Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vitamini (sumece tablete)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vitamini (sumece tablete)

    Kad i koliko kolicinski dnevno uzimate vitamine?
    Ja trenutno imam svih ovih pet komada sa slike -> http://eurodelica.com/media/catalog/...8iy_60_3_1.jpg

    Pa u kojem vremenskom razdoblju ih je najbolje konzumirati, i da li svaki dan drugu uzimati ili sve skupa ?

  • #2
    Re: Vitamini (sumece tablete)

    svaki dan ujutro popijem po jednu multivitamin, multimineral, kalcij i magnezij.

    Comment


    • #3
      Re: Vitamini (sumece tablete)

      Originally posted by Bronko View Post
      svaki dan ujutro popijem po jednu multivitamin, multimineral, kalcij i magnezij.
      Di uzimas multimineral cijena i količina ?

      Sent from my LG-P880 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
      BB AND THIS !

      Comment


      • #4
        Re: Vitamini (sumece tablete)

        ma DM majka, uzimao bi ja u ljekarni po 80 kuna ali $$$$$$ kriza jel tako. 10 kuna pakiranje 20 komada

        Comment


        • #5
          Re: Vitamini (sumece tablete)

          A nije previse da uzimam odjednom sve cetiri, i to sam mislio ujutro uz dorucak, da li je ok tako?

          Comment


          • #6
            Re: Vitamini (sumece tablete)

            Originally posted by Bronko View Post
            svaki dan ujutro popijem po jednu multivitamin, multimineral, kalcij i magnezij.

            kao sto sam vec rekao. Nije previse . Jedino pazi na magnezij, ako te protjera na wc znaci da ga kroz hranu uzimas dovoljno pa ti ne treba

            Comment


            • #7
              Re: Vitamini (sumece tablete)

              jesu ok ovi Kruger neki http://eurodelica.com/media/catalog/...8iy_60_3_1.jpg

              njih sam kupio, a i jedni su i bili na polici :S

              Comment


              • #8
                Re: Vitamini (sumece tablete)

                @Bronko poslusao sam tvoj savjet i poceo koristit ujutro sva 4 vitamina, i citav dan sam imao problema sa stomakom.
                Od kako sam to popio poslije nekih 10-tak minuta otisao sam u wc nekih 5,6 puta -.- pa brate kad nisam crko -.-"

                Ja cu ovo ipak podijeliti dvije jedan dan dvije drugi dan, i to jedna ujutro jedva uvece... sto je sigurno sigurno je

                Comment


                • #9
                  Re: Vitamini (sumece tablete)

                  onda ti je magnezij visak u toj prici...nikad nisam imao nikakav problem sa tim....prvi put cujem

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vitamini (sumece tablete)

                    n epijte te šumeće gluposti uzmi recimo mega daily one od sciteca i miran se

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vitamini (sumece tablete)

                      Originally posted by Armani View Post
                      n epijte te šumeće gluposti uzmi recimo mega daily one od sciteca i miran se
                      a zasto su gluposti ? po cemu si to zakljucio? mislim da znam da ih ne koristim ako ne valja

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vitamini (sumece tablete)

                        kvalitetniji izbor vitamina,pobošljan bioflavoidima za bolju apsorpciju,optimalne doze,bez otrovnih zaslađivača!!!
                        praktičnije,mozda cak i jeftinije na veće pakovanje

                        Comment


                        • #13
                          Re: Vitamini (sumece tablete)

                          Hvala na savjetu, ja kupio sto sam nasao i pit cu dok ne nadjem sta bolje

                          Comment


                          • #14
                            Re: Vitamini (sumece tablete)

                            Armani je u pravu... Šumeći vitamini nisu najbolji izbor... Oni mogu da posluže, ako nemaš ništa bolje, za silu, ali vitamin treba uzimati u tabletama ili u prahu...

                            Evo zašto @bronko...

                            Koliko vitamina ili minirala imaš u svakoj šumećoj tableti? Meri se u miligramima, jel tako? Tako je.
                            A koliko je teška tableta? Nekoliko grama....

                            Šta to znači? U svakoj šumećoj imaš puno nepotrebne hemije, a vrlo mali procenat korisnih oligovitamina i minerala.

                            Ako uradiš, kao što je uradio miRe, ti ćeš uneti puno "hemije" sa vrlo malo vitamina... Što uopšte nije pametno, ni korisno... Veća šteta od koristi...

                            Još nešto... Multivitamine i minerale je najbolje unositi uveče, posle večere...
                            Prvo, najćešće vitamini pojačavaju apetit, pa ako ste na dijeti, uopšte nije pametno da ih uzmete ujutro i onda ceo dan budete još gladniji....

                            Drugo, magnezijum opušta mišiće, pa kad ga uneseš pre spavanja, lakše ćeš se spavati, a nije ti potrebno da te opušta pre treninga, na primer, nego baš obrnuto...

                            Eto tako...
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Vitamini (sumece tablete)

                              Postoje i druge teorije za unos vitamina, ali ja se držim ove... Znači, vitamini - uveče!
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment

                              Working...
                              X