Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc oko prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc oko prehrane

    Zdravo ljudi
    Imam pitanje vezano za prehranu.Znaci idem u teretanu 5 puta sedmicno.Svaki dan je dizanje utega + preskacem vijacu 15 minuta,nekad vise nekad manje,sad sam poceo i kod kuce preskakati.
    Zelio bi da kroz tri mjeseca izbacim dobar dio masnoce iz sebe.Imam 82 kg i visok sam 180.Nekako na meni kad skinem majcu sve to izgleda onako "fifti-fifti".Ima tu misica ali je preko njega sloj sala(ne bas toliko velik).
    Ujutro u 7 pojedem zitarice sa suhim grožđicama i smokvama.Onda oko 11 jedem nesto za dorucak,vecinom je to: komad crnog kruha,riza,piletina,jaja i sl.A sljedeci obrok mi je tek tamo oko 5-6.Od voca najvise jedem narandze i banane.Sad meni treba pomoc,kako da jedem i sta da jedem ? Kolike da budu porcije? Sta da ubacujem između obroka ?(Voce? i koje ?).Vodu slabo pijem ali cu se pokusati aktivirati vise oko toga.Da li smeta kafa? Sa kolegama iz skole znam otici nekad na kafu...
    Da li da koristim neke suplemente? Imam pristip sljedecim(ali ih ne koristim,) : Aminokiseline,Vitamini,magnezium i cink,BCAA,Whey Aminos,proteini<------sve od Weidera.Da li preporucujete neki suplement koji je dobar za izgaranje masnoca i koliko je to pozeljno ?
    Mozda jesam puno pitao ali etoo.

  • #2
    Re: Pomoc oko prehrane

    imas sve vec napisano na forumu pogledaj malo jer sve je uredno napisano i objasnjeno. ja sam kroz sat vremena slozio sebi prehranu koja mi zadas daje odlicne rezultate.

    http://www.building-body.com/forum/t...8Detnika/page4

    Comment

    Working...
    X