Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc na keto dijeti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc na keto dijeti

    E ovako imam jedno pitanje ako neko zna neka mi odgovori defku radim sa keto dijetom jedem do 1.5kg mesa dnevno do 10 jaja i 50g badema nisam naturalac (winstrol,d-bol,clenbuterol) od supelemenata koristim omega 3 c vitamin 2000mg magnesium,kalcium,Q10,whey,casein,bcaa,aminokiseli ne tabs..

    E punjenja sam radio standradno sa UH pojedem do 400 UH na dan punjena otprilike svaki 10 dan mi je punjene ali nedavno sam cuo da postoje organizmi kojima bolje gori punjene junkom i ja sam jedan od njih mnogo bolje izgledam kada se napunim junkom probao sam to e sada me zanima zasto ako neko zna hvala ?

  • #2
    Re: Pomoc na keto dijeti

    Malo je bezveze ovako, da ti neko da odgovr...

    Na šta? Da li bolje izgledaš kad se puniš junkom? Kako možemo mi to da znamo? Ili da ti verujemo na reč?

    Daj fotke, nakon tog punjenja i skreni nam pažnju gde si se i kako punio, pa da vidimo je li to stvrano tako...

    Po meni, mislim da si subjektivan i da je do psihe...

    Bolje se osećaš kad se napuniš junkom, pa si bolje i izgledaš... Kad bi hteo da se zezam, napisao bi ti, je l' si probao sa alkoholom?
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc na keto dijeti

      to je 2000 mg kolesterola ,tona zasicenih masti i nista vlakana ,svaki nutricionist bi ti rekao da je to put u smrt i to je skoro kao da si na junku ,to je moje iskreno misljenje ,ne gajim mrznju niti ista slicno ,znam da nutricionisti kazu da moras imati izvor uh i proteina i masti ,a ne samo masti i p .
      ja sam na low fat prehrani ,ali isto unosim omega 3 i 6 dnevne potrebe za svaki slucaj jer ne zelim riskirati zdravlje .

      prijatelju nisam vidio nijednog profi bildera da radi keto dijete ,svi jedu sve nutrijente ,samo bilderi sto spustaju to je masnoca (visak zasicenih masti ) .
      Last edited by Carl Wind; 20-04-14, 10:35.

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc na keto dijeti

        Iako su njegovi ispadi što se tiče prehrane zamijećeni i poznati,odličan natjecatelj koji je na ketogenoj dijeti i evo ti njegovi rezultati,čudo pa ne jede tone ukusne visokougljikohodratne hrane po tebi i ne unosi masti...

        uploadfromtaptalk1397983163953.jpg

        Sent from my LG-P880 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
        BB AND THIS !

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc na keto dijeti

          super ,ali da ja jedem keto ,bio bi masan kad Djed Božićnjak ,probao sam ,ali nekome djeluje ,zanimljivo je vidjeti raznovrsnost

          trenira li tko na Usrks ,ja upravo sjedam na biciklu i idem trositi masti sa tijela i glikogen haha

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc na keto dijeti

            Originally posted by emperor View Post
            Iako su njegovi ispadi što se tiče prehrane zamijećeni i poznati,odličan natjecatelj koji je na ketogenoj dijeti i evo ti njegovi rezultati,čudo pa ne jede tone ukusne visokougljikohodratne hrane po tebi i ne unosi masti...

            [ATTACH]17780[/ATTACH]

            Sent from my LG-P880 using Tapatalk
            Ovo je Sandi... Dobar je, pratim ga na fejsu i uvek me obraduje sa koliko entuzijazma se posvećuje prehrani... Ima super recepte i predloge za obroke....... A i onu svopičast Moniku bi mu "nagnao", samo tako...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc na keto dijeti

              Originally posted by Carl Wind View Post
              super ,ali da ja jedem keto ,bio bi masan kad Djed Božićnjak ,probao sam ,ali nekome djeluje ,zanimljivo je vidjeti raznovrsnost

              trenira li tko na Usrks ,ja upravo sjedam na biciklu i idem trositi masti sa tijela i glikogen haha
              Zato što treniraš kući, moja teretana ne radi...

              Ja ću danas "slaviti" kod mamice na ručku, a popiću i veću količinu piva...

              Kasnije ću to sebi opravdati kao "punjenje" i da si mogu dozvoliti malo junka...
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc na keto dijeti

                Originally posted by Dača View Post
                Zato što treniraš kući, moja teretana ne radi...

                Ja ću danas "slaviti" kod mamice na ručku, a popiću i veću količinu piva...

                Kasnije ću to sebi opravdati kao "punjenje" i da si mogu dozvoliti malo junka...
                Hahahahaha svidja mi se kad mazga od 100 godina kaze kod mamice
                I ja sam kod mamice, pajo patak od 4 kg za 4 osobe. S obzirom da mamica, tatica i ženica jedu ko miševi mislim da cu se propatkati danas.
                I da, pojesti cu svu masnu kožu s patke i opravdati to sebi kao treba mi mast radi hormona

                Comment

                Working...
                X