu da treba mi biti glavni cilj zadrzati snagu tokom te dijete tako da radim sve compund moves 6-8 ponavljanja ? a da izolacijske vjezbe drzim na 10 ? jeli treba doci do kraja snage svake serije ?
    cardio mislim raditi skakanje preko konopa 30 min , 30 sec skakanje brzo pa 30 sec odmor, cujem ako budem imao problema s izmetom da bi bilo dobro nekakva vlakna u prahu da kupim...

  • #2
    Re: Low-carb diet

    nisam stigao edit pa moram ovako... oce li mi bitii sta ako npr pojedem jedna obrok u 6 i 45 ujutro a sljedeci mi bude u 2 ipo ? jer u skoli nema bas kvalitetno za pojest da ima vise protina i manje UH, ima piletina pecena ali u njoj ima vec UH za cjeli dan a ja bi to tjeo sacuvati prije ili poslije treninga da imam pojesti...

    Comment


    • #3
      Re: Low-carb diet

      a tvoja kilaza je??a godine??a hranio si se prije ovoga kako??kakav ti je metabolizam??
      mnogo ces bolji posao da napravis sa rotacijama UH...low carb dodje kasnije posle rotacija...i kakve veze snaga ima sa dijetom?? vlakna unosis svakodnevno bio na dijeti ili ne ....sto vise povrca to bolja probava...

      Comment


      • #4
        Re: Low-carb diet

        da nisi možda mislio na keto diet?

        Comment


        • #5
          Re: Low-carb diet

          ako vec mislis na neku carb dijetu, preporucam ti keto, brze i kvalitetnije odradis posao i nemas nedoumice

          Comment


          • #6
            Re: Low-carb diet

            Originally posted by filip112 View Post
            ako vec mislis na neku carb dijetu, preporucam ti keto, brze i kvalitetnije odradis posao i nemas nedoumice
            otkuda znas koliki mu je BF..pa ga saljes na keto...kad bi tako lako se skidao BF svi bi hodali sa six pack hehehe....preskaces stepenice druze moj i to velikim koracima....

            Comment


            • #7
              Re: Low-carb diet

              Moja greska

              Comment


              • #8
                Re: Low-carb diet

                Nemoj kupovati nikakva vlakna, samo jedi puno zelenog povrca.
                Ja kad sam bio na low carbu i kasnije na ketu svakodnevno sam tukao glavicu kupusa na salatu, ili zelenu salatu

                Poslano sa mog Glacier TS7 koristeći Tapatalk

                Comment


                • #9
                  Re: Low-carb diet

                  vec sam mislio da niko nece odgovoriti.... eo ovako , imam 187cm , imam oko 92,7kg ali ja mislin da ce to do 1.11 biti 93 ravne...
                  evo po mojim planovima kako sam isplanirao cut
                  180 P
                  90 M
                  220 UH
                  ovo je napocetku malo vise od 2400kcal ja mislim ( pitao sam trenera u teretani i kaze da je ovo za pocetak odlicno....)
                  mislim npr svaki tjedan smanjivati recimo carbs za 10g (kad bi dosao do npr 100g carbs onda bi svaki tjedan jedan put imao dan di uzmem recimo 220g carbs da glikogen napunim ili kako se god zove...ahahah) , metabolizam imam srednji nije ni brz nije ni spor ahahahah
                  cardio bi radio nekad 20 min hiit skakanje preko konopa 30sec skakanje 30 odmor... ili bi nekad malo brze hodanje po 20-25 minuta
                  prije ovoga sam od 1.6 bio na dirty bulku ali ja mislim malo previse dirty da je bio ahahahahah , porblem za vlakna je samo nevolim brokulu.... ali dobro od carbs cu jesti dosta zobenih oni imaju vlakna i zelene salate i blitve , ostale zelene nevolim bas

                  EDIT: cuo sam da kad si na cut trebas raditi sve na ponavljanja od 6 do 8 , i da workout ima max 14 serija i da sse netreira do propadanja.... jeli treba izbaciti izolaciske vjezbe tokom cuta ? ili da ih smanjim kao izolaciske npr za chest day , incline 4 serije , flat 4 serije , 3 cable flyes, 3 rope pushdown ?
                  Last edited by napadostrimlist; 25-11-13, 00:10.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Low-carb diet

                    UH rotacija 250-150-100-200-100....Pocnes ovako...pa pratis..pa ako vidis da ima rezultata drzis ovako ako nema rezultata onda korigujes npr 200-100-75-150-75..Ovo je samo okvirno predlog..ti treba prvo da izracunas svoj BMR i da vidis odprilike koliko tebi kalorija treba i da na osnovu toga napravis sebi neki plan rotacija..To smanjivanje sedmicno za 10 gr je smjesno od toga nema nista....Proteine drzi na oko 200gr...Programe,planove i raspored vjezbi i treniranja imas na forumu mali milion tako da....

                    Comment


                    • #11
                      Re: Low-carb diet

                      aj daj link od nekih vrsta treninga tokom cuta ja nemogu naci

                      Comment


                      • #12
                        Re: Low-carb diet

                        http://www.building-body.com/forum/f...grami-treninga
                        prelistaj malo ovo..naci ces nesto za sebe...ali da ti kazem jos nesto ...Ne postoji trening za masu i trening za definiciju.....I masa i definicija se rade u kuhinji....Jedino ako neces da se bavis PL pa ti treba poseban trening za razvijanje snage ali to je opet druga prica...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Low-carb diet

                          sandi.jpg
                          sandi imerovic fintes coach napisao na zid besplatno savjetovanje , ja ga pitao par pitanja... i kaze mi ovo na slici... ovo govori totalno obrnuto od onoga sta govore svi veliki youtuberi.... neznam jeli sad ovo istina ili je ovo nekakav trik da bi trazio njegovo pomoc jos vise i platio njemu ?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Low-carb diet

                            tip prica gluposti i vecina ga je jos odavno prozrela. Njegove izjave mogu posluzit jedino kao dobar vic, tako da---moj je savjet, zanemari tipa
                            MYPROTEIN

                            Comment


                            • #15
                              Re: Low-carb diet

                              Originally posted by napadostrimlist View Post
                              [ATTACH=CONFIG]16634[/ATTACH]
                              sandi imerovic fintes coach napisao na zid besplatno savjetovanje , ja ga pitao par pitanja... i kaze mi ovo na slici... ovo govori totalno obrnuto od onoga sta govore svi veliki youtuberi.... neznam jeli sad ovo istina ili je ovo nekakav trik da bi trazio njegovo pomoc jos vise i platio njemu ?
                              Pa jesi vidio post od neki dan? Ima preko 2 tisuće poruka i ne može svima odgovoriti na sva pitanja što je i normalno.

                              Comment

                              Working...
                              X