Announcement

Collapse
No announcement yet.

Veky - Prehrana, savjeti/kritike?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veky - Prehrana, savjeti/kritike?!

    Caos ekipa,

    Evo zanima me posto sam krenuo sada nedavno opet u teretanu tj. imao sam pauzu zbog upisa na fakultet i jednostavno nisam mogao vremenski niti financijski nikako srediti da krenem u gym, ali eto hvala BOGU uspio sam sve srediti pa da ne duljim trebam neke savjete oko prehrane.

    Klasicna moja prehrana izgleda ovako:

    Ujutro:
    - Svako jutro jedem jaja obavezno, no ovisi kako koji dan, neki dan ih pomjesam u omlet s zobenima i mlijekom, neki dan ih jedem kuhana a neki dan pecena ( Minimalno 3 jaja ).

    Prije podne:
    To je kao "mali" rucak u stanu prije faksa, vecinom je to tjestenima/riza te bijelo meso ( Jer jedino bijelo meso i imam u stanu ) ili one ribice u konzervi iz lidla ( Filleti - Bez koze i kostiju ). Sad sam jos uzeo i 20kg krumpira pa cu mjesati taj obrok sa tjesteninom/rizom/krumpirom i naravno meso samo svaki da nesto drugo te uz sve ovo naravno uvijek ide neka salata, ili zelena, ili rajcica, ili krastavci, ili grasak ili kokuruz u limenci.

    Podne:
    Uvijek prije teretane idem u menzu i tamo naravno meni jedem, bilo to varivo sa kobasicama, neka riza/tjestenina/krumpir sa nekim mesom i saftom te salata uz sve to. + 2 mjerice Jumbo Proteina od Sciteca + banana.

    Poslje podne:
    To je znaci nakon teretane, 2 mjerice proteina odmah po izlasku iz teretane, i opet ovakav obilan obrok kao sta sam naveo u protekla dva ili 2-3 male pice iz menze + voce.

    Vecer:
    A za veceru ovisi sta ima jos u frizideru ili sta je ostalo od rucka + voce.

    Prije spavanja:
    Neko voce, konfeks ili nesto tipa toga cisto da se napunim prije nego sta odem na spavanje.


    Pa me sad zanima sta mogu dodati ovoj prehrani, sta da izbacim ( Makar mislim da je sve "legit" :P ).
    Isto tako uzeo sam i posni sir onaj iz lidla za 10 kunica ( Vjerovatno svi znate na koji mislim, onaj nemasan ).
    Pa ukoliko imate veceg znanja od mene a imate sigurno jer nikad nisam obracao pozornost toliko na prehranu vec sam samo trpao u sebe slobodno se izjasnite. Hvala!

  • #2
    Re: Veky - Prehrana, savjeti/kritike?!

    Ides na masu?

    Ja samo sto mogu reci da 100% nije dobro je ovo "punjenje" prije spavanja, taj konfleks je pun secera...
    "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
    --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

    Comment


    • #3
      Re: Veky - Prehrana, savjeti/kritike?!

      dosta losa prehrana,
      pogledaj malo po obrocima drugih forumasa pa procitaj i javi se sa novom prehranom pa cemo ponovno prokomentirati

      Comment


      • #4
        Re: Veky - Prehrana, savjeti/kritike?!

        2-3 male pizze, "konfleks"... jako lose

        daj prvo prolistaj malo forum, imas napisanu prehranu od skoro svakog forumaša
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #5
          Re: Veky - Prehrana, savjeti/kritike?!

          od sve hrane u menzi ti uzmes picu...mislim da imas puno bolji izbor s junetinom,piletinom itd

          Comment


          • #6
            Re: Veky - Prehrana, savjeti/kritike?!

            Originally posted by Veky' View Post
            Caos ekipa,

            Evo zanima me posto sam krenuo sada nedavno opet u teretanu tj. imao sam pauzu zbog upisa na fakultet i jednostavno nisam mogao vremenski niti financijski nikako srediti da krenem u gym, ali eto hvala BOGU uspio sam sve srediti pa da ne duljim trebam neke savjete oko prehrane.

            Klasicna moja prehrana izgleda ovako:

            Ujutro:
            - Svako jutro jedem jaja obavezno, no ovisi kako koji dan, neki dan ih pomjesam u omlet s zobenima i mlijekom, neki dan ih jedem kuhana a neki dan pecena ( Minimalno 3 jaja ).

            Prije podne:
            To je kao "mali" rucak u stanu prije faksa, vecinom je to tjestenima/riza te bijelo meso ( Jer jedino bijelo meso i imam u stanu ) ili one ribice u konzervi iz lidla ( Filleti - Bez koze i kostiju ). Sad sam jos uzeo i 20kg krumpira pa cu mjesati taj obrok sa tjesteninom/rizom/krumpirom i naravno meso samo svaki da nesto drugo te uz sve ovo naravno uvijek ide neka salata, ili zelena, ili rajcica, ili krastavci, ili grasak ili kokuruz u limenci.

            Podne:
            Uvijek prije teretane idem u menzu i tamo naravno meni jedem, bilo to varivo sa kobasicama, neka riza/tjestenina/krumpir sa nekim mesom i saftom te salata uz sve to. + 2 mjerice Jumbo Proteina od Sciteca + banana.

            Poslje podne:
            To je znaci nakon teretane, 2 mjerice proteina odmah po izlasku iz teretane, i opet ovakav obilan obrok kao sta sam naveo u protekla dva ili 2-3 male pice iz menze + voce.

            Vecer:
            A za veceru ovisi sta ima jos u frizideru ili sta je ostalo od rucka + voce.

            Prije spavanja:
            Neko voce, konfeks ili nesto tipa toga cisto da se napunim prije nego sta odem na spavanje.


            Pa me sad zanima sta mogu dodati ovoj prehrani, sta da izbacim ( Makar mislim da je sve "legit" :P ).
            Isto tako uzeo sam i posni sir onaj iz lidla za 10 kunica ( Vjerovatno svi znate na koji mislim, onaj nemasan ).
            Pa ukoliko imate veceg znanja od mene a imate sigurno jer nikad nisam obracao pozornost toliko na prehranu vec sam samo trpao u sebe slobodno se izjasnite. Hvala!
            Dorucak solidan ostalo nisi doveo u red,,kakve su ti ovo vecere,gdje ti je posni,gdje su ti orašari,sto si se dovezo tog voca tako kasno! Ovo "punjenje" s "nekim vocem i konfleksom" je katastrofa,puni se posnim sirom,a taj kornfleks nabij nogom u guzicu . Malo dovedi u red te prijepodnevne i poslijepodnevne ruckove,znaci Proteini(piletina,junetina,teletina,riba,posni) PLUS UH(riza,tjestenina(integralno po mogucnosti),krompir)PLUS mnogo zeleni!

            Comment


            • #7
              Re: Veky - Prehrana, savjeti/kritike?!

              Posni sam isto sad kupio i njega cu isto ubaciti, jer sam krenuo ovaj tjedan u gym, pa tek sad u CET sam otiso do ducana po posni.

              A suho voce isto cu ubacit, banane, orahi, ljesnjaci i tome slicno definitivno.

              Sta se tice menze za picu, jedino to mogu poslje teretane u menzi uzet posto mi se za meni zatvara u 8 a radi do pola 9 pa taman imam vremena tih pol sata da maznem pice i poslje toga pol sata - sat vecera.

              Comment


              • #8
                Re: Veky - Prehrana, savjeti/kritike?!

                Originally posted by Veky' View Post
                Sta se tice menze za picu, jedino to mogu poslje teretane u menzi uzet posto mi se za meni zatvara u 8 a radi do pola 9 pa taman imam vremena tih pol sata da maznem pice i poslje toga pol sata - sat vecera.
                Zasto npr. ne bi uzeo nesto kvalitetno u menzi ujutro ili popodne, spremio i onda pojeo nakon treninga. Sve se moze, samo se trebas malo snac. Nema ozbiljnih rezultata dok se razmislja o pizzi nakon treninga.
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #9
                  Re: Veky - Prehrana, savjeti/kritike?!

                  Originally posted by Premium.Better View Post
                  Zasto npr. ne bi uzeo nesto kvalitetno u menzi ujutro ili popodne, spremio i onda pojeo nakon treninga. Sve se moze, samo se trebas malo snac. Nema ozbiljnih rezultata dok se razmislja o pizzi nakon treninga.
                  Znam da je pica i ovo pred spavanje kiks zato sam i napisao tu da vidim sta cete predloziti da ubacim u prehranu.

                  A s ovakvom prehranom sam dobio u ovih tjedan dana cca 5kg.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Veky - Prehrana, savjeti/kritike?!

                    Cuj, kako neces dobiti ako jedes svaki dan pizzu, prije spavanja konfleks i slicno? Normalno da ces dobiti, samo sto ako si i na masi, ovaj plan dobivanja "mase" ti nije nimalo dobar, jer se junakom ne dobiva masa...

                    Ne znam sto si očekivao da cemo ti reci na pizzu i sve ostalo? Ako si imalo čitao, vidio si da onaj tko je napisao da uzima i tijesto, preporučilo mu se ako je u mogucnosti da uzima integralno, kakve pizze i konfleksi i slične stvari...
                    "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
                    --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

                    Comment

                    Working...
                    X