Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć pri sastavljanju prehrane.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoć pri sastavljanju prehrane.

    Znaci odlucio sam se za definiciju, a ako je vjerovati ovoj stranici http://www.freedieting.com/tools/calorie_calculator.htm trebao bi unositi 2300 kalorija na dan kako bi gubio salo a zadržao mišiće.
    Može li mi neko sastaviti jednostavan jelovnik ili me uputiti negdje gdje cu si lakše sastaviti sam?
    Raznu hranu si mogu nabaviti osim dodataka prehrani ( Whey i sl. ) A posnog sira imam na izobilje

  • #2
    Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.

    Imas sve na forumu, samo si trebas dati malo truda, citati, i naci ces većinu sto te zanima, a ako ne nades, onda pitaj, ovako cisto sumnjam da ce ti netko sastaviti gotovi plan prehrane...

    P.s.
    Sira na izobilje?
    "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
    --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

    Comment


    • #3
      Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.

      Originally posted by grmi View Post
      Imas sve na forumu, samo si trebas dati malo truda, citati, i naci ces većinu sto te zanima, a ako ne nades, onda pitaj, ovako cisto sumnjam da ce ti netko sastaviti gotovi plan prehrane...

      P.s.
      Sira na izobilje?
      Mislio sam ako je netko vec slagao sa slicnim brojem kalorija ali i to sto kazes..

      Da na izobilje.. nemogu ga potrošiti nikako hahah

      Comment


      • #4
        Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.


        Kako vam se čini ova prehrana koju sam ovaj petak imao ?

        Comment


        • #5
          Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.

          Za početak napravi više obroka. Samo 3 obroka dnevno je malo
          O meniMoja kućna teretana
          Da biste uspjeli, vaša želja za uspjehom mora biti veća od vašeg straha da ne uspijete!

          Comment


          • #6
            Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.

            Volio bi da to mogu ali kada sam 2. smjena u školi to je malo teško za izvesti..

            Comment


            • #7
              Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.

              Originally posted by k37 View Post
              Volio bi da to mogu ali kada sam 2. smjena u školi to je malo teško za izvesti..
              Moguće je ako se potrudiš. Ujutro odmah kada se digneš prvi obrok, drugi dva sata poslije, treći neposredno prije nego što kreneš u školu, jedan u školi preko odmora i jedan kada se vratiš iz škole. Eto ga 5 obroka kako želiš. Išao sam i ja u školu, znam kako je, ali sve se uspije, ako sada ne možeš, nećeš ni kasnije moći kada se zaposliš
              O meniMoja kućna teretana
              Da biste uspjeli, vaša želja za uspjehom mora biti veća od vašeg straha da ne uspijete!

              Comment


              • #8
                Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.

                Ja sam jedini koji vidi da on tu ima cca 60-70g proteina animalnog podrijetla, a sve ostalo racuna iz kruha itd... ?
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.

                  Originally posted by k37 View Post
                  Volio bi da to mogu ali kada sam 2. smjena u školi to je malo teško za izvesti..
                  3 obroka u cijelom danu. Jedes kruh svaki put, uzas.
                  Vjerovatno ocekujes da cemo ti ovdje sve servirati da bi se onda mogao izvlaciti ovakvim glupim izrekama.

                  Originally posted by Rijeka87 View Post
                  Ja sam jedini koji vidi da on tu ima cca 60-70g proteina animalnog podrijetla, a sve ostalo racuna iz kruha itd... ?
                  On prvo treba sredit svoju lijenost da bi uopce mogli pricati o makrosima.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.

                    Originally posted by Rijeka87 View Post
                    Ja sam jedini koji vidi da on tu ima cca 60-70g proteina animalnog podrijetla, a sve ostalo racuna iz kruha itd... ?
                    Nisi jedini, nego on treba za početak prvo sredit neke druge stvari, a dok se one ne srede, nepotrebno je dalje išta govorit
                    O meniMoja kućna teretana
                    Da biste uspjeli, vaša želja za uspjehom mora biti veća od vašeg straha da ne uspijete!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.

                      Originally posted by Premium.Better View Post
                      3 obroka u cijelom danu. Jedes kruh svaki put, uzas.
                      Vjerovatno ocekujes da cemo ti ovdje sve servirati da bi se onda mogao izvlaciti ovakvim glupim izrekama.



                      On prvo treba sredit svoju lijenost da bi uopce mogli pricati o makrosima.
                      Neocekujem ja nista na pladnju
                      I uostalom tko si ti da radis predrasude jesam lijen ili ne ako me neznaš?
                      Došao sam ovdje po savjet a ne tvoja sranja slušat.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.

                        I ispravak jedan, nemam 3 nego 4 obroka a na slici izgleda tako iz razloga sto u aplikaciji myfitnesspal se ne može razdvajati na vise obroka i zbog toga stvari koje jedem pod odmorom stavljam u lunch

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoć pri sastavljanju prehrane.

                          Originally posted by k37 View Post
                          Neocekujem ja nista na pladnju
                          I uostalom tko si ti da radis predrasude jesam lijen ili ne ako me neznaš?
                          Došao sam ovdje po savjet a ne tvoja sranja slušat.
                          ma nisi ti lijen..samo te nije volja evo ti savjet:idi skupljaj markice

                          Comment

                          Working...
                          X