Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prvi obrok u danu...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi obrok u danu...

    Pozz..evo bas sad sam zavrsio trening i imao sam neugodan dorucak pre treninga...Zamisao je bila zobene + whey s vodom....p.s. whey je s cokoladom. Zagrabio 2 kasike i jednostavno nisam mogao..morao sa baciti taj whey s vodom i napraviti si sa mlekom..jer ovo s vodom je odvratno(kombinacija sa zobenim) dok mi ga ovako kao sejk popiti na brzinu i nije toliki problem. Ali ja ne znam sta da jedem ujutru.........sa zobenim...jer koja god kombinacija...je...odvratno je...U prvi obrok uvek planiram sejk..ali ne mogu s mlekom zobene....a svuda citam da bas whey i mleko ne ide...E ako moze neka pomoć u vezi ovoga...Znaci zobene sam probao na sto nacina..i jednostavno ne ide..Ima li nekih drugacijih opcija za dorucak ili?Jedino što mislim da bi mogao...skombinovati....jeste mozda posni sir + zobene + whey...e to bi mozda i islo..da mogu pojesti..ali opet...:s

  • #2
    Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

    Ovako, sigurno ako ga pijes sa mlijekom nije nikako pogresno ali samo u tom obroku ujutro, dok poslije treninga je bolje da ga pijes sa vodom. A sto se tice zobene i whey sa vodom, znam da nije neki okus ali problem je u tome kako ga spravljas. Na primjer ako stavim zobene pomjesane sa vodom samo na minutu u mikrovalnu, napunit ce se s tom vodom kao spuzva. I kad ti se to napravi tek onda pomjesas whey s time. Lijepo ce ti se otopit sa zobenim i okus je totalno drugaciji odnosno puno bolji. A drugi nacin je da si taj dorucak poboljsas sa mozda nekim susenim vocem,bananom,orasastim plodovima... A moja preporuka ti je kikiriki maslac. Ali ponavljam ako ces jest zobene sa mlijekom slobodno, nije nikakva greska.

    Sent from my HTC One using Tapatalk
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • #3
      Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

      Originally posted by Stafeen View Post
      Pozz..evo bas sad sam zavrsio trening i imao sam neugodan dorucak pre treninga...Zamisao je bila zobene + whey s vodom....p.s. whey je s cokoladom. Zagrabio 2 kasike i jednostavno nisam mogao..morao sa baciti taj whey s vodom i napraviti si sa mlekom..jer ovo s vodom je odvratno(kombinacija sa zobenim) dok mi ga ovako kao sejk popiti na brzinu i nije toliki problem. Ali ja ne znam sta da jedem ujutru.........sa zobenim...jer koja god kombinacija...je...odvratno je...U prvi obrok uvek planiram sejk..ali ne mogu s mlekom zobene....a svuda citam da bas whey i mleko ne ide...E ako moze neka pomoć u vezi ovoga...Znaci zobene sam probao na sto nacina..i jednostavno ne ide..Ima li nekih drugacijih opcija za dorucak ili?Jedino što mislim da bi mogao...skombinovati....jeste mozda posni sir + zobene + whey...e to bi mozda i islo..da mogu pojesti..ali opet...:s
      uzmi zobene i samelji ih u mlincu za kavu ili sl da dobijes kao krusne mrvice da budu i onda ih pomjesaj sa wheyom.....tako ja radim i napavi gustoc u da mozes jesti sa zlicom.....meni je super tako...ubacim koju susenu brusnicu i mozda koji badem ili sl
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #4
        Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

        ako ti je toliki problem, popij prvo whey iz sejkera, a poslije zobene sa mlijekom

        Comment


        • #5
          Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

          Ja prvo popijem whey s vodom pa onda zobene s mlijekom. nisam bas dobro razumio problem ali ako je u zobenima s mljekom onda probaj dodat zlicicu meda u toplo mljeko pa dodaj zobene meni su tako extra (upravo ih jedem )

          Comment


          • #6
            Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

            Ima zanimljivih saveta i probacu onako da bude gusto..tj da ih sameljem...a i ono sa mikrovalnom. Ja sam napravio bukvalno sejk sa vodom i nasuo u zobene to...upile nisu nista...Zobene i mleko isto mi je skroz..uhh...najbolje mi idu sa jogurtom..ali ovo kad ih sameljem cini mi se dobra stvar. Kikiriki maslac ne mogu bas jesti..a i ne znam koliko mi je to pametno jer sam na dijeti. Poslusacu ove savetei probam ih vec sutra......Hvala..na odgovorima...

            Comment


            • #7
              Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

              Originally posted by Stafeen View Post
              Ima zanimljivih saveta i probacu onako da bude gusto..tj da ih sameljem...a i ono sa mikrovalnom. Ja sam napravio bukvalno sejk sa vodom i nasuo u zobene to...upile nisu nista...Zobene i mleko isto mi je skroz..uhh...najbolje mi idu sa jogurtom..ali ovo kad ih sameljem cini mi se dobra stvar. Kikiriki maslac ne mogu bas jesti..a i ne znam koliko mi je to pametno jer sam na dijeti. Poslusacu ove savetei probam ih vec sutra......Hvala..na odgovorima...

              Nema potrebe ih mljet stavi 3dcl malomasnog mlijeka u tanjur, zgrij ga 30sec u mikrovalnoj, ubaci unutra mjericu wheya, 100-150g zobenih(ovisno koliko smijes ili zelis), zlica meda i pol sake badema/oraha dobar tek

              Comment


              • #8
                Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

                Ja npr evo ako popijem whey sa hladnom vodom, ne da mi se gadi nego hocu da povracam, dok ako je voda malo toplija, onda ga popijem i nema mi ništa draže.

                Comment


                • #9
                  Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

                  Ja zobene + mljeko ujutro i kasnije whey sa vodom.
                  Nije tu ništa pogrešno. Osim ako ne furaš neku tešku defku pa ti onda mljeko ne ide u prilog.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

                    Sve je to kolicinski jakooo malo.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

                      ako ti se povrača od neke hrane, nemoj ju ni jest, ili pokušat pa baciti

                      ima sretnijih rješenja, tipa riža, ili još bolje neki malo bolji integralni kruh kojem znaš makrose...
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

                        A jebate filozofije. Za pocetak kupi (ako vec nisi) zobene u DM-a (alnatura il hahne), mekana zob, umisto onih konjskih sta su najcesce u ducanima. Recimo da konzumiras cca 80g poput mene, stavis dec ipo low fat mlika na vatru i ugrij to par mins, ne triba prokuvat, cisto da bude vruce i proli to po zobenima i mjerici veja koju si stavia u zdjelu, promisaj i ostavi minutu da one upiju to. Nakon 2-3 dana takve konzumacije, zobene ti pocnu imat bolji okus od cokolina.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Prvi obrok u danu...molim pomoć..

                          Originally posted by Svitogor View Post
                          A jebate filozofije. Za pocetak kupi (ako vec nisi) zobene u DM-a (alnatura il hahne), mekana zob, umisto onih konjskih sta su najcesce u ducanima. Recimo da konzumiras cca 80g poput mene, stavis dec ipo low fat mlika na vatru i ugrij to par mins, ne triba prokuvat, cisto da bude vruce i proli to po zobenima i mjerici veja koju si stavia u zdjelu, promisaj i ostavi minutu da one upiju to. Nakon 2-3 dana takve konzumacije, zobene ti pocnu imat bolji okus od cokolina.
                          I koliko dođu te u dm-u
                          Ja sam vecinom kupovao iz kauflanda u nekim crvenkastim vrecicama i nestale sad sam se prebacio u lidl dođu 5 kn i jedem ih sa ironmaxom od ljesnjaka i voda
                          Meni odlicni

                          Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2

                          Comment


                          • #14
                            Re: Prvi obrok u danu...

                            Od svih isprobanih kombinacija...najbolja mi je...ovako 50g zobenih..znaci samljevene kao prah su....i 25g wheya od cokolade i 2dcl mleka...i malo odstoji....k'o cokolino..znaci ovo mi je najdraza kombinacija definitivno.Preporucujem svima...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Prvi obrok u danu...

                              Zobene, whey, neki kreker il nest da bude onak malo hrskavo, vruca voda i sladilo po zelji/potrebi-omiljeni obrok. Mozda si jednostavno stavio previse vode. Probaj radit da bude gusto. Ili s mlijekom. Sve je to rock n roll
                              MYPROTEIN

                              Comment

                              Working...
                              X